Reklama

xxcd nebo Richard?

Učitel anglické (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

Vždyť ani nevíš, co ta slova znamenají, hošíku. Používej výrazy a syntax odpovídající tvému věku a intelektuálnímu potenciálu, kterým bych se, být tebou, příliš neholedbal. Tvá reakce je zcela neadekvátní a ukazuje se, že netušíš, co je to akademický Engliš, jejž vyučuji. Jediný, kdo se tady předvádí, a to ještě s velice problematickou angličtinou, jsi jen a jen ty. S upřímným pozdravem dr. Glína.

Greg (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

pozoruji z jedné strany pozoruji z druhé strany a nikde není xxcd vidět ... je to posera z betléma, napřed ramena a pak je fuč, jak cicina. A to tu včera. nebo kdy psal, že on vyšumnět do ztracena neumí, že je bojovník ...nějak to tu ani není vidět ...asi ho Roma tak rozhodila už nemá .. nemá sílu a odvahu.

Real Richard fo (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

.....suck on my dick, you little shit!
You still know less than me!
.....and don't try to show off, fucker!

xxcd (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

:-)

Učitel anglické (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

Richarde,
pokud chceš psát anglicky a všechny tady udivovat, tak bys anglicky nejprve musel pořádně umět. Viz věta ...exactly, nor... Nehraj si na mistra translatora, mistrem se nejdříve musíš vyučit. S pozdravem
PhDr. Mgr. A. N. Glína, PhD.

Roma (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

Takze xxcd-Jakube,neber to osobne!Jsi tu proste znamej!

Roma (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

xxcd se zlobil,ze jsem se ptala ,kdo bude lepsi?Ja vim,ze nikdo nesoutezi...snad...ale kdyz si prectu ostatni diskuze,musim se smat,jak tam boduje xxcd ,teda ted se za nej zas mozna nekdo vydava,potom Richard a Rikardino,nebo kdo?Proste spravnej mazec!

Pro xxcd (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

Nene, xxcd je pořád nad věcí .... že jo Jakube?

Roma (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

...mam pocit,ze jsme v pr....obcas vsichni!

Real Richard (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

.....musel jsem chvily psat anglicky, abych "ho" setras! Nastesti neumi jinak bych byl docela v pr.....

Roma (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

Real Richard....v pohode!

Real Richard (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

.....sorry, Roma myslel jsem, ze jsi ten druhej falesnej "Richard"?! Jde mi po krku, mozna se brzo zase objevi?!

Pro xxcd (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

Tak jsem si myslel, že xxcd je můj oblíbenec, ale jak koukám, tak má mnoho obdivovatelů a zpřízněných duší .... také odpůrců ....ale jemu je to jedno .... jde jen za svým ideálem a je mu to všechno šumafuk .... drž se hochu :-)))

Roma (Po, 15. 1. 2007 - 23:01)

Taky je mam rada a xxcd mi dal kosem.

Real Richard (Po, 15. 1. 2007 - 22:01)

.....exactly, nor I'm trying to compete with anyone?! Just talk and respond.....
Don't wanna be better or worse, I just like the fun!
.....me & "xxcd" don't give a shit who,s better!?
Right? "Roma" a.k.a. Tiny?

Richard

Pavel - Russel (Po, 15. 1. 2007 - 22:01)

Ja mam rad oba dva :-), jak amika, rozumej burana z Cech, co nas tu obcas uci anglictine, tak egoisticky zalozeneho xxcd :-)

Pro xxcd (Po, 15. 1. 2007 - 22:01)

Tak už jsi zase utekl sem, kde tě mám pořád honit ... lidé tě už pomalu začali zbožňovat a Tobě se to snad nelíbí ... Ty se mi snad začneš nakonec líbit ... také mám rád xxcd ... hihihi :)

xxcd (Po, 15. 1. 2007 - 22:01)

Jsem tady poprvé a naposled. Jen tolik k otázce: S nikým tady nesoutěžím, nic si tady nedokazuji, jen diskutuji a vnímám různé reakce různých lidí ...

Roma (Po, 15. 1. 2007 - 22:01)

Je to jen muj pocit a nebo chce byt Richard lepsi nez xxcd?Jak je to panove?

Reklama

Přidat komentář