Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Anežka (Po, 3. 9. 2018 - 19:09)

Anežko díky za...Docela jsi mi dodala odvahu. Asi se někdy brzo pokakám, ale strašně mě odrazuje ta představa, jak to budu uklízet. Občas mě láká ta představa, že mám tu bouli na zadku a že jsem jako malá holka, ale to co přijde potom mě strašně děsí. V tom Bruselu jsem z toho byla docela zoufalá a dost mě to znechutilo. Ale pravidelně to nechci dělat. Často se za ty představy stydím, sportuju a občas trénuju děti a když si představím že by věděli že se počůrávám a pokakávám, tak se vždycky strašně stydím. Proto mě spíš lákají plenky na noc. Věděla by to jenom spolubydlící na koleji dost daleko od města kde bydlím, takže by se to určitě nerozneslo.

Waco (Po, 3. 9. 2018 - 19:09)

Anežko díky za...Kikino, ty abys nebyla tam, kde se řeší posrávání :-) Ale jinak máš recht. Anežka a její Brusel story, je to nejlepší co se zatím, na týhle vesměs úsměvný diskuzi objevilo.

Buzno na to ti (Po, 3. 9. 2018 - 19:09)

A vida ubožáci kteří se...Pište s majlíto a nikoho srát nebudete. Ale to asi nejde, protože úchyláci loví ovečky,co!!!?

Ale (Po, 3. 9. 2018 - 19:09)

A vida ubožáci kteří se...jdi ty

Kikina (Po, 3. 9. 2018 - 19:09)

A vida ubožáci kteří se snaží vytrvale rozbít naší pokakanou diskuzi a furt se jim to nedaří si jak vidím vyrazili opět vybíjet své frustrace na plenkarske diskuze. To musí být peklo co kluci? :0) úplně si vás predstavuji jak vztekle bušíte pěstí do klávesnice... Ach ne zase se nám to nepovedlo!!! Upřímnou soustrast přeje Kiki :0)

Jak (Po, 3. 9. 2018 - 18:09)

samá zahálka žádná...říká klasik : někdo je mužem v šestnácti, někdo se jím nestane do smrti

Sou to prostě p (Po, 3. 9. 2018 - 18:09)

se patnáctiletá nejstarší...samá zahálka žádná zodpovědnost
Však oni už je imigranti naučí

Kdysi (Po, 3. 9. 2018 - 18:09)

Zkus se podívat na internet...se patnáctiletá nejstarší dcera starala třeba o 10 mladších sourozenců, když rodiče pracovali. A dnes nosí pleny? Je naprosto zřejmé, jakým směrem se společnost ubírá

don (Po, 3. 9. 2018 - 18:09)

Zkus se podívat na internet na nějaké ty zalepovací když si je objednáš tak ti je doručí až domů.S pokakáním nevím, ale to počůrání do oblečení bys mohla zkusit a kdyby na to mamka přišla tak jí říct žes to prostě nestihla z toho by snad nedělala velkou vědu tím spíš že jsi se počůrávala při nemoci.

don (Po, 3. 9. 2018 - 18:09)

Dnes první den trestu za...Co jsi provedla že nosíš za trest plenky?To ti jí vnutila mamka?Nosíš jí i doma a používáš?Jakou máš natahovací nebo zalepovací?Promin že se tak ptám ale potrestat takhle mě tak nevím co bych dělal.

Jana (Po, 3. 9. 2018 - 17:09)

Ano, ty jsem myslela. Asi je...Kdyz nechces do zdravotnickych potreb, tak treba DM ma svoji znacku zalepovacich pro dospele, ale nemam osobni zkusenost, takze nevim jestli jsou dobre nebo ne. No a nebo si muzes nejake objednat pres internet, urcite toho najdes hodne. Ja jsem osobne s Drynites docela spokojena, kapacita pro moje ucely staci a vypadaji moc hezky

Táhněte do hajz (Po, 3. 9. 2018 - 17:09)

Posraný buzny!

Petra (Po, 3. 9. 2018 - 16:09)

Dnes první den trestu za mnou. Ještě 14x do školy v plence a mám trest za sebou. Snad si toho že mám plenu nikdo nevšimne. :-(

Kikina (Po, 3. 9. 2018 - 16:09)

