Reklama

Zhubnutí ze 100kg na 70

Andrea (Ne, 20. 4. 2008 - 22:04)

Davide, to gratuluju. Být tebou, zeptám se nějakýho dietologa, jak rychle můžeš hubnout. Protože když to přeženeš, koleduješ si o jojo efekt a o to, že se budou ztrácet svaly. Možná bys měl zkusit posilovat?

David (Pá, 18. 4. 2008 - 06:04)

Zdravím,
před 14 dny jsem vážil 100kg a do leta bych chtel zhubnout na 70kg (což byla moje vaha pred 2 roky, kdy jsem zacal pribirat). Místo ležení u televize a pojídání chipsů jsem se zabehl do noveho režimu. Rano si dam 10 kliku + 20 dřepů (snídaně rajče nebo mrkev nebo nektarinka). Pak jdu do prace kde jen sedim u PC. (oběd hruška nebo banán). Odpoledne dojdu domu a jdu si zabehat - 7 az 10km denně (ona je to spiš takova běho - chuze). Na večeři si dam bud zeleninovy salat nebo na olivovem oleji osmahnu kousek kureciho / rybiho masa a k tomu si dam varene brambory. Vecer pred spanim opet 10 kliku + 20 drepu.
Za den vypiju 3 - 4 litry neslazenych mineralek (matonka + toma natura)

Uz mam vyzkousene že tento režim zvladnu vydržet - ze zacatku me trapil hlad, ale ted uz si telo zvyklo.

Za 14 dni jsem takto zhubnul 7 kg - Cast byla určitě ubytek vody... Dočetl jsem se že při drastickych dietach ubyva hlavne svalova hmota. Jak moc bych mel posilovat svalstvo aby mi ubyval jen tuk a ne svalova hmota. Myslite že je muj pohyb dostačujici?

diky za reakce

Reklama

Přidat komentář