Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Ahoj Andy (Čt, 6. 12. 2018 - 17:12)

ty jsi pekna potvurka. To co delas a ze se predvadis doma jen v kalhotkach s velikou vlozkou, ktera evokuje plinku by me take hodne vzrusilo. A v te souvislosti te nenapadlo si opravdu nasadit tu pampersku? Jak by ses v ni citila a co by tomu rikal on? Je to vzrusujici predstava kdyz chodi mlada zena po byte v pline a pak si pres ni vezme sukni, nebo kalhoty a jde ven, treba na nakup. A nevadi ji, ze je ta plina trochu videt i pod oblecenim. To se mi libi. Ja tedy take nosim pliny a moje byvale partnerky se ode mne tim take nakazily a vubec jim to nevadilo, jenze je uz to mam za tech par let co si je musim davat tak vychytane, ze je u me pod kalhotama neobjevi ani Bystrozraky. Co mam ted novou pritelkyni tak ji ucim ty pliny nosit nenapadne, protoze ona je musi mit na sobe nejen na noc, ale i pres den a do prace. Ma sice sedave zamestnani, ale chodit obcas musi a pokud ma moznost, tak i jit normalne na wc. Tak ti Andy moc fandim a zkus ten vyssi level a ty pampersky. A napis o tom. Cau M

Terča (Pá, 16. 11. 2018 - 10:11)

Ahoj, ráda bych se taky podělila o svůj příběh. Počurávání, plínky a taky ta ostuda mě lákali od nějakých 12 let. Letos koncem léta jsem se rozhodla, že stejně jako jiné holky tady zkusím předstírat nehody. Začala jsem klasicky nočními, po pár nehodách jsem do postele dostala igelit, mamka mě každé ráno kontrolovala, ale jinak byla v pohodě. Řeč padla i na plínky ale pořád nějak nepřicházeli tak jsem se počase pro urychlení zkusila "nehody" i přes den. Pak to nabralo spád. Mamka jednou večer přišla ke mně do pokojíčku s velkou taškou. Říkala, že dokud se to nezlepší tak bude pro všechny lepší když zkusím nosit plínky ať se nezničí postel a nemám třeba venku ostudu. Rázem se ze mě stala počůranda jak jsem chtěla, mám teď o dost přísnější režim, vlastně o tři roky mladší sestra je tu teď za tu nejstarší. Ráno mě vždycky budí mamka, sundá mi plínku a pomůže mi osprchovat. Do školy pak mám natahovací plínky drynites, které si můžu měnit normálně sama. Protože jsou ale dost drahé tak mám na doma takové ty na lepítka do ktrerých mě přebaluje mamka. A na noc dostávám ještě ještě větší aby neprotekly i kdybych se třeba počůrala víckrát, v těch fakt nedám nohy k sobě a při chození si příjdu jako batole. Ty dostávám hned po sprše už o půl osmé a v 9 musím chodit spát, což bylo než jsem si na to zvykla dost drsný ale mám to co jsem chtěla. Drsný taky je jak teď vlastně nemám život uplně ve svých rukou. Když se mi chce kakat tak musím zajít za mamkou, ta mi sundá plínku, já udělám potřebu a pak vlastně čekám až mě zase příjde zabalit zpátky do plínek. Když potřebuje někde na dýl odejít tak se holt terezce dá větší plínky (ta na noc) a ona musí čekat až se maminka vrátí. Když se mi takhle jednou chtělo kadit tak jsem neměla jinou možnost než právě do plínky. Prostě je to strašně tvláštní pocit nemít to ve svýh rukou ale i si to uživám

Host (So, 17. 11. 2018 - 08:11)

Tak to není asi příjemné být závislá takto na mamce. Hodně holek píše, že plenky nosí potají a před rodiči to tají a ty to máš takhle. Proč si ji nemůžeš sundat sama? Je na zámek? Nebo je v tom hrozba trestu?
To kakání to do plenky tě neláká? Jaké to bylo, když jsi, jak píšeš, musela? Když už ji máš, tak je lepší ji přeci použít i na to kakání.

Terča (Po, 19. 11. 2018 - 13:11)

Ahoj, ta závislost mě právě na tom dost lákala. Ano, není to příjemné vždycky, ale tak to je no. Plínky na lepítka mi od začátku nasazovala a vyměňovala mamka, je to tak snazší a sama to asi ani pořádně neumím a celkově mi to vyhovuje víc. Kakání do plínek je takové...no.. brr, jednou za čas je to zpestření ale být odkázána na pokakávání na pořád asi nee.

Host (Út, 20. 11. 2018 - 22:11)

Ahoj, jak to myslíš, že jednou za čas je to zpestření, ale zároveň no...brr? Kolikrát a jak jsi se pokakala? Umyla jsi se sama? Je přirozené, že ten ůklid moc příjemný není, dokonce ani pro mnohé milovníky pokakávání (nejen) do plen.