Vezmu to popořadě. Myslíš...Anežko díky za vyčerpávající odpověď. Tak upřímnost za upřímnost. Já myslela jako kakat do oblečení. Já se totiž úmyslně pokakavam už od svých patnácti let. Teď je mi 21 takže už to dělám nějakých šest let. Najdeš mě tu na diskuzi s příznačným názvem kdy jste se naposledy pokakali. No a já se určitě ještě nepokakala naposledy :0) ale klasiku kalhotky plus legíny mám nejradši. Dělám to převážně doma ale někdy vyrazím i na procházku. V rámci experimentu jsem zkoušela i pokakání do plenky ale nějak mě to neoslovilo. A počůrávání mi vůbec nic neříká ale i tak máš můj velký respekt že jsi do takové šílené sázky šla a vydržela čtyři dny nebo jak dlouho jsi psala že jste tam byly zabalená v plence a musela do ni dělat všechno. To chce sakra odvahu. Jinak chápu že to tvoje první pokakání (kojenecký a předškolní věk se nepočítá) bylo vzhledem k okolnostem dost drsná zkušenost. Možná že kdyby jsi předtím sebrala tu odvahu a udělala to sama doma tak by to bylo v pohodě. Možná by sis taky řekla něco ve stylu sakra velká holka a takhle jsem se zřídila ale bez přítomnosti ostatních lidí odpadá ta veřejná ostuda a ten pocit z toho je mnohem lepší. Ale tím tě nijak nehecuji. Jako zkušená pokakanda bych mohla dát sto a jednu radu jak na to ale to finální rozhodnutí pustit vše z hlavy a do kalhotek už musí udělat každý sám. Jinak nemáš důvod mít ze sebe nějaké špatné pocity. Tohle je prostě v tobě 99% lidí ti nebudou rozumět a budou ti nadávat do prasat a pouze to jedno procento stejně postižených tě pochopí. Jinak ta tvoje kámoška Verča je asi taky pěkně caknuta. Jednu Verču taky na našem fóru máme ale to nebude ona. Ta dělala minulý týden ostudu v jiném státě Evropské unie. Ale pěkně natvrdo žádné plenky žádné sukně ale na férovku kalhotky a upnuté kalhoty. Pokud se budeš nudit můžeš k nám nakouknout jsme tam partička pohodaru s touto netradiční zálibou. Teď jsme tam zrovna odrazili menší krizi kdy se nám to tam banda idiotů snažila rozbít ale už se to tam zase vrací k tématu. Pokud si přečteš něco málo z toho co vyvádí naše grupa tak ti dojde že pro některé z nás by takové pokakání v centru Bruselu byla jen formalita. Pokud by jsi přeci jen někdy do toho naprosto soukromého pokakání chtěla jít tak my ti tam rádi poradíme a posloužíme :0) ovšem pokud tě pokakavani neláká tak to respektuji je to poněkud vyšší liga a každý na to nemá. Každopádně tě budu sledovat. Svoji storkou jsi vnesla trochu úrovně na tuhle diskuzi.

Anežka (Po, 3. 9. 2018 - 01:09)

Zajímavý příběh Anežko....Vezmu to popořadě. Myslíš jako čůrat do normálního oblečení? To mě zrovna moc neláká, protože by to pak určitě zjistila mamka až bych to prala. Ale musím se přiznat, že poslední dobou, jak mě napadaly ty plenky, tak jsem taky přemýšlela o tom jaký to je pustit to třeba v džínách a mít prostě ten mokrý koláč v rozkroku. K tomu pokakání, to bylo takový smíšený. Když jsem přemýšlela nad plenkama, tak mě napadlo i tohle, a trochu se mi chtělo to někdy vyzkoušet, ale jak to najednou přišlo, a já se měla pokadit na veřejnosti, tak jsem strašně zpanikařila a chtěla jsem to za každou cenu vydržet. Když jsme ale vylezly z restaurace a já si uvědomila že nemám šanci to stihnout a ještě když se mi Verča posmívala, tak jsem se tak nějak naštvala a dostala jsem takovou chvilkovou touhu. Prostě se mi do toho chtělo. Říkala jsem si že sama před sebou a před ní jsem se už stejně ztrapnila a že to byl vlastně její nápad. No najednou jsem vypustila všechny ty starosti okolo a pořádně se pokadila. V tu chvíli, to mi věř, že jsem se fakt jenom styděla, na jiné myšlenky jsem si v hlavě opravdu nenechala místo. Přece jenom pro 19 letou holku co se stará o svůj vzhled je dost drsný mít pod sukní pokakanou plínku, i když mě to lákalo. Jak už jsem psala, další den jsem z toho neměla až tak špatný pocit, ten poslední den před odjezdem z hotelu jsem se s tím svěřila Verče a ta mě zase trochu hecnula, takže jsem to pustila úmyslně, navíc s tím že kdybych se to snažila vydržet déle, tak bych se asi pokakala někde na letišti, nebo hůř už v letadle a to by byla asi větší katastrofa.
Verča se mi poprvé docela řehtala, to ze mě měla fakt srandu, zvlášť když jsem se trmácela domů s nohama od sebe. Ale pak když už viděla jak jsem zoufalá, tak na mě byla hodná, když jsem se dávala do pořádku tak za mě šla vyhodil pytel s pokakanou plenkou a silonkama. Teď přes léto mě párkrát, když jsem byla sama doma, napadlo že bych se zkusila pokakat, ale vždycky to dopadlo jenom tak, že jsem si vzala starší kalhotky, na kterých mi nezáleželo a zkusila zatlačit, ale když už to přišlo, tak jsem zpanikařila, zastyděla jsem se, co to zase blbnu a nechala jsem toho. Vždycky už se odhodlám že do toho opravdu půjdu a pak z toho na poslední chvíli vycouvám.

