Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

ash (Út, 26. 11. 2013 - 21:11)

Ahoj, díky za radu, říkala...Ahoj počurej se a nech se od mamky probudit aby to zjistila.Další noce se taky počurávej to už tě mamka bude chodit ráno kotrolovat a igelitové prostěradlo ti dá sama .Za nějaký čas ti mamka dá na noc plínky.Jestli chceš nosit plínky i přes den musíš se počurat i ve dne prostě až se ti bude chtít tak to pustit do kalhotek.S pokakáváním bych počkal za nějaký čas až budeš mít plínky.Měj se a odepiš jak na tvoje nehody reaguje mamka i brácha se ségrou .

Kačka (Út, 26. 11. 2013 - 18:11)

Pocurej se a nech se...Ahoj Miki, to co píšeš je vzrušující a díky za fajn nabuzení ;-) Ale jinak zas nemůžu být až takto mimo, jako vytáhnout plínku před známýma a chtít pomoct s přebalením nebo ji mít pod minisukní, to by nešlo.

Miki (Út, 26. 11. 2013 - 18:11)

Pocurej se a nech se probudit,jako ze jsi mela hluboky spanek a kdyz ti mamka neodkryje deku sama,tak zacni jeko natahovat na plac a vykoktej to ze sebe.No a chtej pro jistotu igelitove prosteradlo-co kdyby a kdyz bude mamka rozumna,tak mas do 2 tydnu na sobe plenky.A nejvic sexy budes,kdyz si pres plenky vezmes tu minisukni a budes v ni chodit na verejnosti.Plenky ti budou delat bouli vepredu i na zadecku,nohy poradne nedas k sobe a kazdy kdo ty plinky pod sukenkou zahledne te bude litovat,ale bude se jim to libit a stale si te budou prohlizet.Tady je spousta chytraku,kteri plenky odsuzuji,ale jsou velice prijemne a je v nich super jistota.A never tomu,ze az se jich nekdo na tobe vsimne,ze na tebe bude ukazovat a posmivat se ti.Prave ze dospivajicich divek v plenkach neni mnoho,tak si te budou vsichni chtit prohlednout a treba nekteri pujdou i kus za tebou,jen aby videli ten vyplenkovany zadecek.A vezmi si jeste nahradni do kabelky i s detskym zasypem a pak ji mezi znamymi nervozne vyndej,aby ji hodne z nich videlo a rekni,ze uz jsi zase pocurana a ze se potrebujes nekde prebalit.Jestli by ti nejaka kamaradka nepomohla,ze ti ta vymena plenek jeste tak dobre nejde.Kluci z toho budou na vetvi a holky zacnou zavidet.Fakt zkus to

Kačka (Út, 26. 11. 2013 - 17:11)

Ahoj rád ti poradím pro...Ahoj, díky za radu, říkala jsem si že první nehodu zkusím z pátka na sobotu kdy nejdu do školy. Mám pak přijít počuraná za mamkou nebo se nechat takhle vzbudit? Mám se časem zkusit i pokakávat? Jinak mám o rok staršího bráchu a o rok mladší ségru.Ale doma jsem spíš jako nejmladší, musela jsem s mamkou o dost věcí bojovat, o podprsenku, tanga, minisukně nebo líčení. Ale bez toho vypadám o dost mladší, tak to bylo potřeba abych bla sexy. Ale pak mě začlo vzrušovat spíš to že bych musela být zase za malou holku, Ségra je mladší ale vyspělejší, má už prsa, já ne a tak. Moc si s ní ani s bráchou nerozumím. Až budu mít plínky tak vůči nim budu dost bez šance ale to mě taky dost vzrušuje.

Honza1 (Ne, 24. 11. 2013 - 21:11)

Ahoj,
Mě tyto představy také vzrušují a chtěl bych to zkusit. Je mě 17 a představa že bych se podělal jako malé děcko s ostudou a tím vším mě přijde dost vzrušující.
Bydlím se stejně starou sestrou a mamkou.
Sestra si přivede někdy domů o víkendu i kamarádky a pak u ní i přespí. Přemýšlel jsem že bych měl jako nehodu v noci a pak by to byla ostuda předevšema. Sestra chodí na jinou školu než já takže by se to moc nerozneslo.
Je mě jasné že v tu chvíli bych se cítil určitě hodně trapně ale zároveň by to bylo i dost vzrušující.
Myslíte že bych to měl zkusit?

Roman (Ne, 24. 11. 2013 - 20:11)

Ajoj.
Možná vám tento můj příspěvek připadne hodně odvážný. Bojuji s touto představou již delší dobu.
Žiji s přítelkyní, je mi 22 let.
Vzrušuje mne představa zavést jí ve spánku do zadku čípek a ona by se pak pokadila.
Tvářil bych se, jako, že nic, no, měla nehodu, stát se může a při tom bych se jí pokud by to situace vyžadovala snažil pomoci. Nutkání je velice silné. Mám obavu, že by se při zavádění toho čípku probudila.

ash (Ne, 24. 11. 2013 - 18:11)

Ahoj, je mi 15 a ráda bych...Ahoj rád ti poradím pro začátek se začni počůrávat v noci.Stačí se před spaním nenápadně napít a až se ti bude ráno chtít pustit to do postele.Po nějaké době se počůrej přes den jako žes to nestihla na záchod.Měj se a odepiš jak na tvoje nehody reaguje mamka.PS- máš nějaké sourozece ?

