Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

lili (Pá, 17. 8. 2018 - 17:08)

Plánuju s tím začít tak v...Prosim tě a prozradíš smysl toho počínání?

Domča (Pá, 17. 8. 2018 - 17:08)

Tak to zkus svést na stres a...Plánuju s tím začít tak v půlce září, až se škola trochu rozběhne, nejdřív to budu zkoušet kousek od domu, v zimě je stejně brzy tma, tak pak klidně na ulici.

Domča (Pá, 17. 8. 2018 - 17:08)

zase vas tu nejaky honic vodi...Podívej, lidé dělají různé věci, já mám prostě takovou touhu, tak to chci uskutečnit a chtěla jsem se jen svěřit. Podle tvé přezdívky by sis měl zamést před vlastním prahem.

No tak hlavně d (Čt, 16. 8. 2018 - 15:08)

zase vas tu nejaky honic vodi...že neuvidíme tebe, plenkový úchyle!
Zrovna ty máš co říkat, radši si vyměň plenu ve tvých oblíbených gumových kalhotkách a sklapni, šašku.

mick (Čt, 16. 8. 2018 - 09:08)

Ano, pokusím se předstírat...Tak to zkus svést na stres a uvidíš.Skrývat to můžeš ale mamka stejně časem objeví tvoje připočůrané kalhoty a dojde jí to.Kdy plánuješ provést první nehodu ?Napiš jak dál pokračuješ.

Nemám (Čt, 16. 8. 2018 - 09:08)

zase vas tu nejaky honic vodi...Tě rád, ale naprostej souhlas.

Miki v plenkach (Čt, 16. 8. 2018 - 09:08)

zase vas tu nejaky honic vodi za nos a vy jste nadseni a jeste mu radite! Ja se chci tak trochu pocurat, no ale ne moc , ale aby to zas bylo videt, ale to tak nemuzu, ona je mamka doma a kdyz ja teda fakt nevim co mam delat, tady mi nikdo neporadi, maji me za blbku. Nebo treba i za blba, hlavne si men nicky a mladi hloupi kluci, kteri chteji videt holku v plinach se muzou s nabidkama pokakankovat. I kdyby jste ji poslali milion, tak ji v zivote neuvidite vy sexualni loudilove a zebraci!

Lukáš (St, 15. 8. 2018 - 18:08)

Zrovna to připočůrávání, které má Domča v plánu, úplně jednoduché není. Nebo aspoň já, když to pustím, už to nedokážu zastavit. Možná se to ale dá natrénovat.

Co (St, 15. 8. 2018 - 17:08)

Se pořád potřebujete učit? To potřebujete návod jak si nachcat do kalhot? Je to fakt věda...

Domča (Út, 14. 8. 2018 - 18:08)

Jestli tě to tak láká, tak...Nebyl by v tom problém, ale nebývám moc sama doma, takže bych si to takhle sama nestihla užít a navíc by je mamka určitě našla.

Domča (Út, 14. 8. 2018 - 18:08)

Tak to jo.Ale co když tě...Ano, pokusím se předstírat i u doktora, ale pochybuju, že by mě tam hned hnala, budu se to snažit svést na to, že jsem hodně ve stresu. Chvilku se to budu snažit skrývat, ale trochu už počítám s tím, že to tajemstvím nezůstane a asi za toho počůránka skuečně budu.

Plenkové kalhot (Út, 14. 8. 2018 - 08:08)

Kdo chce ať je nosí když ho to baví.... Veškeré vybavení lze objednat i v Čechách... Abdl textil

žán (Út, 14. 8. 2018 - 06:08)

Já se ale nechci počurávat...ahoj domčo rád ti s tím pomůžu.pokud chceš ozvi se sem.

Jana (Ne, 12. 8. 2018 - 17:08)

Já se ale nechci počurávat...Jestli tě to tak láká, tak si skoč do drogerie a ty natahovací plenky si pořiď, to snad nemůže být takový problém.

mick (Ne, 12. 8. 2018 - 17:08)

Já se ale nechci počurávat...Tak to jo.Ale co když tě máma požene k doktorovi budeš to předstírat i tam?A nevadí ti že budeš za počůránka?Já teda nosím natahovací plenkové kalhotky na noc a je to příjemný.Měj se a odepiš jak pokračuješ.

