Reklama

AIDS - vir HIV

Návštěvník (Pá, 4. 10. 2002 - 09:10)

Mam takovy dotaz a to ze jaka je pravdepodobnost prenosu viru HIV pri analnim sexu???

Návštěvník (Po, 26. 8. 2002 - 07:08)

Mna by zaujimalo,ake sa zviknu robit predooperacne vysetrenia (napr.u slepeho creva) a ci sa robi aj test na HIV.

Simunkova Iveta (Ne, 28. 4. 2002 - 21:04)

prosim o zarazeni tohoto tématu do seznamu nemoci.dekuji

Návštěvník (St, 27. 3. 2002 - 11:03)

Můj partner vystřídal předemnou mnoho partnerek,obavám se jestli nebyl nakažen virem HIV.Chtěla jsem se zeptat jaké je procento nakažených osob, kteří vystřídali více partneru a jak mohu a kdy nejdříve zpozorovat,že jsem byla nakažená? Kdy se dá nejdříve odělat HIV test od doby pohl.styku? Dekuji

Návštěvník (St, 20. 2. 2002 - 01:02)

Milane, spis bych rekl, ze se jedna o mononucleozu, protoze obcas dochazi k zaniceni mandli, zdureni uzlin. Ale opravdovou diagnozu stanovy az laboratorni vysledky . Kaposiho Sarkoma se nachazi v zaverecnem stadiu AIDS, tedy rady let po nakazeni virem HIV, coz muze byt za deset i vice let od rizikoveho styku.

Návštěvník (St, 12. 12. 2001 - 12:12)

Plně rozvinuté AIDS, kdy dochází i k objevení Kaposiho sarkomu, se vyskytuje nejdříve několik měsíců po nákaze, někdy i po několika letech.U vás se může jednat o např. o ložiska plísňového, kvasinkového původu, která se objevila po antibiotické léčbě.

Návštěvník (St, 12. 12. 2001 - 12:12)

Vážená paní doktorko,obracím se na Vás s následujícím dotazem. Jsem po inj. penicilinové léčbě bolestí v krku - streptokok B sk.C. Předcházeli zvětšené limfatické uzliny, bolesti v krku, rudé tonsili, změna-prokrvení sliznice hrtanu, přetrvávající mírná tepl. 37,2 více než 10 dní při užívání ant. V průběhu léčby se mi vytvořil červený plochý flíček velikosti čočky nad levým obloukem, subjektivně se mi vytváří další cévková kresba na ohr.kulovitém světlém podkladu tvrdého patra. mám. čerství test na HIV ELISA - negativní, cca. 8 týdnů od možného rizikového sex.styku. Mírné bolesti v krku přetrvávají /jsem neukázněný kuřák/, zvětšené uzliny v pravých tříslech. Je možné mít příznaky AIDS, resp. Kaposiho sarkom patra dříve, než se prokáže přítomnost HIV protilátek v krvi? Případně může jít o příznaky /flíčky na patře/ nějakého jiné původu?Děkuji za odpověď. Milan

Návštěvník (St, 12. 12. 2001 - 06:12)

I dva nositelé viru musí při pohlavním styku používat kondom, protože riziko propuknutí AIDS se každým setkáním s virem násobí.

Návštěvník (Ne, 15. 4. 2001 - 15:04)

Chtela jsem ze zeptat, jestli preziva vir HIV v zaschle krvi? Jestli je mozna nakaza vzajemnou masturbaci, pokud partner ma ranku na prste, ale krev je zaschla.

Návštěvník (St, 7. 2. 2001 - 09:02)

Zajímalo by mě, zda existuje komunita lidí, a´t už postižených touto, či jinou nemocí, kvůli které nemohou provozvat běžný sex. Komunita, která jim umožní vést plnohodnotný sexuální život.David

Návštěvník (St, 9. 8. 2000 - 23:08)

Pokud p&;345;i vzajemne masturbaci nedojde ke kontaktu telesnych tekutin, tak ne (sperma-krev, krev-krev, sliny - krev, sperma - sliny).

Návštěvník (Po, 7. 8. 2000 - 11:08)

Da se prenest tento vir vzajemnou masturbaci?

Reklama

Přidat komentář