Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

ash (So, 14. 12. 2013 - 19:12)

Ano pokakala a nejednou....To máš teda odvahu a jaká byla ta ostuda to ses pokakala někde venku a někdo to viděl nebo s tebou chtěla jít mamka k doktorovi?

Lucie (So, 14. 12. 2013 - 18:12)

Ahoj ty jsi se opravdu před...Ano pokakala a nejednou. Dlouho jsem byla na mamku naštvaná, že mě považuje za bezchybnou a neomylnou a oproti Karin jsem jí chtěla způsobit trochu ostudy a jak už to tak bývá, plány se hroutí a nakonec se mamka zachovala moc hezky a ostudu jsem způsobila jen sama sobě. Jenže nás to prostě sblížilo a mamka byla nakonec i ráda, protože jsem jí zase potřebovala.

ash (So, 14. 12. 2013 - 14:12)

Ahoj ty jsi se opravdu před mamkou pokakala?Můžu se zeptat proč jsi to udělala a co ti na to mamka řekla?

Lucie (So, 14. 12. 2013 - 12:12)

Tak jsem o tom stále...O mamku se neboj, třeba vás to nakonec ještě i o trochu víc sblíží a mamča bude (i když by to určitě nikdy nepřiznala) i trochu ráda, protože v takovém věku už si uvědomuje, že už nejsi dítě a vlastně ji skoro nepotřebuješ, takže taková "nehoda", kdy nejen, že máš v takovém věku v kalhotách, ale ještě se vlastně bez máminy pomoci neobejdeš, určitě nebude pro mamku nepříjemná. Alespoň u mojí mamky to tak bylo.

Ahoj (St, 11. 12. 2013 - 23:12)

Tak jsem o tom stále...Napiš mi, prosím, chci u tebe být, a nejlépe ti poradit co a jak. [email protected]

robert (Út, 10. 12. 2013 - 17:12)

Tak jsem o tom stále...Neboj, Karin, to bude dobré.
Stejně to zrealizuješ, nebudeš to v sobě dusit a věř mi, že, až to pustíš do kalhot, tak budeš cítit takové uvolnění, na druhé straně stud.
Na kalhotkách se Ti udělá pořádná boule.
Mamka to určitě pochopí, stát se může.
Pak napiš, jak jsi dopadla a také, jaké jsi měla pocity.

Karin (Út, 10. 12. 2013 - 13:12)

Nemusíš přímo do postele...Tak jsem o tom stále přemýšlela, ale už to prostě dál nejde, ty představy jsou neodbytné. Je mi sice hrozně trapně z toho, že zrovna ve svém věku přemýšlím, jak si pustím do kalhot, ale nejde se toho jen tak zbavit.

Takže tomu nechám volný průběh a zrealizuju to. Snad už jsem sebrala i dost odvahy zkusit to venku, stejně už je brzy tma, tak by to mohlo dopadnout dobře. Když už to bude v kalhotách, stejně s tím už nikdo nic nenadělá a budu tak pak muset jít domů, ať už budu chtít nebo ne i kdyby se mi to nelíbilo. Snad se v tom nebude chodit zase až tak hrozně, abych to nedošla a aby to na mě všichni poznali. Jen doufám, že to mamka pochopí, že se mi stala nehoda a nebude se za mě stydět až moc.

Martin (Ne, 8. 12. 2013 - 17:12)

Ahojky. Je to zajímavá konference.
Témata zde mne velmi zajímají.
Mám dotaz. Docela mne vzrušuje představa si dát do zadku čípek a pak se řádně pokadit.
Máte s tím někdo zkušenosti a pokud ano, jaké to bylo?
Jaká je pak stolice, je to průjem, nebo jen kaše?
A kolik toho je?

martin (Pá, 6. 12. 2013 - 17:12)

Mám takový dojem, že už...karin, některé příspěvky mne tady inspirovaly.
Je mi 14 let a také jsem měl takové to touhy, co Ty. Jen jsem neměl odvahu.
Dnes nad ránem se mi chtělo na velkou a taqk jsem si prdl a již to bylo v pyžamu. Pak jsem zatlačil a na kalhotách se mi udělala řádná boule.
Mamka se ségrou vztaly, když jsem jim řekl, co se mi stalo, tak mne vzaly do koupelny, vysvlékly a celého umyly.
Mamka ty pokaděné kalhoty vyprala.
Ségra, které je 17 mi řekla, že jsem tam měl pořádnej balík.
A co se týče pocitů, tak mne to docela vzrušilo, hlavně ty plný gatě a to teplo na zadku a po tomm, jak mne mamka se ségrou umývají, obzvlášť mezi půlkama, tam jsem to měl pořádně zaneřáděný. Ségra řekla, že mi nebylo vidět ani tu rýhu mezi půlkama.