Domča (Ne, 12. 8. 2018 - 16:08)

Proč se chceš...Já se ale nechci počurávat v noci do postele, jen přes den a ne úplně, ale spíš se připočůrat, i když viditelně. Jasně, že párkrát takhle přijdu mokrá, s tím počítám, i s tím, že to bude trapas.

mick (Ne, 12. 8. 2018 - 16:08)

Proč se chceš počůrávat?Tobě se líbí nosit plenky?Zahrát se to dá třeba tak že se na noc víc napiješ a k ránu až se ti bude chtít to pustíš do postele.Ve dne se můžeš počůrat do kalhot někde před domem a doma říct mamce jako žes to nestihla.musíš to takhle zkusit víckrát ale nevím jestli tě spíš mamka nepožene k doktorovi,než že by ti dala plenky.jestli to uděláš tak počítej s tím že to bude trapas až tě uvidí mokrou třeba sourozenci nebo někdo cizí.

Domča (Ne, 12. 8. 2018 - 14:08)

Tu nepredstirej, ta se da...Aha díky. Ještě nemám věk na to, abych to jen tak oznámila nebo si prostě pořídila sama plenky, takže to budu muset zahrát. Počítám s tím, že mě s mokrýma kalhotama asi pár lidí uvidí a že to nejspíš bude dost trapas, ale jinak toho nedocílím. Díky za rady, sukně moc nenosím, takže kalhoty snad vše podrží na správném místě.

Miki v plenkach (Ne, 12. 8. 2018 - 12:08)

Chtěla bych začít...Tu nepredstirej, ta se da lecit i operovat. Urgentni je 100%,ale proc predstirat? Nejsi hloupa? Ty natahovaci plenkove kalhotky si muzes davat kdy chces a kam chces. A vysvetluj to jen nekomu, kdo vidi, ze je mas na sobe-mame, rodicum, sourozencum, svemu klukovi. A nenech se rozhodit nejakym posuzovanim, jestli mas lehkou, stredni, nebo tezkou inkontinenci. Ja treba nemam tyden, 10 , 14 dni vlastne zadnou-pliny mam jen opocene. A pak mam obdobi, ze mam podle doktoru super tezkou inkontinenci s unikem vice nez 500ml behem 4 hodin/tezka inko je 300 a vic za 4 hod/. A oblekej si pod ty natahovacky normalni kalhotky a ty si muzes menit. Jenze kdyz mas natahovacky primo na carce, tak uz druhy den jsou na vyhozeni, aniz ses pocurala. Takhle si vezmes ciste kalhotky a ty natahovaci plenkove kalhotky muzes mit i nekolik dnu po sobe-dokud se do nich nepocuras. A to ani malinko. A davej si pozor kdyz budes mit na verejnosti sukni,protoze ty natahovacky po pocurani rady rychle slezaji dolu, tak to asi pojisti ty klasicke, vysoke stahovaci kalhotky, abys nemela pliny mezi koleny. Jinak jsou pliny celkem fajn. Je s nimi vic prace a jednorazovky lezou do penez. Ale zas mas absolutni jistotu pred jakymikoliv nehodami/musis mit urcite vetsi kabelku a v ni nahradni plenkove kalhotky,vlhcene ubrousky, krem proti opruzeni-kdybys v tom mokrem byla delsi dobu,zasyp a nadprumernou davku odvahy k dalsimu noseni plen. Ale mas na sobe neco, na co se vetsina divek neodvazi ani pomyslet a ty to realizujes a kdyz ti ty plenkove kalhotky nahodou nekdo zahledne, tak se nezepta. A kdyby se zeptal, tak mu odpovis, ze plenkove kalhotky musis mit, protoze se pocuravas. A uz nerikej vic, at te druhe strane taky zapracuje mozek i fantazie. Tak hodne stesti v plenkach! M.

Domča (Ne, 12. 8. 2018 - 11:08)

Chtěla bych začít předstírat stresovou inkontinenci, tak snad se mi to podaří, chtěla bych nosit alespoň ty natahovací plenkové kalhotky.

Reklama

Přidat komentář