Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Roman (Pá, 5. 10. 2018 - 17:10)

občas se naschvál pokadim. je to super pocit, ale nejde to umýt tak aby to nebylo cítit. tuny mýdla a stejně to cítím. ale stojí to za to.

don (Pá, 5. 10. 2018 - 16:10)

No teda Anežko obdivuju tvou...To se chceš přímo před ní počůrat?S těma plínkama nevím jedině si nějaké koupit a pak si je vzít na sebe aby to ona zjistila.Jak tě napadlo hrát si jako mladší že ještě nosíš plínky?

don (Pá, 5. 10. 2018 - 16:10)

plena bude vidět i bez toho...Myslíš že plena bude vidět přes pyžamo a že si všimne?Ty drynites jsou docela nenápadné.

Niki (Pá, 5. 10. 2018 - 14:10)

No teda Anežko obdivuju tvou odvahu. Snad nevadí, že vám tady trochu naruším vlákno a svěřím se s něčím, co asi běžně holku v mém věku nenapadne. Chodím do osmé třídy a ve třídě mám jednu holku, která si myslí, že je prostě něco víc a pořád se se mnou snaží v něčem soupeřit a ukázat mi, že jsem nula, pořád se mi snaží za něco posmívat nebo dělat nějaké naschvály. Přitom nechápu, proč si vybrala mě, je hezká a celkem chytrá, má všechno na co si vzpomene a všichni jí mají rádi. Já jsem proti ní taková šedá myš a asi trochu šprtka. A teď k věci, už docela dlouhou dobu si představuju, jaké by to bylo, kdyby se mi před ní stala nějaká podobná ostuda o jakých se tady zmiňujete. No asi bych se před ní nechtěla pokadit, protože to bych zřejmě musela změnit školu, ale občas si představím i to. Počůrání by asi bylo pravděpodobnější. A co teprve nosit plínky, to by byla ostuda (jako mladší jsem si hrála dost často na to, že nosím ještě plínky). Jenže tyhle představy mám nejen doma, ale hlavně pokaždé když ji vidím a netuším, jak se toho mám zbavit, takže přemýšlím, že něco z toho asi opravdu udělám. Docela mi to tady dodalo odvahu.

Kamila (Čt, 4. 10. 2018 - 22:10)

Než jsem se pokakala, tak...plena bude vidět i bez toho aby vyčuhovala.To se neboj . spolubydlící možná má dost taktu na to aby to pochopila a tím pádem se nezeptala, snad každý ví na co pleny jsou.

Anežka (Čt, 4. 10. 2018 - 22:10)

Anežko nechci tě strašit...Než jsem se pokakala, tak jsem zase dost váhala. Jak mě to napadlo, tak jsem se těšila, ale když se mi začalo chtít na velkou, tak jsem opět zpanikařila. Nakonec jsem se odhodlala, vzala si plenku a pustila si seriál. Schválně jsem si k tomu sednula tak, abych to mohla co nejhůře zadržovat. Sice když už jsem měla fakt na mále, tak jsem si to rozmyslela, ale to už bylo pozdě, takže když jsem se zvednula, že půjdu na záchod, prostě jsem to neudržela a pokakala se do plínky. Ale opět jsem se za sebe strašně styděla. Přece jenom jsem se nepokadila ještě tolikrát, aby mi to přišlo v pohodě.Ty plenky drynites jsou určené pro holky od 8-15 let, od 27-57 kg. Takže myslím, že s nimi nebudeš mít problém. A ano, objednávám si je přes internet. Ve zdravotnických potřebách bych se asi hanbou propadla, v drogérce si to ještě dokážu představit, ale i tak bych se asi dost styděla. Třeba kdybych řekla že to mám pro malou ségru nebo sestřenici. Každopádně přes internet to je asi nejanonymnější.Jinak už bydlím s novou spolubydlící, akorát jsem se jí to neodvážila říct. Bez plínek se teď trochu bojím jít do postele, ale zároveň se opravdu bojím její reakce. Vím, že sama od sebe jí to asi neřeknu, tak jsem si schválně vzala po sprše trochu těsnější kalhoty od pyžama než normálně a tílko na tělo, aby byla co největší šance, že plínka někde vykoukne a ona si jí všimne.

Kikina (Po, 1. 10. 2018 - 19:10)

Tak poslední týden se...Anežko nechci tě strašit ale jak už jsem ti psala tak tenhle fetiš je holt v tobě a s tím jenom tak nepřestaneš. Jde jenom o to mít to pod kontrolou. Sorry že se tě na to zase vyptávám ale jak tentokrát proběhlo to pokakání? Byly tam zase ty pocity studu nebo to tentokrát proběhlo víc v pohodě? Já v plenkách nejedu ale řekla bych že někomu pro koho to je natvrdo do oblečení moc hardcore může ta plenka navodit jakýsi pocit ochrany a jistoty že si nezřídi oblečení a ten prožitek je pak lepší. Jinak co čtu tvoje příspěvky tak jsem docela začala uvažovat že bych se kromě pokakání zkusila někdy i počůrat ale to by fakt chtělo tu plenku protože mokrý kalhoty mě fakt nerajcujou. Do těch tvých dry nitesek bych se vešla jako nic. Ty jsi tuším psala že vážíš okolo 55 kil já mám ještě o deset míň takže by mi možná ještě byly velké. A ty sis je objednala anonymně přes internet? Předem díky za odpověďi a fajn večer ti přeje Kiki.

