Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Markéta (Út, 26. 12. 2017 - 18:12)

Když u vás je to něco jiného, jste už dospělí, ale já bych doma jen těžko vysvětlovala, proč jsem si koupila pleny. Jsem hloupá, neměla jsem s tím nočním počuráváním přestávat, teď by to bylo divné. Maximálně si učurávat do kalhot přes den, ale tam i když mě ta ostuda láká, bych to asi nedala.

Je (Út, 26. 12. 2017 - 15:12)

Markéto, neboj se, přestaň...to nemoc a jak vidíš, už se na tebe nabalují úchylové.

Jirka (Út, 26. 12. 2017 - 15:12)

Ahoj, nechápu, kde se v...Markéto, neboj se, přestaň s tím bojovat a určitě to aspoň zkus. Přestat můžeš vždycky, ale takhle se budeš pořád jenom trápit a myslet na to. Nošení plen není žádná ostuda ani nemoc apod., proto nedbej na zlé jazyky a pořiď si pro začátek třeba vzorek zdarma (chceš-li nosit pleny jednorázové) anebo - pokud chceš raději látkové - si je jednoduše kup.
Já nosím látkové pleny ve stahovacích kalhotkách na noc, nikoliv k vykonávání potřeb, ale pro ten krásný pocit, který si pamatuji z dětství. Dopisuji si i s jednou slečnou, která nosí jednorázové např. na cesty nebo na noc a taky s tím dlouho bojovala, ale touha byla (stejně jako u mě) silnější než ona. Sice se v nich stydí, ale nosí je a zcela otevřeně si o tom dopisujeme. Jestli chceš, napiš mi na adresu Obdivovatel.MT@ seznam.cz a já Ti s ní zprostředkuji kontakt (a rád bych si s Tebou dopisoval také). Ona se teď před svátky vydala na delší výlet a plenku na cestu si samozřejmě vzala.

Pomůže (Út, 26. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj, nechápu, kde se v...Ti jedin? psycholog. Nosit plíny není normální, ty to víš.

Miki (Út, 26. 12. 2017 - 13:12)

Marketo zadna psychicka nemoc. Tou trpi ten, co to napsal. Je to uplne snadne a proste. Tenkrat v tech 14ti jsi jednak nemela svoje diskretni zazemi a take jsi mela pouze nejake kapesne, za ktere bys toho moc neporidila. A take jsi nemela tolok odvahy. Ja to mel podobne. Asi do 10 let jsem dostaval na kazdou noc pliny, ikdyz jsem je moc chtel dostavat i pres den a silene se za ne stydel, tak i za tu cenu, ze budu pro vsechny pocuranek. Jenze me v nich nekolikrat pristihli jak pres ne onanuju a behem mesice mi je vysadili. Takze jsem zkousel vsechno mozne, co by mi ty plinky nahradilo, na protest jsem se pravidelne pocuraval do postele a pri vylete jednomu znamemu u noveho auta procural sedacku. Zkousel jsem i divci silonove kalhotky s vlozenou igelitovou plenou a 2 detske plinky-to byla asi ta najvhodnejsi nahrada tech pravych gumovych kalhotek. Ty jsem si koupil az kdyz mi bylo 15 v okresnim meste v drogerii a proto, ze jsem byl hodne stihly bez problemu jsem oblekl tu nejvetsi kojeneckou velikost s 2 plenkami. Az asi v 19 jsem objevil v Benesove malou firmu, ktera sila gumove kalhotky pro mladez/pro ruzne ustavy pro deti po obrne z neveklovska a z posazavi/i pro dospele. Tak to uz jsem si vydelaval a objednaval si u nich ruzne gumove kalhotky-nizke do prace i vysoke na spani. Plenky si davam ze 2 duvodu. 1/chrani mi obleceni i luzko pri pocurani/ ta velka nehoda se stane obcas, jen vyjimecne/ a tim me chrani pred ostudou. 2/jejich nasazovani a noseni je sice komplikovanejsi, nez bezne primerene spodni pradlo, ale me pusobi sexualni vzruseni. Asi diky tomu, ze jsem pres ty pliny,ale hlavne pres ty krasne gumove kalhotky kdysi zacal onanovat. Vzdycky jsem se za to hrozne stydel a zarikal se, ze to vsechno vyhodim, nebo spalim, ale nikdy jsem ten radikalni rez neudelal. Se zadnou partnerkou nikdy kvuli plenam problem nebyl, protoze jsem jim to o sobe rekl hned na pocatku vztahu a pozdeji ty dalsi to o me uz asi vedely. Uz se za ty pliny temer nestydim, susim je verejne na balkone a umim si je tak sikovne nasadit, ze jsou pod kalhotami uplne nenapadne-tedy stale si davam latkovky. No a pro lepsi maskovani mam i damske stahovaci kalhotky, nebo puncochace se stahujicim sedem.
Marketo vubec se toho neboj a jdi do toho! Jednak na to nebudes muset stale myslet-coz docela prekazi a splnis si svuj sen. A kdyz Te pleny zklamou, nebo omrzi, tak s nimi muzes skoncit okamzite. Ale abys za 10-15 let litovala, ze jsi to alespon nezkusila, tak to uz je o nicem. Drzim palce! M.

petr (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Ahoj, nechápu, kde se v...vyzkoušej zdravotnické potřeby a nějaké si kup , taky mě to lákalo , teď mám jedny na sobě

To (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Ahoj, nechápu, kde se v...je psychická nemoc. Vyhledej odborníka.

