Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Miki v plenkach (Pá, 10. 8. 2018 - 23:08)

Tak o 4000ml vim, ze...je buzerant.

Miki v plenkach (Pá, 10. 8. 2018 - 14:08)

Já si včera koupila pár...Tak o 4000ml vim, ze existujou, ale nic pro me, ja si tyhle papirovy sustitka na sebe nedavam Ale ze jsou i 6000ml je pro me novinka. Asi budou pekne drahy a jak dlouho-kolik dni musis mit tu plinu nasazenou, nez ji nacuras plnou? A plna ta uz neco vazi, to mas mezi nohama maly kybl chcanek. To je tak valet se v ni na posteli s igelitovym prosteradlem a nechat si nosit jidlo a piti a pritom koukat na telku. Ja bez proteceni nacuram do svych dvou velkych latkovek okolo 600ml a ikdyz ma pres ne gumove kalhotky se silnyma gumickama v pase i v nohavickach, tak citim, jak mi ta vaha ty pliny tahne dolu. Kdyz jdu ven na delsi dobu a pocitam s plnym pocuranim, tak si pres gumove kalhotky jeste obleknu damske klasicke stahovaci kalhotky o 1-2 cisla mensi. Aby pekne sviraly a drzely pliny. A to mam na varejnosti pres ne dlouhe kalhoty. Byt holka a natahnout si pres ne puncochace a vzit sukni, tak to bych asi nedal. Mozna pripnout si je na ksandy.

Pavlína (Pá, 10. 8. 2018 - 10:08)

Já si včera koupila pár abdl plínek-savost 6000ml- a je mi krásně.

Tak (Čt, 9. 8. 2018 - 21:08)

Rad nosím pleny a miluju se...to dělej. Vylepšíš si život. Na celý život. Budeš mít důvod říkat, že ho máš posraný

Je mi 13 (Čt, 9. 8. 2018 - 20:08)

Ty se jdi léčit! Ale ne na...Rad nosím pleny a miluju se do nich posrat

Lenka (Út, 7. 8. 2018 - 09:08)

Mám pro to prostě své...Ty se jdi léčit! Ale ne na urologii, nýbrž na psychiatrii.

pavel (Po, 6. 8. 2018 - 05:08)

To by mohlo vyjít, ale bude...Je to druh autosugesce , několik minut před usnutím si pořád dokola opakuj : chci se počůrat , chci se počůrat , nebo něco , co ti vyhovuje , ale chvilku to bude trvat . Takhle se dá vsugerovat cokoli , třeba i v 5hodin musím vstávat atd .

X (Ne, 5. 8. 2018 - 12:08)

Mám pro to prostě své...Mozna tak chodit spat s plnym mechyrem a naucit se to v polospanku podvedome pustit. Ale taky bys toho mohla dost litovat, pak te to prestane bavit a uz se toho nezbavis..

Zvědavá (Ne, 5. 8. 2018 - 12:08)

Proč se chceš naučit v...Mám pro to prostě své důvody.

Zvědavá (Ne, 5. 8. 2018 - 12:08)

Hodně tekutin , urologický...To by mohlo vyjít, ale bude to taková jednorázovka. Ale jak zařídit tu pravidelnost? Cpát do sebe každý den prášky na spaní asi nebude úplně to pravé.

Čau (So, 4. 8. 2018 - 22:08)

Proč se chceš naučit v...Protoze chciju do hajzlu nebo do křoví

pavel (So, 4. 8. 2018 - 14:08)

Je možné naučit se v...Hodně tekutin , urologický čaj , džusy atd . Hodně silný prášky na spaní. Ráno budeš překvapená,

as (So, 4. 8. 2018 - 13:08)

Je možné naučit se v...Proč se chceš naučit v pubertě znovu počůrávat?

žanek (So, 30. 12. 2017 - 17:12)

Vážně protečou? Vždyť...ahoj marky jestli chceš o tom víc pokecat osobněji taky rád nosím plenky a mám s tím zkušenosti jaké a kam si vzít. napiš na email [email protected]

Nikolatiterova (So, 30. 12. 2017 - 08:12)

Ahoj market muzem si klidně...Dokonce sem ho prebalovala i v tesku

Nikolatiterova (So, 30. 12. 2017 - 08:12)

Takže normálně kupuješ...Ahoj market muzem si klidně o tom se bavit mam pritele a ten ma pleny a ja sama ho prebaluji mockrat se nám stane zeje procuranej