Kačka (Ne, 24. 11. 2013 - 16:11)

Ahoj, je mi 15 a ráda bych se s předstíráním nehod a potom i nošení plenek stala takovou mamčinou malou ostudou kterou by všichni brali jen jako malé dítě, prostě zase být malá holčička.Ráda bych našla někoho, kdo by se nechtěl seznámit,ale jen si o tom se mnou psal,radil mi co a jak dělat a komu bych semohla svěřovat jak se to daří.

Default User Image
Honza (Čt, 21. 9. 2023 - 17:09)

Klidně 

Default User Image
Honza (Čt, 21. 9. 2023 - 17:09)

Klidně 

Pavel (So, 23. 11. 2013 - 18:11)

já sem měl stejné touhy....A co jsi zkusil, počůrat se, nebo pokadit?
A jak to probíhalo?

vojta (So, 23. 11. 2013 - 17:11)

já sem měl stejné touhy. ale gdiš jsem to skusil tak mně to uš nelákalo.

Jej (So, 23. 11. 2013 - 02:11)

Jste čunici

Ahoj Karin (Pá, 22. 11. 2013 - 23:11)

Vážně nevím, moc se mi to...Ahoj, tak mi zkus napsat na [email protected] Můžeme si klidně zpočátku jen psát. Rád bych se seznámil s holkou jako ty.

hlavně to po so (Čt, 21. 11. 2013 - 17:11)

Vážně nevím, moc se mi to...matka.

Pavel (Čt, 21. 11. 2013 - 16:11)

Vážně nevím, moc se mi to...Ale vůbec nejsi srab. je to odvaha se v 17 letech pokadit, ale věř mi, že se tím budeš trápit.
Jediné co Ti mohu z lvastní zkušenosti poradit, zkus po ránu zkrátka zatlačit a je to. Všm si pod pyžamo kalhotky, ty to zachytí a je to. Doma pak řekneš, že se Ti stala nehoda, že jsi něco snědla. Pak to vypareš a je to.

Karin (Čt, 21. 11. 2013 - 16:11)

Karin, stává se to, jen se...Vážně nevím, moc se mi to nezdá, už jsem slyšela, že se někdo v noci počůral do postele i v pozdějším věku, samotné se mi to stalo asi v páté třídě, ale o pokakání jsem vážně neslyšela.

Ale je pravda, že je tak celkově lákavé nějakou tu nehodu zkusit. Jenže na to já jsem asi srab, tak se tím asi budu užírat dál.

Milan (St, 20. 11. 2013 - 12:11)

No nevím, o tom, že by se...Karin, stává se to, jen se o tom málo mluví.
Také jsem měl podobné touhy, jako Ty a nakonec jsem je uskutečnil a to, aniž bych chtěl. Bylo to sice podvědomé, ale příjemné.
Fascinovalo mne to plné pyžamo. Byl to takový úlevný pocit. Zkus to a pak napiš, cítím v kostech, že stejně tu odvahu v sobě najdeš.

Karin, (St, 20. 11. 2013 - 01:11)

No nevím, o tom, že by se...ikdyz jsem uz docela velky kluk,ale presto nosim plinky,ale hlavne kvuli pocuravani pres den,tak bych Ti to pokakani v postylce chtel rozmluvit.Ono je to dost osidne a kdyz to pustis jednou,tak si pak nemuzes byt ani trochu jista,protoze telo se prispusobi a pak ti to pusti,kdyz to budes nejmene cekat.Reseni je to,ze si budes davat plenky na noc,ale i na den,pak te to neprekvapi a spolecensky neznemozni.Ja to mam ve spojeni s pocuravanim,snazim se vydrzet,dojit si na wc,pokud je v dosahu,ale domu se vzdy vratim s mokrymi plenkami.Ja vim,ze chyba je ve me,ze nebyt plinek,tak mam ostudu jako panelak a mozna bych pachnul moci.Z jedne strany mi plenky moc pomahaji a z druhe strany me velice kazi.Ale ty jsi rozhodnuta to zkusit,tak do toho!Kup si baleni jednorazovek a jednu plenku si dej pred tim pokusem.Hlavne si nezanes nic do pochvy,ale az budes dobirat posledni plenku z baleni,hodne se zamysli,jestli jsi to chtela az tak.Drzim palce

Karin (Út, 19. 11. 2013 - 22:11)

Karin, jediné, co bych Ti...No nevím, o tom, že by se to někomu stalo ve spaní jsem se dočetla až tady. Myslím, že to není zrovna obvyklé.

Reklama

Přidat komentář