Anežka (Po, 3. 9. 2018 - 00:09)

Jestli myslíš Drynites, tak...Ano, ty jsem myslela. Asi je vyzkouším jako první. Nevíš o nějakých klasických zalepovacích, které by udržely více? Kdybych protekla a počůrala bych postel, tak bych to pak nerada řešila někde na recepci nebo tak něco. To už bych musela koupit nějaké pro dospělé? Nedělají nějaké pamprersky pro starší děti do kterých bych se vešla? Je to pro mě docela neznámý téma, takže se moc nevyznám. A trochu se stydím jít do zdravotních potřeb pro dospělácké, přijde mi že bych se míň styděla kupovat nějaké dětské plenky v drogérce.

Kikina (Ne, 2. 9. 2018 - 21:09)

Ahoj, taky mám jeden...Zajímavý příběh Anežko. Já sice nejsem plenkova fanynka protože do normálního oblečení je to z mého pohledu lepší ale tvůj příspěvek mě vybičoval k reakci. Jenom dotaz. Jaký jsi měla pocit když ses pokakala? Píšeš sice o studu a hanbě taky chápu že ta očista nebyla příjemná. Ta není příjemná ani pro někoho kdo to dělá pravidelně. No a někdo kdo se naposledy pokakal jako děcko tak to pro něj musí být vůbec šok. Nicméně zase podle toho co píšeš si s tím zase nijak zvlášť nebojovala takže se dá říct že ses pokakala víceméně úmyslně. Fakt tam byl jen ten stud a ostuda? Nebo se ti na tom přece jenom něco líbilo? A jak reagovala ta kamarádka když ses před ní pokakala do plenky? Smála se ti nebo to prostě vzala jakože sázka je sázka a tohle je holt jenom její vyšší level? Dík za odpovědi.

Jana (Ne, 2. 9. 2018 - 21:09)

Nad tím jsem ještě...Jestli myslíš Drynites, tak ty ti určitě budou, hlavně jestli jsi drobnější. Neudrží toho sice nejvíc, ale jsou fajn jen tak na nošení nebo na vyzkoušení, nosí se příjemně. Nevýhoda je cena, ale občas se dají sehnat z druhé ruky celá balení docela levně.

Anežka (Ne, 2. 9. 2018 - 20:09)

S tou spolubydlící uvidíš...Nad tím jsem ještě nepřemýšlela, asi bych časem zkusila oboje. Víc mě ale lákají zalepovací. Ale nevím jakou značku si koupit, ty co jsem měla v Bruselu kupovala právě ta kamarádka a přijde mi docela blbý se jí ptát. Jsem docela drobná, tak by mi možná byly nějaké pro větší děti. Už jsem na nějaké koukala a našla jsem jenom natahovací plenky na noc pro dívky do 57 kg. Do nich bych se mohla vejít, mám kolem 55 kg. Ale ráda
bych vyzkoušela i ty s leptkama, ale ty jsem nenašla.

Doufám že spolubydlící bude fakt v pohodě, a když se jí důvěrně svěřím s tím, že to za to opravdu nemůžu a že to je dočasný zdravotní problém, ještě když zahraju, že mi to vadí, tak že to nikde nebude rozšiřovat. Mám docela dost kamarádů a jsem docela oblíbená, tak bych nerada skončila jako nějaká malá počůranda.

Anežka (Ne, 2. 9. 2018 - 20:09)

S tou spolubydlící uvidíš...Nad tím jsem ještě nepřemýšlela, asi bych časem zkusila oboje. Víc mě ale lákají zalepovací. Ale nevím jakou značku si koupit, ty co jsem měla v Bruselu kupovala právě ta kamarádka a přijde mi docela blbý se jí ptát. Jsem docela drobná, tak by mi možná byly nějaké pro větší děti. Už jsem na nějaké koukala a našla jsem jenom natahovací plenky na noc pro dívky do 57 kg. Do nich bych se mohla vejít, mám kolem 55 kg. Ale ráda
bych vyzkoušela i ty s leptkama, ale ty jsem nenašla.

Doufám že spolubydlící bude fakt v pohodě, a když se jí důvěrně svěřím s tím, že to za to opravdu nemůžu a že to je dočasný zdravotní problém, ještě když zahraju, že mi to vadí, tak že to nikde nebude rozšiřovat. Mám docela dost kamarádů a jsem docela oblíbená, tak bych nerada skončila jako nějaká malá počůranda.

Reklama

Přidat komentář