Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Miki v plenkach (So, 22. 9. 2018 - 14:09)

Do plenky musíš čůrat...A ty Deniso, nebo jak se vlastne jmenuje nemuzes mit na sobe v praci ani ty nejslabsi a nejnenapadnejsi plenkove kalhotky, kdyby nahodou...Ja sam pliny musim nosit. Davam si je postaru-2 veke latkove pliny, 1 igelitova a pres to gumove kalhotky. Je to celkem osvedcena praxe z minulosti, ale funguje dobre i dnes. A pliny vypere pracka, takze to je celkem levne. O tom jak se spravne pocuravat to pises opravdu dobre. Kdyz budes mit nekdy cas, tak me prozvon, nebo napis na +447594433917. Chtel bych se s tebou vic poznat a pripadne te vzit sem do Anglie, dokud to pred brexitem jde.

Miki v plenkach (So, 22. 9. 2018 - 14:09)

Nepište mi prosím žádné...Hele ty co jsi tu za hvezdu a mlady kluci nad tvymi prisevky dost intenzivne onanuji, tak se dej do klidu. Bud to na nas hrajes-kundicko, nebo ,jestli nekecas, tak mas docela pruser, ktereho se jen tak snadno nezbavis a ja ti to celkem i preju. Ani kolo bych si o tebe neoprel, aby mi nezrezlo ty carko. Ja mam taky pliny, na porad ale kdyz nemusim, tak se vycuram jako ti druzi. Ae ty jsi hotova kravka a radeji uz nic... nazdar bazar

Denča (Pá, 21. 9. 2018 - 17:09)

Do plenky musíš čůrat pozvolna, aby se to stihlo absorbovat. Když to pustíš proudem, plenka to nestačí pojmout a proteče. Po víkendu stráveném v plenkách mám taky někdy problém si uvědomit, že v práci musím zase chodit na WC. Naštěstí jsem to zatím vždy zavčas zachytila a maximálně si trochu ucvrkla do kalhotek.

Anežka (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

Nepište mi prosím žádné nabídky nebo maily na dopisování. O tomhle tématu budu psát jenom sem.
S protečením jsem už problém měla, dvakrát v noci, a parkrát přes den, když jsem to zadržovala opravdu dlouho. Zatím používám jenom ty drynites, ale chtěla bych zkusit nějaké zalepování.
Asi bych to opravdu měla hodně omezit, dnes jsem se v noci opět počůrala ve spánku. Sice vždycky večer hodně piju, takže kdybych se nenapila tak se asi nepočůrám, ale jistá si nejsem. Přes den mi to už taky třikrát uteklo, takže se to snažím více hlídat. Naštěstí vždycky když jsem měla plenou a nikdo nebyl doma. Plínky používám, protože mě prostě baví počůrávat se, takže vždycky, když potřebuju čůrat, jdu na záchod a až tam se počůrám. Dnes mám v plánu v nich zase vyrazit ven. Chtěla bych se počůrat někde mezi lidma, ale jak říkám chci to omezit. Takže nevím co budu dělat. Pokaždé když mám mokrou plenku a jdu se přebalit, říkám si že tohle je aspoň dneska poslední, ale prostě to nejde. Strašně si to užívám a opravdu nevím co dál. Rozhodně se nechci počůravat nevědomky pořád, i když mě to vzrušuje. Líbí se mi ta představa, že si najednou uvědomím, že jsem počůraná, ale nechci to mít napořád. Jsem docela v zamotaný situaci.

Jirka (St, 19. 9. 2018 - 16:09)

Omylem jsem to odeslala,...Ahoj Anezko. Ozvi se na mail. Mas hezke povidky :)
[email protected]

X (St, 19. 9. 2018 - 11:09)

Omylem jsem to odeslala,...Ahoj, chápu že tě to baví, ale myslím že to určitě chceš trochu omezit - jakmile se začneš počůrávat aniž bys chtěla (hlavně ve spánku), tak nebude jen tak se toho zbavit. A pochybuju že chceš nosit plenky úplně pořád, jsou chvíle kdy to fakt není úplně ono.

Jinak jak ti fungují ty drynites, žádné problémy s protečením a tak?

Anežka (St, 19. 9. 2018 - 10:09)

Omylem jsem to odeslala, ještě než jsem to dopsala...

Každopádně asi zkusím omezit plenky přes den. Dneska asi před půl hodinou jsem se počůrala skoro nevědomky. Koukala jsem na seriál a najednou jsem si uvědomila, že čůrám, naštěstí do plenky. Na jednu stranu se mi to fakt líbí, ale tohle si nemůžu dovolit. Kdyby mi to někde ujelo a já se počůrala venku, nebo třeba před kamarádkou nebo před rodinou, to bych se asi hanbou propadla. Navíc nevím jak bych to pak vysvětlovala, že jsem to prostě bez jakéhokoli zadržování prostě pustila.