Anežka (Po, 1. 10. 2018 - 16:10)

Tak poslední týden se snažím plenky dost omezit. Jak jsem už psala několikrát se mi povedlo počůrat se nevědomky, takže jsem se rozhodla s tím přibrzdit. Minulý týden jsem se dokonce omylem počůrala, když jsem se večer vracela domů. Mamka byla doma, tak jsem se snažila proběhnout nějak nenápadně k sobě do pokoje, ale mám dojem, že si něčeho všimnula. Nic ale neříkala a dělala jakoby nic. Opravdu nevím jestli to viděla nebo ne. Každopádně jsem se rozhodla, že je radši budu nosit i přes den, ale budu se hlídat a chodit na záchod.V sobotu jsem se nastěhovala na kolej. Cesta pro mně byla docela drsná. Pořád se ještě bojím aby mi to neuteklo a abych se nepočůrala přímo před mamkou a ještě k tomu v autě, takže jsem chtěla jet v plínce. Jenže jsem se bála, že kdybych si vzala džíny, tak mi vykoukne a mamka si toho všimne a v sukni opravdu nebudu stěhovat. Takže jsem si nakonec v pátek byla koupit lacláče jak mi tady někdo radil a musím říct, že jsou opravdu fajn. Plenka nemá kudy vykouknout, takže je teď asi budu nosit častěji.Včera jsem tady na koleji byla celý den sama, a přišlo to na mě, tak jsem neodolala a nakonec se i pokakala. Spolubydlící mi přijede až zítra, když jsem si s ní psala, tak vypadala strašně milá a hodná, tak nevím co dál. Chci to omezit, ale na druhou stranu mě to pořád láká. V podstatě mi stačí když se nebudu počůrávat ve dne, ale v noci by to asi nevadilo. To jsem chtěla od začátku. Teď jsem se už asi pátý den po sobě neprobudila mokrá, ale vždy si musím dojít na záchod těsně před spaním. Myslím že by stačilo kdybych se jenom napila a nedošla si na malou a ráno bych pak zase měla v plence nadílku :) Vím že bych s tím asi měla seknout, ale strašně mě to láká a přijde mi to jako dobrá příležitost, která se nemusí někdy v blízkosti opakovat.

Lukáš (Pá, 28. 9. 2018 - 20:09)

No vidite Radko co pred nas...Tatka by mě dal jednu zprava druhou zleva a hodně rychle bych si to rozmyslel jestli se budu pochcávat nebo ne. Hold to je to dnešní rozmazlování a práva dětí, člověk aby se dnes bál na dítě sáhnout.
Dokonce jsem někde četl že rodič se musí zeptat svého kojence jestli mu může vyměnit plínu a chtějí zakázat měření tělesné teploty dětem protože jim to psychicky špatně.

Miki v plenkach (Pá, 28. 9. 2018 - 13:09)

Tak včera co jsem dostal...Tak si hlavne hlidej, at mas rozkrok dobre namazany a zasypany detskym zasypem, aby es nam neoprudil. To az tak neboli, ale je to neprijemne. Jinak u mne dobry.

Návštěvník (Pá, 28. 9. 2018 - 11:09)

Tak včera co jsem dostal plenku tak ráno byla suchá a v půl jedenácté už suchá nebyla byla přímo promocena durch a to jsem měl v ní založený igelit a teď po sprše prý dostanu plinky čisté ale mám je připravené v koupelně jen mne promazne dětskou mastickou po koupeli a dostanu pleny látkové čisté a večer prý bude zkouška pleny jednorázové abych prý nebyl durch promaceny ale já věřím tomu že jednou jsem ty jednorazovky také promacel durch tak mne radši bude dávat dvě pleny jednorázové.uz nepíší jméno radši neboť nikdo řekne že jsem úchylný prase ale ten nikdo kdo koho uráží tak jednou může také skončit v plenách a v punčochácich........... a jen odbočují nosíte obuv Prestige mám číslo 38 ale vejdu se i do menších čísel 37,36 a 35,5...,....,...,

Miki v plenkach (Pá, 28. 9. 2018 - 11:09)

Máme doma 2měsíční...No vidite Radko co pred nas zivot stavi a cim nas prekvapuje. Nedivim se Vasemu udivu, ani zarputilosti po plinach te vasi starsi dcerky. Oboji je pochopitelne a ani ja jsem nebyl jiny. Jenze u me je to uz hodne zpatky, kdy si deti rozhodne nemohly poroucet a diktovat co a jak chteji ale musely poslouchat. Ja tedy jednak pliny potreboval-minimalne na noc a delsi cestovani. Ale taky se mi v tomhle veku, mezi 4 az 15 roky moc libilo mit na sobe pliny nejen na noc, ale klidne 24 hodin denne. Prinaselo mi to takovou krasnou jistotu, ze nepocuram postel, ani obleceni, nebo sedacku v aute a nebudu za to p. To ocurani-nekdy i pokakani hodne bit. Hrozne jsem se za ty svoje pliny stydel/to byly jeste klasicke latkovky a pres na celoigelitove gumove kalhotky-zadne jednorazovky tenkrat neexistovaly/. Ale at pres den, tak v noci me vzdy ochanily na 100% a nasazuji si je a nosim dodnes, protoze moje inkontinence -OAB neni vylecitelna, takze pliny budu nosit az do konce. Jinak me jde hlavne o to pocuravani, takze zadny dudlik ani lahvicku. To pripadne Vasi dcerce nejak rozmluvte.

