Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

bus (St, 21. 2. 2018 - 17:02)

Taky si myslím že když se v noci párkrát počůráš že by ti plenky mohls pořídit.

Niky (St, 21. 2. 2018 - 17:02)

Ahoj jaká neplánovaná...Ahoj o něco výš jsem to popsala Janě. Podotýkám, že v plánu to fakt nebylo. Netušila jsem, že srajda může mít takhle rychlý spád.

Niky (St, 21. 2. 2018 - 17:02)

Teda, taková nehoda, to...No zatím to bere podezřele v klidu. Neznáš mojí mámu. Ona se od rozvodu dost změnila. Problémy řeší tak, že se tváří, že žádný nejsou... Jako nijak zvlášť příjemný mi to není, ale budu to muset ještě párkrát udělat, aby jí to přesvědčilo, protože jinak je schopná dělat, že se nic neděje. Prostě má svoje starosti a já jsem vosk.

bus (St, 21. 2. 2018 - 17:02)

Ahojky buse. Tak dřív, než...Ahoj jaká neplánovaná nehoda se ti povedla?Co na to máma?

Jana (St, 21. 2. 2018 - 17:02)

No byla jsem včera večer ve...Teda, taková nehoda, to není jen tak...myslím že když se párkrát v noci počůráš a zmíníš jestli by nebyly lepší plenky "pro jistotu" tak ti je pořídí. Ale upřímně řečeno, být tebou tak to moc nepřeháním, vždyť o tebe musí mít strach.

Niky (St, 21. 2. 2018 - 16:02)

Jaká nehoda to byla? A jak...No byla jsem včera večer ve svém pokoji a dělala něco do školy. Byla jsem celkem zabraná do učení a ani se mi na wc nechtělo. Najednou z ničeho divný tlak v bříšku, tak jsem si chtěla ulevit prdíkem, ale to jsem neměla dělat. Začalo se mi chtít úplně brutálně kakat, tak jsem se jenom co nejvíc namáčkla do židle. Tušila jsem , že to nedám, ale hned jsem přemýšlela, jak to provést. Tak jsem volala na mámu, že potřebuju, aby hned přišla do mého pokoje. Máma vpadla do dveří a když viděla, jak se kroutím na té židli, tak jí bylo všechno jasný. Jenom jsem ze sebe vykoktala, že na záchod to asi nestihnu a ona na to ať to vydržím, že zaběhne do koupelny pro nějaký kbelík a udělám to do něj. Fakt byla hned zpátky s nějakým lavorem... No a já se zvedla ze židle, zatlačila a všechno to vyjelo ven. Máma se divila proč už si nesundám tepláky a já jenom špitla, že už je pozdě. Komentovala to slovy : ach bože velká holka a začne se mi pokakavat, ale dál už nic no a já s ní hned poslušně šla do koupelny.

Jana (St, 21. 2. 2018 - 16:02)

Ahojky buse. Tak dřív, než...Jaká nehoda to byla? A jak na to máma reagovala tentokrát?

Niky (St, 21. 2. 2018 - 14:02)

Tak to zkus se k ránu...Ahojky buse. Tak dřív, než jsem se stačila nějak rozhodnout, tak jsem včera večer absolvovala nehodu číslo dva. Sranda je, že narozdíl od té první byla tentokrát neplánovaná, ale máma u toho byla, takže svůj účel to splnilo.

Niky (Ne, 18. 2. 2018 - 20:02)

Ber to tak, že...Ahoj Jano. Asi máš pravdu... No ještě mám dost času to rozmyslet. Ve všední den to asi nemá cenu, protože máma vstává přede mnou a nevšimla by si toho. Tak uvidím co příští víkend, jestli zase něco provedu. Každopádně napíšu.

Jana (Ne, 18. 2. 2018 - 19:02)

To počůrání ještě...Ber to tak, že počůrávání je mnohem běžnější, je mnohem míň pravděpodobné že bys kvůli tomu musela chodit po doktorech. A právě díky tomu že to může odnést matrace by mohlo být jednodušší jí nasměrovat na ty plenky.

bus (Ne, 18. 2. 2018 - 18:02)

Tak to zkus se k ránu počůrat a uvidíš jak máma zareaguje.Když dobře tak to zkus častějc a plenky na noc by ti mohla dát.Prostěradlo se vypere a matrace vysuší a třeba ti máma dá pod prostěradlo igelitovou podložku.Napiš jak jsi se rozhodla.

Niky (Ne, 18. 2. 2018 - 17:02)

Ted už to chápu chceš mít...To počůrání ještě zvážím. Je fakt, že do postele by to nemuselo bejt tak hrozný, jako když jsem to kdysi zkusila venku a měla to až v botách. Bojím se jenom, že máma bude nadávat kvůli mokrýmu prostěradlu a matraci. Při té velké nehodě to odnesli jenom kalhotky a noční košile a trochu to lízlo prostěradlo, tak se vyměnilo a dalo vyprat a pohoda.

bus (Ne, 18. 2. 2018 - 17:02)

Nechci to tady moc...Ted už to chápu chceš mít víc péče a ty plenky by ti navodily pocit malé holky.Když víš že s tebou k doktorovi nepůjde tak se zase někdy k ránu pokakej a uvidíš co na to máma.Ale jenom si myslím že jestli se nebudeš pokakávat pravidelně tak ti plenku jen tak nedá.Zkus překonat ten neříjemný pocit a počůrej se třeba k ránu do postele pak bys možná dostala plenku od mámy aspon na noc.

