Reklama

Ženu kolem 50

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Ra, musím přiznat, že stojíš mi za pár slov. Protože takovýhle exemlář mužskýho jsem ještě nepotkala. Nazvala bych to prototyp.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

tajná ahooooj:-)) Kde jsi včera byla? Bez tebe to tady nikdy není ono:-)'

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Ra, zlato, jdi s takovými keci do háje. Odpoledne pršelo a jak je známo, březen za kamna vlezem, zalezla jsem za pec a byla v teplíčku domova. Znáš snad něco hezčího, než být doma, kde tě ostatní mají rádi a je ti dobře?'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

á, opět se někdo rozhodl začít s kopírováním:-) Fajn, aspoň bude veselo.
čarodějnice: Ač pár slov, stejně ti stojím za návštěvu. To není zas tak špatné, co říkáš?'

Tajná (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Chudák, když nemůže k počítači, tak na tebe čarodějnice myslí a posílá ti vzpomínky. Proč nedělá něco lepšího? Asi neví co.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Mimochodem, jaké bylo včera odpoledne? Opustila jsi mě brzy a já ti celý zbytek dne posílal vzpomínky a říkal si, jak asi s volným časem nakládáš?:-)'

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Ale mě je Ra úplně jedno jaký jsi. Pro mě jsi jen pár slov, vět zde na Doktorce.cz. Nic víc, nic míň.'

Josef (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

A ty demente snad se nechceš rovnat chlapům?'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: každý něco víme. ty však o mě nevíš skoro nic. Pouze to, co jsem ti dovolil, abys o mě věděla. A ani tak nemáš jistotu, že co ti nabízím, je pravda:-))'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Pepínečku rozmilý, ty víš, jakého mám šulína?:-)) Jsi snad tím šmírákem, co tajně pozoruje muže a tajně doufá, že se jím jednou také stane? Fuj, ještě se k tomu takto veřejně přiznávat:-))'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: Já myslel, že ty jsi přišla za mnou, ne já za tebou:-)) A kam se vrtáš opravdu nesleduji... Měl bych?'

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Rozdíl mezi námi je v tom, že já už spekulovat nemusím, já už vím své, ale ty musíš ještě zjišťovat, jak to vlastně funguje.'

Josef (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Ty třeba jsi slohovej voblbovák ale v posteli máš šulina na hovno!'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Pepíku, to je ideální. celé dopoledne si tu ukusuj nehty v očekávání že vypadnu, abys mohl odpoledne strávit zde, psaním hovadin. zatímco normální lidé budou užívat daru života, ty si prosťounkými větami dopisuj s ještě prostějšími partnerkami. Tomu říkam ideální stav:-))))'

Nefertiti (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Peteš se Tragikomixi já jsem se taky vzorně podepsala. Přece jsi mě nemohl přehlédnout. S takovým jménem. To se dost divím.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: Jó holka, o tom ti nezbyde, než jen spekulovat:-)'

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Nevím jak to děláš Ra, ale kamkoli se vrtnu, tahneš se za mnou jak smad. Jsi zhouda diskusí.'

Josef (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

jistě, pro tebe to nemá cenu se namáhat a mlátit do klávesnice. Až vypadneš.'

čarodějnice (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

Jo jo, říká se, že hodný je v posteli na nic, to bys pak ty byl kadet všech kadetů. Jen nevím, zda jen hubou a nebo i činy.'

Ra (Út, 4. 3. 2008 - 08:03)

čarodějnice: Hledáš mladé tělo pro uspokojení sexuálních tužeb? No... proč jinak bys do místnosti s tímto názvem zavítala, že? Psaní je pro tebe asi zbytečnou ztrátou času. Zkus si nabalit Pepíka, budete si rozumnět. Konverzace sice bude na úrovni retardů, ale dementíci prý bývají v posteli k neutahání:-)'

Reklama

Přidat komentář