Reklama

Evoluce nebo kreace ?

Řehoř (Pá, 30. 9. 2016 - 17:09)

errore tady mas ty procenta,...Věřit v Boha jako v osobu je pěkná hovadina.

Error (Pá, 30. 9. 2016 - 11:09)

Errore obrat se na profesora...Na tohoto proslulého BEHEMOTA, autora fanatických knih s překonanými a demagogickými argumenty, se rozhodně obracet nehodlám.

Error (Pá, 30. 9. 2016 - 11:09)

errore tady mas ty procenta,...Hm, a teď zapomeň, co jsi vyčetla v jehovistických příručkách, a vyhledej si, kolik vědců (v přírodních vědách) NA SVĚTĚ věří na boha. Zhruba 4 procenta.

rose (Pá, 30. 9. 2016 - 09:09)

Errore obrat se na profesora Behe, tam si pokecas...
Profesor biochemie Michael Behe, který se již řadu let věnuje výzkumu složitých vnitřních pochodů v buňkách, vysvětlil, že ti, kdo učí o evoluci buněčné struktury, nemají svá tvrzení o co opřít. Mohlo dojít k evoluci na molekulární úrovni? Profesor Behe napsal: „Molekulární evoluce není odbornými prameny doložena. Ve vědecké literatuře — v uznávaných časopisech, úzce specializovaných časopisech ani v knihách — nenajdeme stať, která by popisovala, jak došlo (nebo alespoň jak mohlo dojít) k molekulární evoluci jakéhokoliv skutečného, složitého biochemického systému. . . . Prosazování darwinovské podoby molekulární evoluce jsou pouhé řeči.“

rose (Pá, 30. 9. 2016 - 09:09)

errore tady mas ty procenta, kdyz je milujes

Studie provedená v roce 1997 například ukázala, že čtyřicet procent vědců ve Spojených státech věří v Boha jako v osobu. Od roku 1914, kdy byla provedena podobná studie, se tento poměr prakticky nezměnil.

40 snad neni 4

rose (Pá, 30. 9. 2016 - 09:09)

Error je to proste Tvuj nazor, ktery prednesl uz sam Darwin, ale dukazy ve skamenelinach rikaji neco jineho

Error (Čt, 29. 9. 2016 - 19:09)

už v 18.stol.Diderot...Vy fanatici se na to díváte poněkud pokřiveně. Co jsem se tak díval na statistiky, tak mezi (exaktními?) vědci jsou asi 4% věřících na boha. I z tohoto zlomku asi jen 4% věří, že svět v současný podobě byl bohem stvořen najednou, a nikoli evolucí.

Věřit, že existuje bůh, vůbec neznamená popírat evoluci. Onen váš "velký programátor" mohl prostě jen "zajistit" k evoluci podmínky a nechat ji běžet, stejně jako věříte, že nechává běžet naše životy.

Error (Čt, 29. 9. 2016 - 19:09)

kolik vedcu sezenete pro...Fatal error, moje zlatá. Proti evoluci je jen zanedbatelné procento vědců - snad to není ani to procento, a to většinou z náboženských důvodů, že jim víra zaslepuje rozum.

Fleur (Čt, 29. 9. 2016 - 11:09)

kolik vedcu sezenete pro...už v 18.stol.Diderot řekl,že:"oko nebo křídlo motýla stačí rozdrtit popírače Boha"Stačí prostě jen myslet a za oponou přírody pozorovat program,za kterým můžeme je tušit velkého programátora.

rose (Po, 26. 9. 2016 - 17:09)

kolik vedcu sezenete pro evolyuci, tolik se jich da sehnat proti, ucelem je pochopit, ze to neni fakt. JE TO PORAD TEORIE, NEDOKAZANA A NEDOKAZATELNA

rose (Ne, 25. 9. 2016 - 12:09)

bud Vas zajima, jak vznikl svet, nebo ne. Pokud ne, pak skocte na jine vlakno

Růžo (So, 24. 9. 2016 - 13:09)

Víš že už jsi s tím únavná?
Jestli chceš každýho vyhnat, pokračuj.

Touha (So, 24. 9. 2016 - 13:09)

AŤ nezanikne datumčin odkaz, fakt sranda

https://www.youtube.com/watch?v=gS3vp1X6pwQ

Evoluce aneb Ale my jsme tu byli první aneb Proč je nutné mít v boji s evolucí po ruce šampon Head And Shoulders

rose (So, 24. 9. 2016 - 12:09)

a je to prace Syzifovska

Drtivá většina zkamenělin ve skutečnosti svědčí o tom, že během dlouhých časových období byly jednotlivé druhy živočichů stabilní. Důkazy nepotvrzují, že by se z jednoho tvora vyvinulo něco jiného. Zcela náhle se objevují živočichové s charakteristickou stavbou těla. A stejně tak náhle se objevují živočichové s úplně novými rysy. Například netopýři s echolokačním systémem zjevně nemají žádného primitivnějšího předka.

