Reklama

žena - Štír

Kobe (So, 14. 5. 2005 - 15:05)

Zlato naprosto s tebou souhlasim. Nedaj se házet všechny štírky do jednoho pytle,ale taky jsem jednu znala. Byla to strašná žárlivka a k tomu šíleně pomstychtivá. Šestej smysl teda opravdu měla. Dokázala vyčmuchat všechno a byla pěkně zákeřná. Já mám nejlepší zkušenost s lidma co jsou ve znamení panny.

Marťula (St, 11. 5. 2005 - 11:05)

Ahoj, dřív jsem se také stylizovala do role štíra, byla jsem na to hrdá a co o mě psaly v horoskopu, tomu jsem přitakala, protože tam psaly takové zajímavé věci. HE. Taková kravina, to svět neviděl. Každý člověk je naproto originální bytost. To jsem zjistila, až když mě život pěkně nakopl a já se musela opravdu zamyslet nad tím, kdo doopravdy jsem. Už se vůbec neztotožňuji se štíry. Mám své vlastní krásné vlastnosti, na které jsem hrdá, se svými špatnými vlastnostmi pracuji, aby mé vztahy byly co nejvíce harmonické a vím, že každým dnem se měním a pracuji na sobě. Takže všechny zde přítomné štírky, které si hrajete na něco, co nejste, se radši zamyslete nad tím, kým jste doopravdy. Protože uvnitř jste nádherné bytosti plné lásky. Tak hůrá do shazování masek! Hraní rolí už bylo až dost...

Beran (Ne, 27. 3. 2005 - 13:03)

no nevim, ale mně příjde, že zrovna ženy narozené v listopadu charakteristika štíra vystihuje naprosto dokonale. V žádném jiném znamení neni tolik extrémů a protikladů.Žena štír je strašně nevyzpytatelná, člověk nikdy neví,co od ní může očekávat. Ale taky je pravda, že pokud si člověk jednou získá její důvěru, tak ona pro něj udělá cokoliv. Je to s ní strašně náročnej život, řekl bych,že štírky ani moc na normální život nejsou stavěný, jsou strašně nepraktický a buď se utápěj v depresích nebo jsou v ráji.Život se štírem je prostě DRAMA, i když navenek působí strašně klidně, mlčenlivě, vyrovnaně a pohodově. Štírka chce buď všechno nebo nic, a to uplně ve všem.A taky je pravda,že jsou strašně silné, i když si člověk o nich nejdřív myslí,že jsou to ty nejkřehčí a nejzranitelnější stvoření.S jednou takovou jsem 3 roky žil...

arlena (St, 2. 3. 2005 - 16:03)

No jsem štír,má matka je štír,milenec štír a nejlepší kamarádka taktéž...každý je úplně jiný a shodujem se že vše kolem horoskopů jsou jen plky...podle mě to je jen šablona do který se stylizujete:tajemnost,vášnivost,sebevědomí...Blbost.Jen se svorně přidáváte jak vše souhlasí,že jste stoprocentní štír...blbost!Znamení nemá na člověka vliv.

Štírka (Pá, 19. 11. 2004 - 22:11)

Štírky mají 6tý smysl, i když mu ne vždy rozumí a ne vdy poslouchají. Těžko si někdo získává jejich důvěru, ale když jí získá a zklame, do smrti mu nebude opuštěno. Ne, že by štírka nechtěla odpustit, prostě to v ní je. Může říct "odpouštím" ale udělat to nedokáže. Nezrazujte štírky, to e raději nechte napokoji, na konc ocásku mají totiž hodně nepříjemný bodec...

S. (Čt, 4. 11. 2004 - 11:11)

Velké množství příspěvků na téma žena-Štír je též v rubrice Sex a vztahy,předmět Žena-Štír.

Samurajka (St, 27. 10. 2004 - 09:10)

Ptám se znovu - existuje už ve fóru stejné téma se spoustou odpovědí. Poradíte kde???

Zlata (St, 27. 10. 2004 - 09:10)

Všechny ženský ve znamení štíra, které jsem kdy potkala, byly svinský mrchy. Tohle znamení fakt nemusím. Jo a vodnáři jsou taky dost divný. Mám ráda raky a panny. Něco pravdy na těch znameních asi bude, nevím jestli mám na ty štíry takovou smůlu, že vždycky narazím na šílenou svini, ale náhoda to asi nebude.