Markéta (Út, 26. 12. 2017 - 12:12)

Ahoj, nechápu, kde se v člověku bere taková touha, ale bojovala jsem s tím taky asi ve 14, kdy jsem toužila nosit plíny a když už ne přes den, tak alespoň na noc, ale prostě jsem to nedokázala dotáhnout do konce, i když jsem se párkrát počůrala do postele a jednou i venku a nedokázala jsem myslet skoro na nic jiného. Snažila jsem se to v sobě potlačit, ale dopadlo to na mě znovu. Vůbec nevím, jak to překonat, ty představy jsou neodbytné.

Tykev (Po, 25. 12. 2017 - 17:12)

Asi měl málo plen když ji prochcal většinou je lepší jsi dát dvě plenky látkové a jednorazovku a gumové kalhotky a přesně punčocháče a oteplovaky lepší je kombinéza.

*-* (Po, 25. 12. 2017 - 12:12)

Ahoj cetlasem to tet a taky...Jak je možný, že měl mokrý tepláky, když měl plenu?

Nikolatiterova (Po, 25. 12. 2017 - 12:12)

Když mamka začala mluvit o...Ahoj cetlasem to tet a taky mam pritele a ten ma taky pleny no uz seti stalo ze seti pocurala me uz jo několikrát i ve městě jednou sme šli do města a on šel vedle me a tak koukam a on ma mokrý tepláky a já mu řekla zeje pocuranej tak sme pak šli k lavičce a pak sem ho prebalila a pak sme šli domu

Jirka (Po, 25. 12. 2017 - 09:12)

Každý rok jezdíme s mamkou...Já na nošení plen nevidím nic špatného ani úchylného. Sám si dopisuji s jednou slečnou, která sice nelyžuje, ale jinak nosí jednorázové pleny na cesty, na noc nebo při menstruaci. A o nošení plen při lyžování jsem už četl mnohokrát a rozhodně jsou lepší pleny než nastydnutí a zánět.

Miki (Ne, 24. 12. 2017 - 12:12)

Tak jí mamka měla říct...A co se asi tim zmeni, kdyz ji mamka rekne, ze si ma davat plinu jen pod oteplovaky? Tak si je na chate v pokoji svlekne a ma na sobe nejake thermo tricko, pliny a treba jeste puncochace. Ma to na sobe ve svem pokoji a pred nikym se nepredvadi. Na veceri, nebo se jit dolu pobavit ji staci sukne, nebo nejake volne kalhoty a klidne v te pline muze jit spat. Je po celem dnu unavena a ma hluboky spanek, takze se muze klidne pocurat i v posteli a neni z toho ostuda. No a rano starou plinu stejne odlozi, osetri si ohanbi a vezma si na svah plinku novou. To je tak tezke pochopit? Pro ty exoty, kteri by si nenechali nasadit plinu ani v nemocnici asi ano.

bon (Ne, 24. 12. 2017 - 12:12)

Když mamka začala mluvit o...Tak jí mamka měla říct že máš plenky jen pod oteplováky.Tobě nevadí mít pleku jako malá holka?

Dana (Ne, 24. 12. 2017 - 12:12)

Mě nic vysvětlovat...Plenu pod kombinézu bych pochopila ,tak se jim to asi líbí je nosit i jen tak.

Jana (Pá, 22. 12. 2017 - 15:12)

Když mamka začala mluvit o...No dobre, ale vzdyt to by se ji dalo jednoduse vysvetlit. To je mas v noci i pouzivat, nebo si muzes aspon dojit na zachod normalne?

Jitka (Pá, 22. 12. 2017 - 14:12)

Mě nic vysvětlovat nemusíte , moje holky taky nosí pleny pod kombinézu ale jen mi je divné že je nosí i na chatě(hotelu) a to i na noc.

Hanka (Pá, 22. 12. 2017 - 13:12)

Když mamka začala mluvit o plenkách, ta kamarádka si myslela, že je potřebuju a musím je mít pořád. A mamka už jí to nevyvracela. Jinak teď už nosím plenky pro dospělé.

Jana (Pá, 22. 12. 2017 - 10:12)

Já žádné publikum...Jasne, ale proc musis mit plenku i na noc? A pouzivas nejake ty natahovaci pro starsi deti, nebo pro dospele?

Hanka (Pá, 22. 12. 2017 - 10:12)

Já žádné publikum nepotřebuju. Pod oteplovačkama stejně není skoro poznat, že mám plenku.

Reklama

Přidat komentář