Anežka (St, 19. 9. 2018 - 10:09)

S těma trikama nevím to by...Vůbec netuším jak by zareagovala, a radši to ani nechci vědět. Dost by asi záleželo jak bych to podala.
Trochu mě to přešlo, takže jsem nosila plenky jenom doma. Ale minulý čtvrtek jsem se konečně odhodlala a vyšla v nich ven. Chtěla jsem se počůrat, ale prostě jsem se bála. Takže jsem se nakonec počůrala až na schodišti u nás v domě. Jinak si je beru skoro každou noc, kromě víkendů, to se bojím že by mi na to někdo přišel. Dělám docela pokroky, včera jsem se poprvé probudila s mokrou plenkou aniž bych se v noci vzbudila a pustila to. Poprvé jsem se počůrala v noci nevědomky. Trochu mě to znervóznilo, ale zároveň se mi to dost líbí. Jak jsem psala o tom Bruselu, tam jsem to trochu přikreslila, řekla jsem kamarádce, že jsem se počůrala ve spánku, protože mi to přišlo docela vzrušující, ale ve skutečnosti jsem to pustila schválně.
Každopádně asi omezím

Miki v plenkach (So, 15. 9. 2018 - 14:09)

Plenky jsem původně měla...Ja si davam pliny skoro porad-pozor, jsem staromodni a davam si latkove velke pliny a celoigelitove-gumove kalhotky. Nejake paprsky neuznavam. Jsou drahe, protekaji a zamoruji zemekouli. No a pliny mam i na doma-je v nich uzasny relax-jak u TV, u pocitace, pri vareni-tedy spise pri smazeni, kdyz zalezi na vterinach, kdy neco obratit v panvi, nebo uz vyndat ven. A protoze mam OAB-precitlively mocovy mechyr, tak nuceni na curani prijde kdykoliv a v nejmene ocekavane situaci. To se da par desitek vterin nejak brzdit, ale potom nastane takove lehke ucuravani/ktere uz je videt na kalhotech/ a v pripade dalsiho odkladani vycurani se uvolni sverac a vytece to vsechno. Takze nastava uleva a cas na scitani skod, jako po hurikanu. Takze pliny a gumove kalhotky na doma-urcite! Ac mam wc 5-6 metru daleko, vzhledem k nekterym cinnostem, nebo nekterym necinnostem je to nedobehnutelna vzdalenost. Kdyz mam navsevu, tak pred ni v plinach nechodim, ale mam oblecene neco pres ne. Neco volnejsiho, aby ty pleny byly vizualne mene viditelne. Ale pliny a gumove kalhotky susim v koupelne, nebo na balkone, pripadne na skladacim susaku v pokoji. Takze pozorne navsteve to jiste neunikne, co pouzivam za spodni pradlo. Potom na ven-mezi lidi. 2-3 velke pliny-osusky, jedna vetsi igelitova a dukladne celoigelitove gumove kalhotky. A v zime jeste damske silonove puncochace-vetsinou v sile 40DEN-proti popraskani gumovych kalhotek mrazem a udrzeni tela v teple, protoze nachlazenim se zvysuje cetnost pocurani a v zime pliny take tak rychle neschnou, jako v cervenci. A do prace urcite, protoze nemuzete zastavit kde sevam zlibi jen kvuli vycurani-zvlaste ve mestech je to nemyslitelne, ale i na dalnicich, uzkych silnicich atd. Takze se to curani snazim drzet pokud je to mozne a kdyz uz se to neda, tak se zacnu pomalu pocuravat, aby to pliny stacily vsaknout. A curam jen to nejnutnejsi. Se zbytkem si pri nejblizsi prilezitosti dojdu na normalni wc a tam si take vlhcenymi ubrousky udelam nejnutnejsi hygienu a dam si nove suche pliny, ktere si vozim s sebou. A zatim se mi to vzdy osvedcilo a zachranilo me to i v pripade neoddalitelne prudce akutni velke potreby, kterou mi ty pliny drzely skoro 3 hodiny, nez jsem se dostal domu, protoze konzistence a rozsah zasazeni bylo tak na ostrikani zahradni hadici. Doslo sice ke zbarveni igelitove pliny i gumovych kalhotek bilirubinem ze zluci, ale na obleceni, interieru vozu ani na zapachu nebyly poznat zadne stopy tak silene nehody. Proste jsem to donesl/dovezl/ vsechno do mista bydliste a nejaky cas odstranoval skody. Ale diky gumovym kalhotkam nedoslo ke ztrate ani jedine kvetinky. Noseni plen-jeste navic na verejnosti vyzaduje hodne zkusenosti a sikovnych navyku, aby to co chceme zustalo skryto a my pritom byli na 100% chraneni pred ostudou, protoze verejnost neodpousti. Verejnost si nasi nehodu pamatuje nekolik let a kdyz nekdo vyslovi vase jmeno, tak se casto ozve"a neni to ten-ta, co se po......., tehdy a tehdy v autobuse, na namesti atd." Lidi jsou dnes strasne zli a kdo ma nejake i lehke problemy, mel by to resit plinami-alespon preventivne. Ja vim, ze si z noseni plen dela legraci skora kazdy, ale je lepsi je 999x mit na sobe zbytecne, nez je jednou nemit-a potrebovat je. A na to jsou nejlepsi latkovky, ktere vypere pracka. Jsou sice drahe, ale vicenasobne pouzitelne, takze se i s vydaji za prani/voda,prasek,avivaz a amortizace pracky+elektrina/dostanou na prijatelne hodnoty. Skoda, ze nakup gumovych kalhotek je celkem slozity a kalhotky nejsou nejlevnejsi. Take castym nosenim a pranim tvrdnou, cimz se stavaji nepouzitelne a nejdou dale nosit. Ale pokud jsou v poradku, tak ochrani sveho nositele na 100%.