Radka (Čt, 27. 9. 2018 - 22:09)

Máme doma 2měsíční mimčo a 8mi letou dceru , ta dostala "syndrom odsunutého sourozence " a včera mi řekla že by taky chtěla plenku, tak jsem dnes obešla lékárny a vyptala si tam pár vzorků plínek.Dnes po sprše jsem jí teda řekla ať si lehne na postel že teda dostane tu plenu doufala jsem že si to rozmyslí a cukne ale ona si lehla a nechala si plenu dát, a pak řekla že by i chtěla aby dostala na spaní ten overal, tak jsem jí už i ten overal pomohla obléct a dala spát. před mím odchodem ještě procedila že by chtěla do postýlky že se jí ta postel kde je nelíbí.
Když jsem to pak říkala manželovi kutilovi řekl jen že to není problém že jí tam klidně udělá ty mříže co na postýlkách jsou.
Bojím si že dcera za chvíli dojde že by chtěla i dudel a flašku. :-(

Zase (Čt, 27. 9. 2018 - 21:09)

Já jsem teď dostal plenu...píšeš ty svoje sračky?

Návštěvník (Čt, 27. 9. 2018 - 21:09)

Já jsem teď dostal plenu ani jsem neprotestoval normálně jsem si jí nechal nasadit mám jí pro jistotu minulé jsem se trochu počůral nevědomky tak jsem prohlásil že budu klidně nosit pleny na spaní a mamka souhlasila a ráno mne jí sundá podle toho jak bude vypadat jestliže bude jen trochu pomočena tak mne prý prebali do čistých plenek ale já věřím že ráno bude suchá tak mne jí nechá tak dlouho dokud se mne nebude chtít čůrat či kadit když je v pátek volno tak mohu nosit pleny a punčocháče až do neděle já to moc dobře vím vždy až v neděli na noc dostanu pleny a sundá mne jí až v pondělí ráno já to moc dobře vím tohle a občas je dostávám i přes týden hlavně vždy večer před spaním chtě nechtě musím nosit pleny snad mne je nikdy přestane dávat.hlavne když jsem nemocný mám chřipku nebo ostatní nemoce tak mám vždy plenky celo denně nonstop a už musím jít spát ještě mne bude kontrolovat plenky jestli jsou suché v takovou dobu mne vždy ještě jednou prebaluje...

don (Čt, 27. 9. 2018 - 17:09)

Nepište mi prosím žádné...Nějaké zalepovací plenky si můžeš objednat přes internet ale ty už jsou víc vidět to by mohla mamka poznat tak je budeš muset nosit jen když budeš sama doma nebo na noc.Kam vyhazuješ počůrané plenky aby to mamka neviděla?Na to počůrání mezi lidma si vem raději ty zalepovací plenky ty drynites kdyby ti protekly tak bys měla ostudu.Snaž si to víc hlídat protože co kdyby ti to uteklo třeba někde venku nebo ve škole?

Jana (Út, 25. 9. 2018 - 00:09)

Kamarád jednou se pořad...ještě že mu ji nedali na obličej.

Martin Doleklal (Po, 24. 9. 2018 - 23:09)

Kamarád jednou se pořad posmival své mladší sestr ze se v 5 letech pocirava jemu bylo 6. Tak jednou ho potrestali tak ze jakmile se sestra pocurala tak ji plenku výslekly a oblekly ji jemu samozřejmě ze dělal co mohl ale nakonec musel strávit v pocurane plene několik hodin s tím ze do ni sám musel curat ale od té doby se nikdy neposmival

Kikina (Po, 24. 9. 2018 - 18:09)

Několikrát už jsem měla...Mikimu asi došly plenky a gumový kalhotky tak mu z toho hráblo a do Anežky se fakt hnusně navezl. Nicméně Anežka se mi zdá dost inteligentní aby na podobné ubohosti neměla potřebu reagovat. A co ty Denčo ty používáš plenky jenom na počůrávání nebo se do nich i někdy pokakáš jestli se můžu zeptat?

Denča (Po, 24. 9. 2018 - 16:09)

Několikrát už jsem měla plenku i v práci, ale jednou se to málem provalilo a od té doby už raději neriskuji. Navíc nechci plenky nosit úplně pořád, abych se na nich nestala závislá. A nelíbí se mi, jak tady urážíš Anežku, proto na žádné číslo volat nebudu.

Reklama

Přidat komentář