Více než polovina hlavních skupin živočichů se podle všeho na Zemi objevila během relativně krátkého období. Jelikož se ve fosilním záznamu tolik nových a jedinečných forem života objevilo tak náhle, paleontologové toto období označují jako „kambrijská exploze“. Kam toto období časově zařadit?

rose (So, 24. 9. 2016 - 12:09)

Myšlenku, že všechny organismy pocházejí ze společného předka, podle mnoha vědců podporují zkameněliny. Údajně je z nich patrné, že se z ryb stali obojživelníci a z plazů savci. Je to tak opravdu?

Evolucionista a paleontolog David M. Raup napsal: „To, co geologové v době Darwina i v současnosti nacházejí, nesvědčí o postupně se vyvíjejícím životě, ale o velmi nerovnoměrných či nepravidelných skocích. Druhy se objevují zcela náhle, během existence ve fosilním záznamu vykazují pouze málo změn nebo žádné a pak najednou mizí.

rose (So, 24. 9. 2016 - 12:09)

biologove to vubec ted nemaji lehke, cele stoleti zili lide v darwinove omylu a ted tezce z toho vylezt. Tahejye nohy z medu a bezte... To nejde

S Darwinovou teorií společného předka jsou v rozporu i výsledky nejnovějších výzkumů. Například v roce 2009 vyšel v časopise New Scientist článek, v němž byl citován evolucionista Eric Bapteste: „Nemáme vůbec žádné důkazy o tom, že strom života existuje.“30 Tentýž článek citoval slova evolucionisty a biologa Michaela Roseho: „Všichni víme, že strom života je ve vší tichosti pohřbíván. Těžko se ale přijímá to, že potřebujeme změnit celý náš pohled na biologii.“

rose (So, 24. 9. 2016 - 12:09)

DARWINŮV STROM PODŤAT

V naší době vědci srovnávali genetické informace desítek jednobuněčných organismů, rostlin a zvířat. Předpokládali, že se tak potvrdí Darwinova myšlenka o rozvětveném „stromu života“. To se ale nestalo.

Na co se při tomto výzkumu přišlo? V roce 1999 biolog Malcolm S. Gordon napsal: „Zdá se, že život měl mnoho počátků. Základ všeobecného stromu života není tvořen jedním kořenem.“ Existují nějaké důkazy o tom, že všechny větve, tedy hlavní skupiny živých organismů, vyrůstají z jednoho kmene, jak o tom byl přesvědčen Darwin? M. S. Gordon dále uvedl: „Tradiční verze teorie společného předka se očividně nevztahuje na říše, jak jsou v současnosti definovány. Pravděpodobně se nevztahuje ani na většinu živočišných a rostlinných kmenů, ne-li na všechny, a asi ani na mnoho tříd v rámci kmenů.“

24.9. (So, 24. 9. 2016 - 10:09)

Taky odborníci:

https://www.youtube.com/watch?v=gS3vp1X6pwQ

rose (So, 24. 9. 2016 - 09:09)

Nicméně údaje shromážděné v průběhu asi 100 let při výzkumu mutací obecně, a zejména v průběhu 70 let šlechtění mutantů, vědcům umožňují, aby se přesvědčili o tom, zda mutace mohou vést ke vzniku nových druhů. Po prozkoumání výsledků doktor Lönnig prohlásil: „Mutace nemohou změnit původní druh [rostliny či zvířete] v úplně nový druh. Tento závěr souhlasí se všemi pokusy a výsledky při výzkumu mutací během 20. století a také se zákony pravděpodobnosti.“

Mohou tedy mutace způsobit, že se z nějakého druhu vyvine něco úplně nového? Důkazy svědčí o tom, že ne. Doktor Lönnig na základě svého výzkumu došel k závěru, „že řádně geneticky definovaný druh má skutečné hranice, které nemohou být zrušeny nebo překročeny náhodnými mutacemi“.22

rose (So, 24. 9. 2016 - 09:09)

. mýtus: Zdrojem materiálu pro vznik nových druhů jsou mutace. Učení o makroevoluci stojí na tvrzení, že díky mutacím, neboli náhodným změnám v genetickém kódu rostlin a živočichů, mohou vzniknout nejen nové druhy, ale také celé nové skupiny rostlin a živočichů.19

Fakta. Mnoho charakteristických rysů rostlin a zvířat je určeno genetickým kódem. Jsou to jakési stavební plány uložené v jádru každé buňky.* Vědci zjistili, že mutace mohou v případě rostlin a živočichů vést k určitým odchylkám u potomstva

Reklama

Přidat komentář