Reklama

AIDS - vir HIV

Lucinda (Út, 4. 9. 2007 - 10:09)

Mony, no vidíš holka jedna, a to si nás tolik děsila!!!! Musíš bumbat živé kultůůůůůry :-)

Lucinda (Út, 4. 9. 2007 - 10:09)

Evo,fakt si dojdi na psychiatrii.Nebo pak z toho dostaneš nějakou poruchu. Fakt. Tohle už je přehnané, takhle nešílím ani já.

Mony (Út, 4. 9. 2007 - 10:09)

já chci taky tvé icq....Kárlo

Mony (Út, 4. 9. 2007 - 10:09)

Ahojki holki:-)
Tak jsem špulila dupku na pana doktora,mimojiné-hezký,mladý doktůrek:-)a mám tam menší jizvičku,která se v poho zahojí,jen si musím udržovat kakaní:-)Spadl mi kámen ze srdce,já jsem taká histerka v těhle věcech...
Lucinko,Gábčo,Karlo...mám vás ráda:-)

Karla (Út, 4. 9. 2007 - 10:09)

Gábi, držím palce, odbíhám, pak se ozvu!!!

Gábina (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

Ahojky devcata.Ja se prave psychicky chystam na pohovor tady ohledne te prace.Vypada to,ze s tou kolegyni prejdeme na jiny usek,coz je dost hrozny.Tak uz si v hlavne chystam slova, stejne pak budu cucet jako husa do flasky :-))
Kajo,jak je, doufam,ze lip.Vcera jsem doma o tom kamaradovi hodne premyslela.Bylo mi z toho smutno.....

Luci, uz je z Tebe citit zase jine rozpolozeni.Bude zase fajn.

Evi, podle me uz jsi zrala na nejake vysetreni.Vzdyt pises porad to same a nic a nikdo Ti to neumi vymluvit.Podle me,Ty budes na ty testy chodit po zbytek zivota, protoze tomu nebudes porad verit.Pak si namluvis,ze mas HIV+ a budes to porad tvrdit, i kdyz to nebude pravda.Jako kdyz anorekticka,ktera vazi 35kg tvrdi,ze je tlusta....

No, musim se soustredit, omlouvam se, ale mam ted trochu myslenky mimo.

EVA (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

jo na materske doma

EVA (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

ale ani ne,ale uz se smiruji stim kdybych to mela.

Lucinda (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

Evo,a co jinak? Ty jsi na mateřské?

EVA (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

ale ani ne,ale uz se smiruji stim kdybych to mela.

Lucinda (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

Čau Evi, tak co už je líp?

Gábi, kde tě máme?

Karlo, tak jsem tě vyzvala na icq :-) stačí jen dát autorizovat :-)

Mony, tak kde se nám touláš?

EVA (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

CAUKY

Lucinda (Út, 4. 9. 2007 - 09:09)

Dobré ráno holky :-)

eva (Út, 4. 9. 2007 - 08:09)

ahoj

Karla (Út, 4. 9. 2007 - 08:09)

Ahojky všem!!!

Lucindo, posílám Ti to číslo.
Mony, tak, jak?

Gábi, už jsi tady?

Lucinda (Po, 3. 9. 2007 - 14:09)

Ahoj holky! Jsem tu. Tak si představte. V noci jsem nespala ani minutu, jen dvě hodky k ránu. Hodně jsem totiž přemýšlela a byla zvědavá, co mě potká v ESETu. Karlo,dvě hodky jsem mluvila s psychiatrem a potvrdil mi úzkostnou poruchu.Pochválil mne,že jsem přišla tak brzy a řekl,že by byla škoda do mě ládovat prášky, že já si moc dobře uvědomuju,co mi je. Prý kéž by byl každý k sobě tak vnímavý. Ptal se mě na celý můj život, pogratuloval k manželovi a doporučil psychoterapii. Ač jsem to nechtěla slyšet, tak mi řekl,že mé problémy si způsobuji sama.Neumím vypnout.Dost si nevěřím.Neumím říct ne.A nespavost je prý typický příznak, ale neléčil by to práškama na spaní.Prý mám popřemýšlet o tom, o čem jsme se bavili a naučit se čelit pocitům úzkosti.Hele, Kájo...a víš,že jsem teď dorazila do práce a cítím se líp? Až na bolehlav z nespaní je mi fajn.
A můj manžel. Celou noc byl se mnou, uklidňoval mne, ráno mi řekl, že mě bude milovat, ikdyby cokoliv, že bude při mě stát vždycky. Holky, jsem štastná,že mi dal život takhle úžasnýho chlapa.

A naše chlupačka mi dělá radost. Je to fakt miláček :-)

Kájo,je už líp? Please...pošli mi číslo icq,chci se s tebou ještě o něčem poradit...holky prominou, ale určo by je to nezajímalo, Káji se chci zeptat jakožto odbornice :-)

Mony, jak je?

Gábi,Tys zase pařila, viď :-)

Karla (Po, 3. 9. 2007 - 13:09)

Mamča je úžasná, toho jeho přítele jakoby "adoptovala", říká mu zeťáčku a normálně ho přijala do rodiny.
No, zemřel doma, oni to tak chtěli...

Gábina (Po, 3. 9. 2007 - 13:09)

Tak to byl hodne mlady.Jeho mamka musi byt i skvela tim,ze se smirila se jeho orientaci....Spousta pripadu se deti i zreklo.
Kaji a on zemrel doma?Tohle by mi hrozne vadilo.Ja byla "stastna",ze nam tata neumrel doma,my bychom se snad musely s mamkou odstehovat.
Kaji, podle me se na to pripravit proste neda.Ale je mi z toho ouvej.

eva (Po, 3. 9. 2007 - 13:09)

ja vim ze magorim

Karla (Po, 3. 9. 2007 - 13:09)

Gábi: 34. A pojedu tam zase zítra, slíbila jsem to... Pro maminu to musí být strašné, jediné dítě. Je jí 55 a vypadala na 40-nádherná kočka, teď během pár dní zestárla o 30let:-(((. Njn, člověk se na to může připravovat jak chce, ale je to pak ve finále k ničemu.

Reklama

Přidat komentář