Niky (Ne, 18. 2. 2018 - 16:02)

Ahoj to máš odvahu se...Nechci to tady moc rozebírat. Prostě mi nakládá víc než zvládám. Chce mít doma hrozně velkou holku, ale já se na to necítím. Ona dělá kariéru a věčně není doma. Starší dospělá ségra už se od nás odstěhovala a tátu nemám. Připadám si odstrčená, tak ji chci ukázat, že tak dokonalá nejsem, aby se mi víc věnovala. Co dál zatím nevím. Vždycky když jsem se počůrala, tak mi to příjemný nebylo. Byla jsem celá mokrá, nic moc pocit... To pokakaní tak hrozný nebylo, dalo se to přežít. Jinak máma bude mít těžko čas se mnou lítat někde po doktorech. Znám jí dobře, ona je spíš praktická a věci moc řešit nechce. Nemám to ani v plánu nějak pravidelně dělat do budoucna, že bych z toho byla nějak vzrušená to ne. Jenom ty plenky mě lákají a možná taky touha po trošce péče a být zase na chvíli malou holkou.

bus (Ne, 18. 2. 2018 - 16:02)

Díky, ale o takový názory...Ahoj to máš odvahu se pokakat do kalhotek,většinou jde o počůrávání.Já se chvíli zkoučel počůrávat takže s tímhle moc nevím.Proč chceš dát lekci mámě?Dál se zkus pokakat zase k ránu a později ve dne.Jenže jestli to budeš zkoušet dál tak tě máma vezme k doktorovi a jak to u něj zvládnout to nevím.Nezkusíš se přece jen občas počůrat to se stává častěji a mohlo by to urychlit i to nošení plenek.

Niky (Ne, 18. 2. 2018 - 15:02)

Dát lekci mámě? Bys...Díky, ale o takový názory nestojím. Chci o tom pokecat s někým kdo to taky zkoušel. Navíc ani nevíš, proč to chci zkusit, tak se nenavážej.

Niky (Ne, 18. 2. 2018 - 15:02)

Ahoj sám jsem dřív pár...Ahoj. Počůrávání mě neláká. Zkusila jsem to párkrát, když jsem byla menší a moc se mi to nelíbilo, tak jsem si řekla, že se zkusím pokakat. Dlouho jsem k tomu sbírala odvahu, nevěděla jsem jaký to bude pocit a vím, že hodně holek v mém věku tu psalo, že to chtějí zkusit ale pak byly zklamaný. Proto jsem si řekla, že to napřed zkusím a podle toho jak to dopadne, sem buď napíšu nebo ne a dopadlo to podle plánu. V pátek večer už se mi chtělo, ale zadržela jsem to a šla spát. V sobotu ráno mě to vzbudilo, tak jsem se odhodlala a pustila to do kalhotek a noční košile. Pak jsem schválně nevstala, protože jsem chtěla, aby to zjistila máma. Dokonce jsem ještě na hodinu usnula, až přišel budíček od mámy. V první chvíli po probuzení jsem si uvědomila, že to nebyl sen, tak jsem se tvářila hrozně zdrceně. Máma asi podle smradu tušila, co se stalo, ale stejně se zeptala, tak jsem jí řekla, že jsem se asi pokakala, ona mi koukla do kalhotek a konstatovala, že tam mám pěknou nálož, tak se ptala jestli jsem tak tvrdě spala a já řekla, že asi ano. Vzala to překvapivě v pohodě (já se dost bála reakce) a dokonce mi pomohla s očistou. Co dál zatím nevím. Chci to zopakovat, ale nechci, aby to bylo úplně nápadné. Ještě to promýšlim.

hm.. (Ne, 18. 2. 2018 - 15:02)

Čauky Míšo. Nechci to tu...Dát lekci mámě? Bys dostala tak po hubě, že by sis nadělala do kalhot. A to naposledy.

bus (Ne, 18. 2. 2018 - 14:02)

Ahojky. V zásadě máš...Ahoj sám jsem dřív pár nehod taky zahrál tak mě to zajímá.Jak jsi provedla první nehodu,to ses k ránu počůrala do postele?Jak máma na to reagovala?Co plánuješ dál?Počůrávat se v noci a pak i přes den do kalhotek?Ale co když tě máma veme k doktorovi?

Sice (Ne, 18. 2. 2018 - 13:02)

Ahojky. V zásadě máš...podobné příspěvky se tu objevují jako přes kopírák, takže tuším kdo za tím stojí, ale odpovím z pozice mámy dvou dětí.
Kdyby se dcera začala počůrávat, v prvé řadě bych ji vzala na psychiatrii. Řešila bych příčinu ne důsledek. Plenky bych ji nepořídila ani omylem. Pouze gumovou podložku. Každou "nehodu" by si po sobě uklidila, prádlo vyprala, vyžehlila. A na psychiatrii by docházela tak dlouho, dokud by ji to nepřešlo.

Reklama

Přidat komentář