Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Jana (Ne, 4. 3. 2012 - 12:03)

Jani a co děláš pro to ty?Co by jste ještě chtěli po nemocné důchodkyni?? Já už do toho mohu jen kecat!!!

Jana (Ne, 4. 3. 2012 - 12:03)

Jani a co děláš pro to ty?Co by jste ještě chtěli po nemocné důchodkyni?? Já už do toho mohu jen kecat!!!

Důchodce (Ne, 4. 3. 2012 - 11:03)

Vláda se zadusí svou...Jano, napsalas to úžasně. Plně s Tebou souhlasím a tleskám Ti.

dotaz (Ne, 4. 3. 2012 - 11:03)

Vláda se zadusí svou...Jani a co děláš pro to ty?

Jana (Ne, 4. 3. 2012 - 11:03)

Jano, moc nerozumím tomu,...Vláda se zadusí svou nenaž....... To je právě to,každý řeší jen svoje problémy,aby se udržel nad vodou. Kdo ty problémy způsobil??? Obyčejní lidé,kteří přišli o práci a jsou donuceni žít z almužny??? Copak je všem jedno jak budou žít jejich děti???Na co všichni čekáte,že se stane zázrak??? Necháte se dál vysávat do té doby,až skončíte sebevraždou??? A co vaše děti??? Necháte je tady dál trápit??? Jak se budou živit,když práce není??? Vy mladí jim připravujete pěknou budoucnost!!!! Byli jsme šťastní pádem komunismu,ale kam nás přivedl kapitalismus??? Nechtějte,abych byla sprostá,každá druhá dommácnost přežívá a vy s tím nic neděláte??? Jak smutné poslouchat a koukat na trosky rodin.To jsme to dopracovali!!! A na to všechno mají důchodci v klidu koukat??? Nedivte se jim ,když na rozdíl od mladších není jim jedno jak budou žít jejich vnuci a jaká příkoří budou muset zvládat, místo klidného a spokojeného života.

Rosie (Ne, 4. 3. 2012 - 10:03)

Jano, moc nerozumím tomu, kdože se má vlastně zadusit... Ale není to důležité.
Myslím, že lidi se nedělí na důchodce a nedůchodce, ostatně všichni, kdo jsou zatím nedůchodci, budou jednou důchodci - když budou mít štěstí a dožijí se.
Myslím, že jádro problému je někde jinde, a to že už velmi dlouho o všem rozhoduje pár lidí nahoře a ti dole se moc nezajímají, řeší jiné, svoje vlastní problémy.
Je to tak ale všude na světě, jen málokde (mám na mysli demokratické státy) se promíjí politikům tolik, jako našim.
Jako národ jsme beránci.

Jana (Ne, 4. 3. 2012 - 10:03)

Vždyť je to tak lidičky...Pisateli přede mnou,pomyslně stojím,tleskám a zároveň smekám,lépe bych to nenapsala.Je úplně jedno kolik je mi let,ale konečně tady někdo napsal PRAVDU.Důchodci,kteří poctivě pracovali celý život,mají být na co hrdi,připravili dnešní slavné vládě taková sousta,že se mohou zadusit svou nenaž....... Tak proč by si důchoci nezasloužili alespoň trochu úcty? Vy ostatní jste vládě dali jen svůj hlas,pro svobodu jste nechali republiku zdevastovat právě těmi,kteří měli studia zadarmo a ted když mají plná koryta nestydí se ještě ždímat právě na těch nejslabších. TO SE MAJÍ ČÍM CHLUBIT!!! Pak se vy mladí divíte,že jsou důchodci nevrlí,když vidí co se tady děje.

m (Ne, 4. 3. 2012 - 08:03)

Vždyť je to tak lidičky prostinké. Kde Má stát vzít peníze ? Není Škodovka Plzeň , SONP Kladno, VŽKG Ostrava, ČKD Praha a další a další velké podniky které cpaly státu peníze na odvodech. Dnešní podnikatel udělá pouze : Má dáti - dal , ani o halíř víc a naopak si ze státu dělá dojnou krávu. JE SKORO 10% NEZAMĚSTNANÝCH .Tak čemu se vlastně divíme. Chtěli jsme svobodu - máme ji mít , tak teď trpme a držme hubu. Zboži je a bude, ale normální člověk si nic nekoupí,protože stát z něj ždímá víc a víc peněz. Svoboda cestování - v dnešní poměrech jedině tak směr akorát za humna. Podívejte se řádně na daňovou reformu Kalouska ! A co ještě nás čeká - ne utahování opasku a smyčka kolem krku hlavně důchodcům a důchodová referma dle Kalouska bude vyřešena. Proč stát zvýšil odchod do důchodu - protože se jej nikdo nedožije a stát má hned peníze a své důchody !! Naší politici - podívejte se o ukázali ve sněmovně za tak obrovské platy. A my ostatní - koho jsme si zvolili -toho tam máme. Ale nostalgicky vzpomínat na zvonění klíču v roce 1989 je dávno za náma. Kdo je pamětník tak ať si vzpomene co chtěli studenti a dnes ??? Pouze platí,platí a platí. ..ČEST

