Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Miki (Pá, 22. 12. 2017 - 00:12)

Shrnu to :-)
když jste...Ale to je blbost-jeste pred publikem a to publikum si ji snad foti, nebo co myslis? Tak jasne driv to s latkovkama takhle rozsireny nebylo, jako je to ted s jednorazovkama. A spousty zen, ktere by se v jine situaci za plinu stydely, nebo by si ji vubec nevzaly, tak na to lyzovani uplne v pohode. Chlapi to maji jednodussi, ale prece pro holky se prodava nejakej kornoutek, pres kterej se cura ve stoje. Ale asi to nebude zadny zazrak, protoze zena je pro dobre a uplne vycurani zvykla si sednout na bobek, nebo na misu. Totez v bledemodrem u muze-ten je zvykly curat ve stoje, ale kdyz treba vykona velkou potrebu v sede, tak vykona i malou potrebu ve stejne poloze tela. Ja treba ty pliny uz dlouhodobe nosim, ale radeji to zkousim pouzit normalne pisoar. Pokud to nejde, nebo to neni mozne a musim se tedy diky urgentni inkontinenci nakonec pocurat treba v sede, nebo vleze, tak se stejne nikdy pocitove dostatecne nevyprazdnim a za par desitek minut se musim pocurat znovu. Pritom kdybych si u pisoaru odhrnul latkove pleny,gumove kalhotky a klasicky se vycural, tak mi ten pocit toho prazdneho mococveho mechyre vydrzi i nekolik hodin, nez se mi zase zacne chtit. A to je taky prave hodne psychicky problem. Ne opravdu, k temhle vecem se publikum nebere-to si asi nemyslela vazne. Zkus se do stejneho problemu vzit logicky a lidsky, tak z tebe nemuze vypadnout takovy ...... nazor. A miso tecek si tam klidne dopln nejake osklive sproste slovo!

Miki (Pá, 22. 12. 2017 - 00:12)

A jakou plenku jako nosis,...jednorazovky jsou trochu poznat, ale latkovky jsou poddajne a hezky prilnou k telu a tesnejsi gumove kalhotky je hezky pritlaci a stahnou, takze kdyz ma pres ne jeste puncochace, stahovaci kalhotky a oteplovaky, tak nikdo nepozna nic-za to rucim!

Jitka (Čt, 21. 12. 2017 - 22:12)

Shrnu to :-)
když jste samy pleny nenosíš , když je tam publikum máš plenu, nosíš je jen na svah aby jsi neprochladla ale lidem lžete že se počůráváš. :-)

Jana (Čt, 21. 12. 2017 - 19:12)

Každý rok jezdíme s mamkou...A jakou plenku jako nosis, vzdyt to preci musi byt poznat...

Hanka (Čt, 21. 12. 2017 - 19:12)

Každý rok jezdíme s mamkou na hory. Já jsem docela zmrzlík a proto při lyžování vždycky nosím plenku, abych nemusela čůrat někam do sněhu. Letos však s námi bude na pokoji i jedna mamčina kamarádka. No a mamka už jí řekla, že musím nosit plenky, protože se počůrávám. Takže na rozdíl od minulých let budu mít plenku nejen na svahu, ale pořád, i večer a v noci. Mě to ale vůbec nevadí, naopak se na to těším.

Tom (Čt, 21. 12. 2017 - 08:12)

změň překladač :-)

Andrea (Čt, 21. 12. 2017 - 02:12)

Ahoj, tak už jsme tu skoro...Ahoj Markéto, jo tohle je zrádný, taky jsem se kdysi nechala ukecat na tvrzení že jsem počůranda právě pro povzbuzení někoho jiného a pak to bylo podobný.
Kolik ti je? A kolik bratránkovi? Jak jsi to tam nakonec všechno zvládla?