Miki (Čt, 28. 12. 2017 - 22:12)

Nejlepší jsou plenky Zn.ID...A tohleto ty holce doporucujes? S tim bych se vubec nechlubil a chodil kanalama. Sama nova plina musi byt jak vzducholod a kdyz je v ni jeste skoro pul kyble chcanek, tak to musi byt opravdu moc nooobl. Takovou hruzu ti nedaji ani v nemocnici, aby te ponizili. Tohle to jsou pliny do ustavu a do duchodaku pro nesvepravne lezaky, kdy jim ji jednou za den vymeni a zas tam 24 hodin nejdou.
Marketo, jak jsem Ti radil tak nejlepsi na lepitka, ale pri zalepovani je moc nestahuj, pak drou v trislech a pred nasazovanim je pekne promackej,at zmeknou a lip prilehnou na telo. Za par let to vychytas a budes taky radit.A vubec se toho neboj. Neumira se na to, neni to dnes zadna ostuda-jen problem pro tech nekolik blbecku, kteri nas plenkare stale povazuji za uchylaky, ale nevsiml jsem si, ze kdyz o plenach pise holka, ze by ji taky nejak podobne nazyvali. O kluky se taky neboj. Holek v plinach je desnej nedostatek a pro vsechny kluky zkratka nejsou. No jinak maji fakt pliny vic vyhod nez nevyhod, jen je s nimi vic prace a starosti. Ale nato se da zvyknout a po case budes delat nektere veci okolo plen uplne automaticky a bez plen si budes pripadat, ze jsi naha a nevyjdes bez nich z bytu.
Vsechno by bylo celkem fajn, jen mi dost vadi, ze nejsi holka. Sice ji hrajes dost dobre. Na jinem vlaknu jsi zase Monika, ani tam si nevedes spatne, ale ja delal policejni psychologii a kdyz umis cist mezi radky... tak se dozvis takovou spoustu veci, ze to ani clovek snad vsechno ani vedet nechce. No nic, zase jsme moudrejsi.

(Čt, 28. 12. 2017 - 19:12)

Nejlepší jsou plenky Zn.ID pants jsou silné a výdrží jak přes noc tak i den s vlastní skusenosti mohu doporučit ale pouze na lepitka nebo nasazovací a jsou od čísla xs,m,l,s, a xl já jsem jsi jí dal včera večer a vydržela až do dnešního odpoledne a pak jsem jsi už musel dát jinou čistou plenku pohltila dostatek moče 3600 ml ale měl jsem jí na upínací pás byla jsice větších rozměrů xl ale na čůrání Krátká to když jsi dám látkové pleny 70x70 tak ty mne jdou akorát dávám jsi tři a do poslední zabalím igelit aby neprotekli skz a na matraci mám přebalovací podložky kdyby náhodou protekli a místo pyžama dostanu silonove punčocháče a od pyžama jen tričko s dlouhými rukávy jak plenka přesahuje jako vpřed tak i vzad tak jse vytáhne přes ně tričko a nad tričko jse pretahnou punčocháče co nejvíce to jde nahoru do půlnoci jsem jak pomoceny tak i pokadeny tak dostanu jinou čistou plinku stejně mamka prebaluje mladšího bratra a sestru tak přebali i mne Segre jsou dva roky a bratrovi 8 let a mne 25 let většinou jsi plinu dávám sám ale když jsem pokaden tak mne mamka musí pomoci s prebalenim většinou přebali mrnata a pak mne až nakonec a zrovna teď mne jde prebalit do čisté plenky jsem jak pomoceny tak i pokadeny.

Jana (Čt, 28. 12. 2017 - 19:12)

Takže normálně kupuješ...No, bud ty Drynites kdyz je sezenu, nebo v DM tu jejich znacku, bud pro vetsi deti na noc nebo natahovaci pro dospele.

Pres den je nosit muzes, ale musis tomu prizpusobit obleceni aby nevykukovaly u pasu ven a aby nebyly slyset. A s tim pretecenim...to je ruzne, vsechny tyhle plenky nejsou stavene na to se do nich uplne rychle pocurat, takze kdyz do nich pustis plny mechyr tak to asi nezvladnou. Ale kdyz do nich budes postupne ucuravat tak toho vydrzi vic nez bys cekala :)

Markéta (Čt, 28. 12. 2017 - 18:12)

Ty DRY NITES si urcite...Vážně protečou? Vždyť mají být na noční pomočování.

Reklama

Přidat komentář