Sam (So, 3. 3. 2012 - 16:03)

Staří lidé jsou pro...Důchodče,zapomeň konečně na tu větičku: "úcty ke stáří". Píše se to tady pořád dokola: stáří není zásluha.
Teď ještě vytáhneš, že jsi vlastně souložil kvůli vlasti:)).
Když je důchodce (či jiný člověk) slušný, chovám se k němu slušně. Ale nebudu tolerovat staré vzteklé, agresivní, nadávající lidi. K nim se budu chovat klidně jako k odpadu společnosti.

Důchodce (So, 3. 3. 2012 - 13:03)

Staří lidé jsou pro politiky a potažmo celou společnost zátěží. Úcta ke starším není už dvakrát moc populární. Romové jsou v tomhle ohledu mnohem dál. Bez dnešních důchodců by však nebyla ani současná výdělečně činná generace. Prostě by se nenarodila. Je třeba vzít rozum do hrsti a nechovat se k důchodcům jako ke společenskému odpadu.

http://www.parlamentnilisty.cz/parlament/vlada/Syn-generala-Piky-o-duchodu-Nekteri-politici-by-radi-abychom-uz-zemreli-224444

Hanka (Pá, 2. 3. 2012 - 20:03)

Dnes jsem jela MHD, a nastoupila paní, o které si tady ve čtvrti myslí, že je naprosto děsná. Dvě berle, 130 kg, děsná trvalá na hlavě - vím, je jedno co kdo má na hlavě. Ok, nic proti vkusu.
Sedla si vedle mne. Od lidí jsem věděla, že prý jen vyvolává hádky.
Nevím...když si sedala, usmála se na mě a když autobus jel kolem Labe, příjemně podotkla, že je ráda, že nám nehrozí povodně. S úsměvem.
Když jsem vystupovala, okamžitě dala berle vedle, abych mohla pohodlně vystoupit. Popřály jsme si hezký den.
Proč to píšu - nenechme se ovlivnit. Každý máme svůj rozum a teď je mi líto, že jsem jí brala jako starou, nepříjemnou bábu. Chyba - pouze jsem jí neznala.

Slyšel/a (Pá, 2. 3. 2012 - 17:03)

Pánové najdětze si jinou...jsi už někdy o 2 kohoutech na 1 smetišti? :-))

Papež (Pá, 2. 3. 2012 - 17:03)

Pravděpodobnost, že...No Ty seš nějak chytrý. Jako kdyby ses vyspal v knihovně.

Papež (Pá, 2. 3. 2012 - 17:03)

Pánové najdětze si jinou...A proč bychom si měli hledat jinou stránku? Jak už tu bylo řečeno dnes ve 13:48, tohle je nemoderovaná diskuse, takže si sem může psát kdo chce, co chce.

XNM6 (Pá, 2. 3. 2012 - 17:03)

Pánové najdětze si jinou...A ty jsi na straně důchodců nebo těch co jim důchodci vadí?

XZY001 (Pá, 2. 3. 2012 - 17:03)

A jak víš, jaké je moje...Pravděpodobnost, že Důchodce je důchodce je velká, ale pravděpodobnost, že ty jsi papež se rovná nule. Už proto, že ani nevíš, že papeže oslovujeme Svatý otče.

iháá (Pá, 2. 3. 2012 - 17:03)

Dobrá diskuze??? Vždy´t se tady jen nadává důchodcům!

''''''''''''''' (Pá, 2. 3. 2012 - 16:03)

A jak víš, jaké je moje...Pánové najdětze si jinou stránku na vaše kecy jo a neničte tuto dobrou diskuzi na dané téma chápete!!!!?

Papež (Pá, 2. 3. 2012 - 16:03)

Já jsem nepsal tvůj nick,...A jak víš, jaké je moje sociální zařazení? Já si můžu zvolit nick jaký chci. Takže odteď mne laskavě oslovuj Vaše Blahorodí.

HYW6 (Pá, 2. 3. 2012 - 16:03)

Ale tys mne oslovil špatně....Já jsem nepsal tvůj nick, ale tvoje sociální zařazení.

Reklama

Přidat komentář