Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

a (Ne, 4. 3. 2018 - 14:03)

Ne nejsem. Spíš...to takhle hodláš řešit život? Život není jednoduchý, ale kvůli tomu se člověk nepodělává.

Niky (Ne, 4. 3. 2018 - 13:03)

retardovaná?Ne nejsem. Spíš přehlížená a nepochopená a tohle je poslední zoufalý pokus s tím něco udělat. O vzrušení nemůže být řeč. Žádné super pocity z toho nemám, ale to už jsem tu napsala, tak se nauč číst mezi řádky.

Martina (Ne, 4. 3. 2018 - 08:03)

Ptám se tě proto, že dělat takové věci je naprosto nechutné. A nepřijatelné. Jen úchylné lidi to může vzrušovat. Jak se chceš porvat ze životem? Až jednou budeš mít rodinu, maličké dítě, tak když nebude? zvládat, tak se poděláš a tím budou tvé povinnosti vyře?eny? Jsi slaboch.

Jsi (Ne, 4. 3. 2018 - 08:03)

Tak to počůrání se mi...retardovaná?

Niky (So, 3. 3. 2018 - 18:03)

Tak to počůrání se mi zatím nepovedlo. Včera večer jsem toho asi moc vypila a ozvalo se to někdy ve dvě ráno. Zkoušela jsem to zaspat, ale nešlo to, tak mi nezbylo než jít na záchod. Fakt mě neláká v té mokré posteli ležet až do rána. Zkusím dneska míň pít a třeba se to povede zítra ráno.

Niky (St, 28. 2. 2018 - 19:02)

Nebo se počůrej do postele...To bych mohla, ale máma vstává přede mnou a z práce chodí až večer, tak nevím jestli by si toho vůbec všimla.

Jana (St, 28. 2. 2018 - 19:02)

To jsem chtěla, ale...Nebo se počůrej do postele v týdnu a když si toho nevšimne ráno, nech mokré prostěradlo třeba v koupelně, aspoň to nebude působit tak okatě že se ti to děje jen před ní.

Niky (St, 28. 2. 2018 - 18:02)

Zkus jí ty plenky sama...To jsem chtěla, ale nesebrala jsem odvahu. Asi risknu ještě jednu nehodu a pak to zkusím nadhodit. Jak jsme přes víkend spali u ségry, tak jsem měla ideální příležitost se tam k ránu počůrat do postele, ale neudělala jsem to, protože nechci dělat mámě ostudu před dalšími lidmi. Ani já o to nestojím. Chci mít ostudu jenom před mámou. Tak když to půjde a nikam teď na víkend nepojedeme, tak se zkusím v sobotu nebo v neděli ráno v posteli počůrat a rovnou se zeptám na ty plenky.

Jana (St, 28. 2. 2018 - 18:02)

Tak moje předsevzetí mi...Zkus jí ty plenky sama navrhnout, že to možná zase přejde a do té doby by bylo lepší je mít pro jistotu. Třeba se jí to bude líbit jako řešení víc, než tě tahat po doktorech.

Niky (St, 28. 2. 2018 - 17:02)

že pozná, že jsi divná....Divná asi jsem ale já už fakt nevím, jak upoutat máminu pozornost. Všechno jsem už zkusila. Asi je pravda, že zoufalí lidi dělají zoufalé věci.

Samozřejmě (Út, 27. 2. 2018 - 22:02)

Tak moje předsevzetí mi...že pozná, že jsi divná. Normální, zdravý člověk toto nedělá. Takže budeš mít nálepku blázna.

Niky (Út, 27. 2. 2018 - 18:02)

Tak moje předsevzetí mi dlouho nevydrželo a včera jsem se před mámou zase pokakala. Tentokrát jsem to zahrála, jakože spěchám na wc a těsně před záchodem jsem to pustila. Ale mámě už je to asi divný, protože se pak ptala, jestli se mi to předtím už nestalo. Tak jsem jí řekla, že párkrát už ano, ale tajila jsem to, protože jsem se styděla. Máma pak prohlásila, že jestli to nepřestane, tak půjdu na pohovor k psycholožce. Toho se docela bojím, protože nevím, jak to uhrát, protože se bojím, že ta psycholožka pozná, že to dělám schválně. Tak nevím co dál, jestli to risknout, nebo toho nechat.

Niky (Ne, 25. 2. 2018 - 15:02)

Jestli tady má někdo pořád potřebu se navážet a rejpat, tak není nic jednoduššího, než to nečíst.

Upozornění (Ne, 25. 2. 2018 - 07:02)

Je mi jedno, čemu tu kdo...Nikdy nejsi anonymní.

Niky (So, 24. 2. 2018 - 20:02)

Je mi jedno, čemu tu kdo věří. Uvědomuji si, že jsem asi divná a to co jsem začala dělat není asi normální, ale lhářka nejsem. Jenom se s tím potřebuji někde svěřit a anonymní diskuze je k tomu ideální. Svoje důvody, proč dělám to co dělám, jsem tu uvedla. Kdo nechce, tak stejně nepochopí.

logik (So, 24. 2. 2018 - 16:02)

No byla jsem včera večer ve...Trochu se zamysli co píšeš. Je to naprosto tupé a nikdo ti to nevěří.

Míša (So, 24. 2. 2018 - 14:02)

Míšo buď v klidu. Já...Tak to jsem si oddechla. Vypadalo to přesvědčivě. S dotazem ještě počkám, podle toho, jak se to s tebou vyvrbí dál.

Niky (Čt, 22. 2. 2018 - 18:02)

Tak to je drsný. Doufám,...Míšo buď v klidu. Já věděla hned, že je to fake. Kdyby ta osoba, co to psala, byla opravdu moje máma, tak by věděla některý detaily. Především to, že já se Nikola vůbec nejmenuju. Niky je jenom moje internetová přezdívka. Jo a už vůbec bych nebyla tak blbá, abych sem psala z počítače, co máme doma. To jsem si promyslela dopředu. Jinak bych do toho nešla. A na co jsi se chtěla zeptat?

Niky (Čt, 22. 2. 2018 - 18:02)

Ha ha ha prej matka Niky, tak to jo : D ale jako vtip dobrý, dlouho jsem se tak nezasmála. Ale teď vážně. Lidi nereagujte vůbec na ty kraviny. Píše to asi ten stejný člověk, který mi tu nadával do starých ouchylů a vyhrožoval policií ČR. Jinak z toho počůrání zatím nic nebude. Máma mi dneska oznámila, že na víkend pojedeme navštívit ségru a jejího přítele a budem u nich i spát. Takže to nebudu hrotit a počkám si na vhodnou příležitost.

Míša (Čt, 22. 2. 2018 - 14:02)

Tak to je drsný. Doufám, že je to jenom něčí vtip. Tohle bych Niky nepřála. A to jsem se jí zrovna chtěla na něco zeptat...

Reklama

Přidat komentář