Tak napiš (Čt, 5. 12. 2013 - 14:12)

Mám takový dojem, že už...Ahoj, tak o tom se mnou pokecej, napiš mi na ten e-mail [email protected], můžeš to se mnou zkusit. :-)

ash (St, 4. 12. 2013 - 21:12)

Mám takový dojem, že už...Nemusíš přímo do postele před spaním si vem pod pyžamo kalhotky a ráno dělej jako že jdeš na záchod a po cestě zatlač a bude to .

T14 (Po, 2. 12. 2013 - 15:12)

Aneb , koho zaujima nocnik , sedenie a ze by ho rad pouzil , kto by si rad o tom pokecal nech mi napise na mail [email protected]

T14 (Po, 2. 12. 2013 - 15:12)

Ahoj. Je mi 16. Zajímám se...Ahoj Pavel , cosi podobne laka aj mna , ak napises email mozme pokecat

Karin (Ne, 1. 12. 2013 - 21:12)

Co se týče pokakání, tak...Mám takový dojem, že už mi to tady někdo navrhoval, ale mě to zrovna do postele moc neláká, nevím, přijde mi to zvláštní a dost nezvyklé. Možná, kdyby se mi ta nehoda líbila, že bych to příště zkusila i do té postele, ale napoprvé asi ne.

Robert (Ne, 1. 12. 2013 - 11:12)

Tak o tom pokakání stále...Co se týče pokakání, tak určitě k tomu u Tebe dojde. Je vidět, že jsi rozhodnutá a dříve, nebo později ten přetlak v sobě neudržíš a pokadíš se.
Co se týče Tvé mamky, tak ta to pochopí, že seTi stala nehoda. Oceňuji Tvůj přístup k ní, že jí nechceš udělat ostudu, tak Ti něco poradím.
Což to takhle zkusit doma. Nejlépe po ránu v posteli. Stačí jen zatlačit a je to venku. Nejlepší bude, když budeš mít pod pyžamem ještě spodní kalhotky.
Ptáš se na to, co bude následovat? Kalhotky se Ti pokud toho ve střevech bude víc pořádně nafouknou, na to si pak můžeš sáhnout.
Pokud to zrealizuješ, tak písni.

otto (So, 30. 11. 2013 - 23:11)

Ahojky,

rad bych si s...Ahoj jsem inkontinentni nosim plenky ve dne i v noci. Ale nemam si skym o tom podiskutova a jsem stim sam. Nevite kde jsou lidi s tim to problemem,kteři by měly zajem o dískuzi? Děkuji

Karin (So, 30. 11. 2013 - 17:11)

Tak o tom pokakání stále přemýšlím snad čím dál víc a upřímně, jsem už docela dost rozhodnutá to zkusit, ani mi vlastně nevadí, kdyby mě u toho někdo viděl a měla bych před ním ostudu. Pokud to bude někdo cizí, tak už ho stejně nikdy neuvidím. Taky mám trochu strach, protože sice si to pořád představuju, ale vlastně si nedokážu úplně představit, jaké to bude ve skutečnosti. Snad to ani nepůjde přes kalhoty tak poznat, že jsem si do nich nadělala.
Ale když se tak nad tím vším zamyslím, vlastně mě trápí jen jedna věc, a to je mamka. Určitě by pochopila, že se mi "stala nehoda", ale bojím se, že se za mě bude stydět, že u ní tak nějak klesnu nebo nevím, jak to jinak vyjádřit. Vlastně způsobím spíš ostudu jí než sobě.

Maatteess (Pá, 29. 11. 2013 - 19:11)

Ahoj, díky za radu, říkala...Ahojky,

rad bych si s tebou o tomto tematu povidal jesi budes chtit klido i radil.
Jesi chces tak mi napis na [email protected]

Honza (Čt, 28. 11. 2013 - 01:11)

Předstírat nemoc, lhát, než říkat pravdu? Mně se líbí nosit plínky, ale neumím lhát. Vždy si počkám na správnou chvíli, kdy je nálada si o tom popovídat. Žít v lžích by se mi teda nechtělo.

Tom (St, 27. 11. 2013 - 23:11)

Ahoj Kačko, tád ti s tím pomůžu a poradím jak na to. Máš mail? Ozvi se na dltom(zavináč)seznam.cz

Reklama

Přidat komentář