Samurajka (Po, 18. 10. 2004 - 11:10)

Vím, že bylo založeno již dříve obdobné téma na ženu - štíra, přišlä spousta příspěvků, ale nemohu to nikde na doktorce objevit. Poradíte? Děkuji

Astrosmart (St, 8. 9. 2004 - 21:09)

CHYBA... V PRVNÍ VĚTĚ NEJDE SAMOZŘEJMĚ O PANNU, MYSLELA SEM ŠTÍRA.

Astrosmart (St, 8. 9. 2004 - 21:09)

VELICE DŮLEŽITÉ!!!!!!:NEMŮŽEME SOUDIT A HÁZET PANNY DO JEDNOHO PYTLE, UŽ Z PLNĚ ASTROLOGICKÉHO PRINCIPU. JSOU VŠICHNI ŠTÍŘI STEJNÍ??? NE!!! NEJSOU.... A PROČ? PROTOŽE TO ŽE JSOU ŠTÍŘI VYPOVÍDÁ POUZE O POSTAVENÍ SLUNCE V HOROSKOPU KAŽDÉHO Z NICH, VYPOVÍDÁ TO O STYLU A EGU ČLOVĚKA, NIKOLI TŘEBA O LÁSCE, INTELEKTU, O TOM VYPOVÍDAJÍ DALŠÍ PLANETY (VENUŠE, MERKUR,...) KTERÉ ALE STOJÍ TAKÉ VE ŠTÍŘU POUZE V MINIMU PŘÍPADŮ!!!! MŮŽETE MÍT SICE SLUNCE VE ŠTÍRU, ALE PŘITOM VÁS OVLÁDÁ ÚPLNĚ JINÉ ZNAMENÍ!!! NIKDO NENÍ JEDNO 100% ZNAMENÍ! NELZE PROTO SOUDIT TAKTO LIDI. A UŽ VŮBEC NE CO SE TÝČE PARTNERSKÝCH VZTAHŮ!!! TO JE VĚC VENUŠE V OS. HOROSKOPECH.CO JE PRAVDA: SLUNCE VE ŠTÍRU DÁVÁ LIDEM TAJEMNOST, HLUBŠÍ ZAMĚŘENÍ A ZÁJEM O NETRADIČNÍ VĚCI.PROSÍM NEPOSUZUJTE TEDY LIDI PODLE JEJICH ZNAMENÍ, POKUD NEZNÁTE CELÝ HOROSKOP, KTERÝ VÁM SESTAVÍ ASTROLOG. TAKHLE SE DOPOUŠTÍTE VELKÉ CHYBY A NEPRÁVEM DĚLÁTE Z DRUHÝCH TO, CO ANI NEJSOU! STEJNĚ TAK MŮŽETE OKAMŽITĚ ZAPOMENOUT NA ČTENÍ NOVINOVÝCH HOROSKOPŮ, TO NENÍ ASTROLOGIE, ALE HUMOROLOGIE.

ayam (Pá, 3. 9. 2004 - 15:09)

Koukam, ze mne podobnych Stirek je spousta nebo jsou fakt vsechny stejne? Podobne tema na Stira uz existuje a tam jsem nekolikrat prispela. Take jsem stir jak poleno - nekdy hrozna mrcha, nekdy andilek. tu furii a mrchu, ale predvadim jen svym nejblizsim a tem co zranili (klidne i pred lety, ti uz si ke mne cesticku nenajdou). Moji kolegove, kamaradi a spol. si mysli, ze jsem jen sladky andilek, a proto nejsou schopni uverit moji mamince, ktera mne prave zna i z te druhe strany. Ve stirovi se spojuji vsechny mozne i nemozne protiklady. Vasnivejsi a temperamentnejsi znameni byste ale tezko hledali. Jsem stastny, hrdy stir!

Ina (Pá, 3. 9. 2004 - 12:09)

Mariko, Leňo, já až takové souznění s manželem necítím, je spolehlivý, pracovitý, takže na svém životě nic měnit nehodlám, ale chybí tomu ta pověstná jiskřička, i proto jsem dokázala být nevěrná, ale jinak pro rodinu taky vše. Někdy přemýšlím, jaký život bych měla s mužem, kde by to jiskřilo, v čem bych já byla jiná, asi bych více žárlila, možná byla šťastnější , možná ne

Leňa (Pá, 3. 9. 2004 - 11:09)