Terča (St, 21. 11. 2018 - 22:11)

No asi bych nechtěla aby se mé kakání do plínek bralo za běžné jako třeba to počůrávání, už by to přece jenom bylo moc. Jak jsem psala přebaluje mě normálně mamka (sama to prostě tak dobře ani neumím) no a pokud je delší dobu někde pryč tak se Terezka zabalí do velkých plínek, které toho pochytí i hodně počůrání a můžu je tak mít klidně celé odpoledne. No a když se mi takhle chce v tu chvíli zrovna kadit tak nemám jinou možnost. Sama už bych si tu plínku tak nedala a zároveň mě přeci jen trochu láká ten pocit když se mamka vrátí a já tam stojím pokakaná... Ale napořád fakt ne to už je moc a ani bych to nikde neutajila.

Miki (St, 21. 11. 2018 - 22:11)

A Terko jsi jako sama se sebou spokojena? To pokakavani ti nevadi ,ani to ,ze se pokadis a NEJSI SCHOPNA SE OCISTIT A NASADIT SI CISTE PLINY? To jsi asi nejaka dementni. Ja teda taky pliny nosim kvuli predrazdenemu mocovemu mechyri, ale obcas se mi stane i velka nehoda a to me vylozene stve. A kdyz uz se to stalo-davam si latkovky- tak se snazim co nejrychleji se toho bobku zbavit, vsechno omyt a ocistit, pliny namocit, protoze nenavidim ten puch hovna. A ty mlada holka, ktera bude za par let mozna matkou a domaci pani, tak ty si v hovinkach jeste lebedis a cekas na mamu az te prebali. Fakt usmevne a jinak jsi asi v poradku- nebo ne? Jo pocuravani, ja se pocuraval hodne dlouho, ale pak mi to prestalo a za par let se mi to vratilo-misto v noci jsem se zacal pocuravat pres den a to mam dodnes, ale pokakavani jsem nikdy nemel rad a kdyz se mi to nahodou stalo, tak jsem se snazil tu nehodu zamaskovat-vsechno spinave premachnout, vcetne sebe, dat si ciste pliny i gumove kalhotky abych nesmrdel. Nevim, co ty chces od zivota a po cem touzis, ale vzhledem k tvym nizkym pudum to nebude asi nic moc-pokakana skoro dospela holka ceka az prijde mama a prebali ji!!!!!!!! Ne fakt se srovnej a zacni sama se sebou neco delat! O co ti jde? Jsou kluci kterym se libi holky ktery si davaji pliny-me take-ale je to hlavne o pocuravani. Pokakanou te nikdo mit rad nebude-to si pis. Jo pocuranou beru, ale pokadenou ani omylem. A tak si vyber, co je pro tebe lepsi, ale ty uz to devce asi nemas uplne pod kontrolou, nebo se mylim?

Host (So, 24. 11. 2018 - 21:11)

To je fakt, už je to trochu moc. Beru holku, která se do plen ráda pokaká a poté se také dokáže dát do pořádku. Ale s tou mámou?!

He he (Čt, 22. 11. 2018 - 07:11)

To by ses divil kolik chlapů by chtělo mít doma posranou holku. Viz jedna nejmenovaná diskuze tady :)

Lenka (Pá, 16. 11. 2018 - 20:11)

Ahoj Terčo, taky bych chtěla nosit plínky, jenom se bojím, co by na to řekli sploužáci. Neposmívali se ti, když si přišla do školy s plínkou?

Terča (Po, 19. 11. 2018 - 13:11)

Ahoj, spolužáci to právě neví, nebo doufám že ne. Ty drynites jsou dost malý a nenápadný. Když se mi chce na velkou tak si je na záchodě normálně stáhnu a počůrání nejde tolik poznat...

Lenka (Čt, 22. 11. 2018 - 16:11)

A jak to děláš při převlíkání na tělocvik, aby spolužáci neviděli, že máš plínku?

Host (Út, 20. 11. 2018 - 22:11)

Chudák hovínko, tolik by se do té plenky těšilo. :-/ Ale ve škole to za to asi fakt nestojí. To i s tím čůráním je lepší jít na záchod, aby nebobtnaly a nebylo to poznat.

Miki (Po, 12. 11. 2018 - 12:11)

A ty Sabinko 1 mas nekoho, nebo bys treba chtela zmenit prostredi i praci a vic vydelavat i se vic bavit? Ja jsem urcite starsi nez Ty, ale jednoduse se dohodneme, co ano a co nene, kdyz spolu budeme nejakou dobu spolecne bydlet. Dej vedet na [email protected].

David.Ch (Po, 12. 11. 2018 - 01:11)

Zdravím, Niky docela tě obdivuji, já osobně bych tak dlouho asi nevydržel ale já na to nešel jak se říká od lesa ale řekl jsem to rodičům rovnou, to mi bylo asi cca 13 a máma se rozhodla že zajdeme na psychiatrii tam jsem absolvoval asi cca 2 hodiny rozhovoru a pak nám doktor řekl že to není nic špatného a že každej jsme nějakej. Pak už jen doporučil rodičům aby mě trochu v tom podpořily. No ale teď je to už dlouhá doba. Já ti držím palce ať tu kontrolu neztratíš, vím jak to je těžký ale věřím tomu že to zvládneš. D.