Jammie (So, 15. 9. 2018 - 10:09)

Plenky jsem původně měla...Ahoj, to mame hodne podobne ven si je take beru a je to prijemne. Ale jen curat do nich.

Denča (Pá, 14. 9. 2018 - 18:09)

A mimochodem jaké máš ty...Plenky jsem původně měla jen na lyžování, abych na svahu nemusela sundávat oteplovačky a vystrkovat zadek na mráz. O tom rodiče věděli a plenky mi i kupovali. Ale až potom, co jsem se odstěhovala do jiného města, jsem s nima začala víc experimentovat. Dnes je nosím nejen doma, ale občas v plence vyrazím i ven, jenom do práce je neberu.

Tomáš (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

Trik ?
na noc hodně pít.

don (Čt, 13. 9. 2018 - 15:09)

Tak dneska jsem chtěla...S těma trikama nevím to by ti musel udělat někdo druhý.A jak pokračuješ už jsi byla v plence někde venku?Co mamka kdyby tě odhalila co by ti na to řekla?

Jammie (Čt, 13. 9. 2018 - 08:09)

Tak dneska jsem chtěla...Ahoj, napsal jsem chybu v mailu, asi s nervozity :-) [email protected]
Rad bych o pocuravani a plinkach popovidal.

Jamie (St, 12. 9. 2018 - 11:09)

Ahoj Anezko,
Niceho se neboj, klidne te vyhecuju. Ja obcas taky nosim plinky, ze zacatku jsem se bal. Klidne muzem popovidat o tom. [email protected]

Anežka (Ne, 9. 9. 2018 - 22:09)

Tak dneska jsem chtěla vyrazit mezi lidi v plence, ale nakonec mi to nevyšlo. Jednak jsem se bála, že by mě viděla mamka, když jsem se oblékala a za druhé jsem se toho fakt bála. Vyjít ven s plenkou ve městě kde můžu potkat hodně kamarádů a známých, na to ještě nemám odvahu. Ale zítra to zkusím znova, snad se odhodlám. Asi bych potřebovala zase někoho, kdo by mě vyhecoval jako v tom Bruselu. Sama se do toho nedokážu donutit. Vždycky jsem rozhodnutá že do toho půjdu, ale nakonec z toho vycouvám. Zítra zůstanu v plenkách asi celý den až do večera než se mamka vrátí z práce ať si trochu zvyknou a získám v ní sebevědomí. Každopádně dnes v noci se zase zkusím počůrat, plenky už mám a hodně piju, tak uvidím jak to dopadne. Přemýšlela jsem nad nějakými triky jak se počůrat ve spánku, ale nenapadlo mě jak bych měla ve spánku strčit ruku do vody. Ještě jsem slyšela něco o minci na břicho, ale to taky nevím jak bych udělala.

Kikina (So, 8. 9. 2018 - 19:09)

Tak to pak jo. Normálně...Souhlas. Tohle taky nechápu. Legíny jsou nejlepší kalhoty na tvarování postavy a sukně přes ně to je vražda smrt zabití :0(

Anežka (So, 8. 9. 2018 - 19:09)

A mimochodem jaké máš ty zkušenosti s plenkama?

Anežka (So, 8. 9. 2018 - 19:09)

Ony jsou ty legíny úplně...Tak to pak jo. Normálně mám legíny ráda, ať už na cvičení nebo na doma, ale prostě nesnáším, když si někdo vezme takové ty tříčtvrteční legíny a přesto třeba džínovou sukni, to je podle mě módní katastrofa.

Denča (So, 8. 9. 2018 - 19:09)

Ony jsou ty legíny úplně kraťoučké, nejsou pod sukní vůbec vidět. Ale jestli se ti to nelíbí, tak zkus ty stahovací punčocháče.

Reklama

Přidat komentář