Zdravím všechny štírky.Musím říct Káťo že máš naprostou pravdu,je to opradu zvláštní jak jsme stejné.Jako štírka můžu říct že mi opravdu trvá než začnu někomu věřit a když mě dotyčný oklame tak je to na celý život,už bych to nedovedla v sobě zlomit a odpustit.Ale taky když můžu tak pomůžu jakýmkoliv způsobem.S manželem jsme 14let a pro něj a naší dceru žiju.Co taky mohu říct,že mám nějaký takový šestý smysl a když je třeba rozhodnout tak mě nikdy nezklamal.Jednou mi moje kolegyně vytkla že jsem nespravedlivá k novému kolegovi,když ho ani neznám a už jsem ho odepsala a jak se ukázalo tak jsem měla pravdu.Tak zdravím všechny zpřízněné duše a hodně štěstí.

Marika (Pá, 3. 9. 2004 - 10:09)

Ino, nic si z toho nedělej já jsem taková napůl koketa, občas i jo, ale jak na mě začne někdo šahat (kamkoliv) tak je zle.....jsem dost věrnej člověk, i když jsem už asi jednou chtěla si s někym začít tak to prostě nešlo :-( a koneckonců jsem za to ráda :-)

Ina (Pá, 3. 9. 2004 - 10:09)

Mariko a Káťo, tak to vypadá, že jsme všechny stejné, taky jsem taková obojaká, můj muž asi nikdy neví, která fáze přijde, zda milius nebo fúrie. Koketovat bohužel neumím, i když je to pro štírky typické, všechno jenom v duchu, mám nějaký blok, koketkám závidím, mají to jednodušší, u mě chlap neví, na čem je.

Káťa (Čt, 2. 9. 2004 - 15:09)

AHOJ! Já jsem štírka jak poleno. Souhlasím s tím, co tady píše manžel štírky.Jsou to opravdu často extrémy. Tam nebo tam. Buď jsem jak mílius a rozdala bych se, nebo jsem nezkrotná fůrie. Všichni lidé ( né jen muži ) si musí u mě zasloužit mou úctu, dokázat, že za to stojí. Když mě hodně zklamou, tak pro mě definitivně končí. Nevrátí to zpět.Ráda muže provokuji a flirtuji, ale partnerovi jsem věrná. To se o štírecch píše, že když jsou s partnerem spokojení, že na ně nedají dopustit a jsou věrní.Štír si pamatuje, když ho někdo podrazí, ale také si pamatuje, kdo mu pomohl a snaží se to oplatit. CCož u mě platí.Je toho spousta.Vím, že jsi chtěla názor mužů na štírky, ale chlapi sem moc nepíší.

Marika (Čt, 2. 9. 2004 - 15:09)

No....jsem štír, můj muž je ze mě šílenej bud pozitivně nebo negativně ale šílený je průběžně :-) s muži když ze mě nechtějí dělat "blbou neschpnou ženskou" vycházím velmi dobře, s ženami většinou dobře, ale najdou se vyjímky kde vnímám rudě :-) jinak má švagrová říká že "jsem příšerná" :-)

Owečka (Čt, 2. 9. 2004 - 12:09)

Mamka je štír. Řiká o sobě, že musí být vždy vítěz. Ve smyslu, udělat z toho druhého vola. : ) Muži, buďte v klidu, můj partner je štír a taky ho ze mě dělá. Chce to být nad věcí a bude to O:K.

nick (Čt, 2. 9. 2004 - 12:09)

Těžký, náročný a bouřlivý život, pro každého manžela ženy ve zn. Štíra, velké extrémy, jednou je v nebi a podruhé hodně nízko. Mužný pocit si musí opravdu zasloužit a bez obalu se doví vše, co je mu nemilé. Pokud má hodně hypertrofované ego, může si být jist, že oplaskne. Ale zase má velmi silnou partnerku, která mu dá možnost růstu a je schopna své zájmy obětovat jeho postupu, pokud jí za to bude stát. Rozhodně neusne na růžích, využije všechny své latentní možnosti, ale nevylučuji, že odejde na "předčasný odpočinek", pokud to nezvládne. Ženy Štírky bývají často vdovami. Může tím partnerstvím hodně získat, anebo se úplně propadnout. Záleží na něm. Každopádně je to výzva a doslova platí, že soužitím se štírem není možné se nezměnit. Zdravím a hodně sil partnerům našich Androctonů...P.S. 19 let manželství se Štírkou,zatím OK

Reklama

Přidat komentář