Miki (So, 16. 12. 2017 - 19:12)

Ahoj, tak už jsme tu skoro...Blaboly na N-tou! A ani to nedokaze napsat! Hovado! Stredni rod, takze to muze byt on, ona, nebo ono.

Market (So, 16. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj, tak už jsme tu skoro týden tak vám napíšu jak to vypadá...Plenky nosím stejně jako bratranec na noc plus si maska vyrobila že je budu dostávat i do dopravního prostředku nad 1 hod..(prý musí kvůli mě moc zastavovat a když už ty plenky nosím..vždycky jsme prebalovani vecer i rano spolecne trapné to je hlavně rano když se mu třeba pořadí byt suchý..plenky kvůli němu dostáváme už v 7 a ja to prostě nevydržím...no a pak když jedem na výlet on dostane slipy a dívá se jak tam ležím a čekám až mě zapisují a zabalí...

Jan (St, 13. 12. 2017 - 11:12)

To já jsem šel jednou v létě do takovýho malýho lesíka na houby a na dvou místech jsem našel vysypené plínky jak pro dospělé tak i dětské a byly počurané.To mi začalo vrtat hlavou ale příště když jsem tam zase šel tak jsem zahlédl dvě postavy a slyšel jak jedna volá ježíšmarjá holčičko pocem tak jsem se pořádně zadíval a byla tam u ohníčku starší paní a mladá holčina tak jsem šel k nim ale než jsem tam došel tak ta holčina někam odešla a já jen prošel okolo té paní.Tak si myslím že si tam někdo hrál na malou holčičku protože jsem tak zahlídl i kabelu ve který byly zřejmě plínky dodnes si vyčítám že jsem se nezeptal co tam dělají protože pak už jsem tam na ně nikdy nenarazil.

asd (Út, 12. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj,
Plenky mě vždycky...Ahoj kolik ti je vlastně let?Napiš jak to pokračuje dál na dovolené.

Market (So, 9. 12. 2017 - 09:12)

Ahoj,
Plenky mě vždycky přitahovali a tak se mi i líbilo, když mě mamka 2 roky z5 požádala o svoleni aby bratranci mohli s tetou říct, ze se ještě počuravam...Má s tím taky problémy a pomáhá mu když nemá ten problém sám...Takže si bratranek už 2 roky myslí, že ta velká Markéta, je vlastně takové větší mimčo co se počurava a nosí kvůli tomu plenky...Problém ale je že se mamka s tetou dohodli že teď pojedeme spolu na dovolenou a ja že budu jako nosit plinky atd... Už mám v pokojiku naskladane balíky a různé olejíky, dneska po obědě přijedou a zítra ráno odlitame tak jsem zvedava

Osobně bych psa (St, 6. 12. 2017 - 10:12)

Tyto příspěvky bych psal jen na stránku ABDL o plenkách tady natomto fóru jsi každý myslí že je buďto teplouš nebo uchylak že píše jak nikdo nikomu dává pleny a prebaluji své velké či malé děti.

Nikolatiterova (St, 6. 12. 2017 - 08:12)

Ahojky tak píšu ze at dělám cokoliv tak to nepomáhá v cera sem bila u Martina v práci ČSR dobry az nato když SME jeli autubusem splátky domu autobus narvanej tak ze si sednoul name a mr se zdalo ze mam mokro nohy a pak jedna holcina mi řekla ze on je nokrej tak sem mu sáhla na plénu a bila mokra tak me museli počkat az dojedem domu tovis bil úplně prochcanej celém az dolu tak SME dojeli domu a JAMU na chodbě slikla tepláky a šli SME domu a pak sem ho vikoupala a dala plenu

Plenkar (Út, 5. 12. 2017 - 12:12)