Sabinka 1 (Ne, 4. 11. 2018 - 11:11)

Nevím proč, ale s tím novým systémem co tu teď je, se mi nepovedlo odeslat příspěvek pod mým nickem. Tak jsem se podepsala jako Sabinka 1, ale jsem to pořád já. To jenom na vysvětlenou.

Miki v plenkach (Po, 29. 10. 2018 - 15:10)

Ahoj všichni. Dlouho jsem na...Cau Niky,ty by sis mela na ty Drynites oblekat jeste igelitovy kalhotky. Ty to vsechno udrzeji a nic neprotece. A hodne je nosi na Zapade, prave i pres ty jednorazovky pro jistotu. I jsou specialne sity aby prekryvaly ty jednorazovky jednak v rozkroku, ale i v pase. Takze kdyz ti toho nahodou utece vic, nebo se ti stane nehoda v noci, tak to jednak nikdo nepozna a pres ten igelit ani neuciti. Ja je teda musim nosit, protoze si davam latkovky, ale je blby, ze se v Cechach nedaji koupit. Ja byl v Anglii u sve doktorky na vysetreni se vzorkem moci, aby se vyloucil nejaky zanet mocovych cest a ona mi rekla, ze ty latkovy pliny a gumovy kalhotky jsou dokonala ochrana pred pocuranim. A kdyz si je objednavam pres internet, tak je mam bez DPH a kdyz si objednam asi sestery/po cca 12?/ tak neplatim ani postovne. Chces nejake objednat a vyzkouset si je? Jsou fakt moc prijemny na tele i na noseni. A je v nich jistota. Jestli jo, tak dej vedet. Jedny budes mit ode mne jako darek. A moc ti fandim, teda spis v tom pocuravani, ale kdyz se obcas pokakas, tak se svet nezbori. Cau. M

Niky (Po, 29. 10. 2018 - 15:10)

Ahoj Niky to jsi odvážná...Ahoj, ani už nevím kolik těch nehod celkem bylo. Začala jsem se nejdřív pokakávat, protože počůrání mi nebylo zrovna příjemné, ale časem jsem se přemohla a přidala u to. Máma mi nenadávala, spíš se divila. Plenky jsem ji časem sama jakože "pro jistotu" navrhla, ale ona o tom nechtěla napřed vůbec ani slyšet. Nebylo to hned, taky mě tahala po doktorech, no a tu lehkou inkontinenci už mám v papírech, tu už neodpářu. Snažím se teď moc neujíždět. Maximálně jedna, dvě nehody do týdne. Většinou se pokakám, někdy i počůrám, ale to jenom, aby to nevypadalo, že už ty plenky nepotřebuji. Já je nechci navěky. Příští rok jdu na střední a tam už bych je měla ráda maximálně na noc, protože je fakt, že v noci se mi to teď čas od času stává nečekaně. Většinou mě potřeba vzbudím, ale někdy ne. Třeba včera ráno mě vzbudilo mokro v pyžamu, tak mi došlo, že jsem se samovolně počůrala a trochu jsem protekla. Pak mi došlo, že jsem i pokakaná a nevím, jak k tomu došlo. Tak snad se to nevymyká, nerada bych byla v plenkách navěky, ale zatím si to užívám. Doma ze mě spadly některé povinnosti. Máma mi věnuje víc času, ale je zase pravda, že mě dost kontroluje. Ptá se jestli jsem byla na záchodě, takže sehrávat nějaké nehody přes den nemá moc smysl. Občas si přeci jenom pořád před ní připadám trapně, když musím přiznat, že jsem ve svém věku počůraná nebo pokakaná, ale zase je mi prostě v těch plenkách fajn. Je to asi něco za něco.

Sabinka 1 (Ne, 4. 11. 2018 - 11:11)

Ahoj Niky, držím Ti palce, aby se Ti to nevymklo. Mě už se to vymklo dávno a na plenky už jsem vesměs odkázána, ale zase je to docela fajn. Fakt je, že už jsem na ně tak navyklá, že někdy se mi stane, že se počůrám a zaznamenám to až ve chvíli, kdy už čůrám do té plenky. Každopádně máš odvahu, že jsi to dotáhla až do těch plenek. Já kdybych v tvém věku zkoušela to co Ty, tak by se mnou asi moji rodiče byli hodně rychle hotový. Máš fakt tolerantní mamku, tak si toho važ.

a (Po, 12. 11. 2018 - 18:11)

neurologa a psychiatra navštěvuješ? Jsi evidentně velmi nemocná a tito dva lékaři by ti mohli pomoci a ulehčit život. Je mi tě líto. bacha na rady místních úchylů co tě chtějí jen zneužít a zesměšnit

Reklama

Přidat komentář