Reklama

XENICAL

Hanka (St, 13. 10. 2010 - 18:10)

Prodám Xenical originální...Vážím už 58kg a to mě stačí a jednu krabičku volnou Xenicalu.
[email protected]

Hana (St, 13. 10. 2010 - 18:10)

ahojky,proč jsi je...Prodám Xenical originální balení!
120mg 84 tvrdých tobolek.
Cena 1400,-´plus 40,- poštovné
Sama jsem ho brala a zhubla jsem 6kg.
[email protected]

Hanka (Po, 11. 10. 2010 - 12:10)

prodám Xenical original balení 84 tvrdých tobolek. Cena 1.400,-
[email protected]

Hanka (Po, 11. 10. 2010 - 12:10)

prodám Xenical original balení 84 tvrdých tobolek. Cena 1.400,-
[email protected]

nytka (Po, 4. 10. 2010 - 20:10)

u lekare asi tezko, kdyz to bylo stazeno z prodeje, tzn. i v lekarnach! :-D

a diky za radu jinak, ale na to jsem se neptala, jestli prodavate nelegalne sibutramin:-D kdyz jsem lindaxu brala, tak mi po tom bylo divne.. neovlivnuje to nahodou nejak mozek?
nebo neposkozuje? a tim, ze to zvyuje tlak a tep.. to neposkozuje srdce?

alena (Po, 4. 10. 2010 - 12:10)

Koupim leky na hubnuti,...ahojky,proč jsi je nenecháš napsat u lékaře.Mě je napsala bez problémů.

petruchynka (Po, 4. 10. 2010 - 01:10)

Dobrý den, nabízím na prodej Sibutramin i s příbalovou informací. Doba použitelnosti je 5/2014 měla jsem celé balení po 100 tabletkách teď už jich je pouze 85 kusů. Cena je 2000,- i s poštovnym. Bohužel já prášky nemohu brát, měla jsem velký problém s příjmem potravy. Nic jsem do sebe nedostala jen jsem pila a v práci jsem byla totálně mimo protože jsem byla nevyspalá. Pokud budete mít zájem ozvěte se na [email protected]

Silva (Ne, 3. 10. 2010 - 10:10)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

nytka (So, 2. 10. 2010 - 12:10)

dobry den, mam baleni lindaxy na 3 mesice, ale zjistila jsem, ze je prosle.. datum spotreby bylo 07/2010.
myslite, ze je nebezpecne to baleni dobrat?

na co (Čt, 30. 9. 2010 - 11:09)

Dobrý den,
nabizím...se to používá a kolik to stojí děkuji

Silva (Čt, 30. 9. 2010 - 08:09)

mám Sibutramin 20mg, přípravek obsahující skutečně 20mg účinné látky, baleno v lekovkách s bezpečnostními uzávěry po 30, 50 a 100tbl, vše originál zabaleno, označeno, a s příbalovým letákem v češtině, dodání do druhého dne, nejedná se přípravek určený pro lékárenský trh, jelikož byl stažen z prodeje,a není ho možno koupit z oficiálního zdroje nikde ani v USA! využijte možnosti nákupu z dlouhodobě ověřeného zdroje.možnost dodání na Slovensko, email [email protected]

petruchynka (St, 22. 9. 2010 - 11:09)

Dobrý den, nabízím na prodej Sibutramin i s příbalovou informací. Doba použitelnosti je 5/2014 měla jsem celé balení po 100 tabletkách teď už jich je pouze 85 kusů. Cena je 2000,- i s poštovnym. Bohužel já prášky nemohu brát, měla jsem velký problém s příjmem potravy. Nic jsem do sebe nedostala jen jsem pila a v práci jsem byla totálně mimo protože jsem byla nevyspalá. Pokud budete mít zájem ozvěte se na [email protected]

René (Po, 20. 9. 2010 - 23:09)

Milé dámy, už jsem zde psala pár příspěvků.
Ráda bych vám chtěla napsat svůj první poznatek, a to o tom jaký je rozdíl mezi prášky od SILVI a prášky od SONGARE, totiž prášky od SILVI jsou o moc plnější po otevření kapsle se prášek okamžitě sype okolo, kdežto prášky od SONGARE jsou naplněny jen do půlky a to možná přeháním. Dále po ochutnání samotného prášku jsem zjistila, že od SILVI je prášek jen trošku oslazen jinak je opravdu dost nepříjemně hořký, což svědčí o tom, že uvnitř je určitě sibutramin. Namísto prášek od SONGARE je sladký, jako když si kupuji vitamíny s hroznovým cukrem, hořkost u tohoto produktu opravdu není cítit. To je zatím vše, co dokážu po dnešku rozlišit. Zítra začínám s 30 denní kůrou od pani Silvi určitě průběžně napíšu jak jsem na tom. Ale jedno už teď můžu říct, mrzí mě, že jsem se tak ukvapila a první objednávku jsem udělala od pani Agáty alias SONGARE, tabletky od ní jsem zobala měsíc, snažila jsem se dodržovat pohyb a žádný výsledek! Hlavně chutě jsem měla stále stejné a vůbec žádné příznaky jako na sibutraminu bývají.

clloette-Mirka (Ne, 19. 9. 2010 - 23:09)

Pokud opravdu chcete zhubnout a nemáte dostatečně pevnou vůli, tak vám nabízím "berličku" Sibutramin 20mg. Odbourává pocit hladu a chutě, a proto uhlídat se, je snadnější :). Pokud mě budete kontaktovat na email, ráda vám na vše odpovím. Děkuju Mirka ([email protected])

šárka (Ne, 19. 9. 2010 - 12:09)

Nabízím xenical, originál balení, nenapočaté, koupené minulý týden v lékarně. Cena 850,-- plus pošta. [email protected]

šárka (Ne, 19. 9. 2010 - 12:09)

Koupím xenical ihned....mám xenical, ozvěte se, jestli ještě máte zájem [email protected]

Michal (St, 8. 9. 2010 - 12:09)

koupím XENICAL, originál nerozbalený [email protected], děkuji za nabidky.

Ivo (Pá, 3. 9. 2010 - 10:09)

Nesnizuje chut k jidlu,...Pokud vím, tento lék se užívá při jídle. Naváže na sebe tuky a ty se poté vyloučí se stolicí. Tím se má léčený naučit vhodným stravovacím návykům. Tudíž pokud sníte něco mastného, budete mít průjem a to né malý a s průjmem spojené křeče a nadýmání. Ale o tom to je naučit se stravovat zdravě. Ale to neznamená jíst pouze zelenimu. Důležité je i maso, kvůli bílkovinám. A je nutné i cvičit, aby vám nezůstaly nezpevněné svaly a podkoží a nevzhledně vypadající povyslá kůže. Rozumné bude domluvit se s dietologem či osobním lékařem.

leky.bez.recept (So, 31. 7. 2010 - 20:07)

Prodam Xenical,90 tbl 1600kc,mozne os.predani ci dobirkou,piste na [email protected]

Diosa (Po, 28. 6. 2010 - 11:06)

Xenical vám předepíše i obvodní lékař.. Máte mnohem lepší si o něj říct jemu, než ho kupovat přes internet..

Reklama

Přidat komentář