Zajímalo by mne, jak to...Ne, to nedopadlo nijak. Ten pribeh o tom, jak matka prisla domu a nasla svoji dceru sedet zabelenou v plenach u televize a ona se pak sla prebalit do koupelny je do cestiny prelozeny nemecky clanek z plenkarskeho casopisu Baby-Gum, ktery vydavala pani Langova a ctenari tam do nej hodne prispivali svymi zazitky a pribehy. At uz skutecnymi, nebo prikraslenymi, nekdy se mi zdalo, ze je i nejaky clanek jako cira fantazie. Ja kdyz jsem drive casto jezdil do Nemecka, tak jsem si ten casopis rad kupoval a s oblibou cetl. A vim urcite, ze tam byl tenhle clanek a pak taky ten jak ta 9leta holcicka cestovala s maminkou a s prateli 15! hodin vlakem do Tater a musela mit nasazeny pamprsky, aby nemusela pouzivat spinave zachody ve vlaku. Takze asi tak. Oba ty pribehy budou asi skutecne, ale nestaly se v Cechach. Ten casopis byl prodavan od Rakouska, pres Svycarsko a hlavne v Nemecku. Lide tam posilali i svoje fotografie a bylo tam Adult baby, tak Diaper lover. Oni ti Nemci maji totiz k noseni plen uplne jiny pristup. Tam funguje nekolik firem, ktere vyrabeji ruzne druhy, strihy i velikosti plastik und gummihose- proto se to prebralo do cestiny a casto se jim rika gumove kalhotky. A u nich neni vubec zadna ostuda, nebo nejaky problem kdyz dostavaji pliny deti pomalu ve skolnim veku, nebo i skolaci, pripadne uz dospivajici deti v puberte. Ale i dospeli mladi muzi i mlade zeny. Anonymne se k tomu sami priznaji a uz hodne tech, co potrebuji pliny at uz pres den, nebo jen na noc, tak prechazi z jednorazovek na latkove pliny. No a k tem je nutne mit kvalitni gumove kalhotky, aby zadrzely vlhkost i zapach. Gumove kalhotky Suprima se tam daji koupit v kazde vetsi lekarne zcela bezne. A uz asi jen v Nemecku uvidite jak se venku na snure susi nekolik belostnych plen, tak oni se s tim, ze pliny nosi a pouzivaji vubec netaji a tak je verjne susi sousedum na ocich. Ty gumove kalhotky susi asi v rucniku a dosousi nekde doma. Ono jim vadi slunicko a hodne se pry ztraci! Ja susim na lodzii vsechno. Pliny, gumove kalhotky, damske pradlo i puncochace, ale u tech musim dat pozor a povesit je aby se nezatrhly o hrubou omitku. Takze hlavne sousedky maji o cem povidat.

Ne -li (Út, 5. 12. 2017 - 06:12)

Zajímalo by mne, jak to dopadlo, nebo jak to pokračuje v rodině Věry v prvním příspěvku kdy měla její dcera 15 let a chtěla nosit plenky. Dnes je to už 10 let, co byl tento příspěvek napsán. Jestli ji to přešlo, nebo v tom našla zálibu.

Nikolatiterova (Ne, 3. 12. 2017 - 09:12)

Ahoj Nikčo, promiň že se...Ahojky lukasi ma zalepovaci

3x3 (Pá, 1. 12. 2017 - 11:12)

Skuzte klasické látkové pleny ty jsou lepší a levnější a když né látkové tak běžte do zdravotních potřeb a tam vám poradí jaké plenky jsi koupit ale jestli jsi štíhlejší postavy tak by ti měli stačit ty největší velikost 6-7 ty dětské nebo dry naties ty jsou určeny pro patnácti lete jsou určeny

PRAVDA (Čt, 30. 11. 2017 - 22:11)

I ten posledni dojde cile...

Franta (Čt, 30. 11. 2017 - 21:11)

Dobrý den, žiju sama s 15ti...dobrý den nevíte nějaké stránky pro plenky větší, nebo jaké používa
vaše dcera Věro moc bi mi to pomohlo ja mam stejný problém je mi 15 let.

Reklama

Přidat komentář