Reklama

Na zdraví.

veveruska (So, 7. 11. 2009 - 20:11)

Přišel mi dost zajímavý mail, myslím že ti z vás co sem chodí mají k tomu co říct, tak by jsme měli pomoct udělat průzkum tak jak to doopravdy je.

PRŮZKUM ZDRAVÍ
Obezita se stala českou pandémií,trpí jí 1,5 miliónů Čechů.
Dalších 2,7 miliónů má nadváhu.
Jen za posledních pět let stoupl počet lidí s nadváhou a obezitou o 450 tisíc.
TO JSOU KATASTROFÁLNÍ ČÍSLA!
docent Vojtěch Hainer předseda České obezitologické společnosti: " Jestliže nebudou přijata zásadní léčebná a preventivní opatření,stanou se obezita a přidružená metabolická onemocnění během několika let ekonomicky i zdravotnicky neřešitelným problémem."
- Obezita,nadváha a s tím spojená onemocnění zkracují život až o 15 let.
- Na cukrovku trpí 1/10 národa.Každoročně umírá 35 tisíc lidí na toto onemocnění.
- Každý druhý Čech trpí kardiovaskulárními problémy ( ucpání cév,infarkt,mrtvička)
- Každý čtvrtý Čech trpí nádorovým onemocněním.
- Česká republika drží 1. místo ve výskytu rakoviny tlustého střeva.
POMOZTE NÁM TATO ČÍSLA ZVRÁTIT!
Provádíme průzkum zdraví obyvatelstva České republiky.
Vyplňte dotazník průzkumu na níže uvedeném odkazu.
Několik minut Vašeho času pomůže v boji proti nové české pandemii.
Pro urychlené získání celorepublikových výsledků přepošlete tento email dále.
Dotazník průzkumu zde:
http://www.snama.cz/klara/pruzkum

Aja (Čt, 3. 9. 2009 - 23:09)

Když je človek zdravej zvládne všechno.Když nemá okolo sebe Harmonii tak má sílu si nějakou najít a cítit se dobře.Mě je 35 let mám trombozu v noze a v pánvi, jdu na operaci s páteří a trpím vysokým tlakem.Mám dvě skvělé a krásné děti a jen se dívám jak rostou nemůžu dělat nic nemůžu ani do práce nemůžu chodit cvičit nemůžu jet na dovolenou nemůzu jíst zeleninu tak jak bych chtěla.ZDRAVÍ JE NEJDULEŽITĚJŠÍ když vás nic nebolí to je harmonie veřte mi.

NWA (So, 30. 7. 2011 - 15:07)

Když je človek zdravej...Pokud se zajímáte o zdravou výživu a chcete dobře vypadat a ještě k tomu vydělávat slušné peníze tak toto je právě pro vás : http://www.youtube.com/watch?v=ebMqTeRosbM

Návštěvník (Út, 29. 4. 2008 - 22:04)

Embereknek

Martina (So, 11. 10. 2003 - 22:10)

Ahoj,souhlasím s pravdivými slovy Tomáše. M.

Návštěvník (St, 16. 1. 2002 - 17:01)

Já bych řekl, že víc než zdraví je harmonie. Pokud se ve svém životě dostanete do harmonie nebo se jí alespo=n přiblížíte (je otaázka, zda jde na tomto světě docílit úplné harmonie), tak zdraví se dostaví jaksi automaticky (nemoc znamená totiž určitou disharmonii), i láska. Naopak, pokud je "zdraví" uměle vynuceno, např. intenzivní terapií, ale člověk neuvede svůj život do harmonie, je sice jakoby zdráv, avšak disharmonie se projeví jinde - člověku se zhroutí firma, rozvede se, přejede ho auto...

Návštěvník (Út, 6. 11. 2001 - 14:11)

Přece zdraví milované osoby.

Návštěvník (Út, 6. 11. 2001 - 11:11)

NIC.

Návštěvník (Ne, 7. 10. 2001 - 14:10)

Nic!!!!!

Návštěvník (So, 6. 10. 2001 - 17:10)

Co je více jak zdraví?

Reklama

Přidat komentář