Reklama

AIDS - vir HIV

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 11:09)

Jinak, Mony, moc moc moc děkuju, že mne tady vyslechneš, hrozně mi to pomohlo. Jsem na to hrozně sama, tak mi dodalo sílu, že jsem se z toho mohla vypsat... Cítím se strašně za to, že tady šířím depkařskou náladu, tak už se pokusím přestat:-).

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 11:09)

Mony, možná jsem to předtím nesrozumitelně napsala. Nějak jsem Vám psala, že on je v pohodě, ale myslela jsem, že zatím nemá zdravotní problémy. To my tak vždycky mezi sebou říkáme, že jsme zdraví a to tak i bereme, ale když to pak vidíš, jak se to u někoho horší, samozřejmě přemýšlíš, kdy to příjde na Tebe...
Nějak minulý týden jsme se spolu bavili o pohřbu a shodli jsme se na tom, že bychom ho oba chtěli tak nějak netradiční, žádné umělé protahování obřadu nějakou řečí, prostě 3 písničky (shodli jsme se na 1 Who wants to live forever od Queen) a potom pořádnou chlastačku, kdybys slyšela, jak jsme se u toho nasmáli:-))). Ale teď si neumím představit, jak to bude...

Mony (Ne, 2. 9. 2007 - 11:09)

aha,já myslela že je v poho,o to hůř pro něl,co?Že vidí....i pro tebe...je mi to moc líto všechno,že člověk nemůže pomoci.

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Mony, nezměníš nic... Ono nemá cenu se ani rozčilovat nad lidmi, kteří češí takové z našeho pohledu cypoviny, bere jim to síly a nevidějí tolik krásných věcí...
Jinak, pohřeb bude ve čtvrtek... Jinak ten jeho přítel zdravý není, ale je zatím v pohodě. Nechytli to od sebe, každý v jinou dobu...

Mony (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Mě prostě fascinuje jak lidí řeší a rozebírají takové kraviny,a neuvědomí si že jsou na světě důležitější věci!Řeší tam že mají malé prsa....ale mohou být rády že jsou zdravé!Chjo se vztekám zbytečně....co změním že?

Mony (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Stejně,jak si člověk najednou uvědomí,že chce žít a chce něco udělat,že tolik věcí udělal špatně.....on se nakazil z inj.stříkačky,že?Jak je pozdě litovat...ale lidé si nedají říct....kdyby se z toho někdo ponaučil!!!Já jen mám strach ze svých dětí,abych je ochránila,ta doba je horší a horší....Kájo,buď silná,věřím že to nebude příjemné odpoledne.Kdy má pohřeb?Ten kamarád nakažený není,že?

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Mony, jeho to vzalo docela rychle, říkal že něco pod 10 let. Víš, vždycky říkal, že po tom, co to zjistil, začal konečně žít... Začal dělat v neziskovkách s mentálně postiženými a charitu (prý aby si zlepšil reputaci pro toho nahoře:-).) a změnil život tak, aby si užil každou vteřinu, takže vlastně těch 10 let bylo hrozně moc...

Mony (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Jak je?Copak si člověk může stěžovat,když vidí jak se lidé mají kolem?Já si vždycky uvědomím to,že jsou lidé bez domova,bez jídla,vážně nemocní....tak já se mám dobře...můžu být ráda že mám domov,rodinu,peníze,a hlavně to ZDRAVÍ!!!
Můžu se blbě zeptat?Jak dlouho s tím žil?

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Evo, neumím si představit, že by se po půl hodině krev na jehle nezaschla. Navíc si neumím představit, že by jí nemohly být vidět vpichy druhý den-takže riziko minimální...

eva (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

haloo

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Mony, ahojky!!! Je mi docela děsně. Jo, on s ním byl do konce. Odpoledne k nim jedu, to bude dost náročné... Mluvila jsem s jejich kamarádkou a on od rána sedí na zemi a kouká do jednoho místa na zdi, ach jo... Jeho mamka se zatím jakžtakž drží, myslím, že si to úplně uvědomí až na pohřbu... No, nic veselého... Teď se snažím sebrat trochu síly, abych jim mohla alespoň trochu pomoct...

A co Ty, Mony, jakpak je?

eva (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

ale nakaza je v male mire ne , kdyz tam ta jehla byla treba pul hodiny lezela

Mony (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Ahoj Karlo,zlatíčko,jak je?Asi blbá otázka,co?Nevím proč by ti mělo být trapně,mělas ho ráda tak je normální že se člověk složí.Já ho neznala a docela mě to vzalo!Chtěla bych být u tebe a obejmout tě...ani nevíš jak mi je to líto.Doufám že se borok netrápil...a jeho přítel byl u něj do poslední chvilky?

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Evi, určitě, pokud by šlo opravdu o vpich, kterým by se mohla z injekční stříkačky dostat do těla infekce, byly by ty vpichy opravdu vidět i druhý den.

eva (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

myslys

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

No, tak to by druhý den vidět bylo:-).

eva (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

jaktoze je mala pracdepodobnost kdyz fetaci to tak dostavaji.nevis za jak dlouho hyne hiv treba na jehle kdyz je na vzduchu

eva (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

jo manzelovi rekla nic tam nevidel

eva (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

jo manzelovi rekla nic tam nevidel

Karla (Ne, 2. 9. 2007 - 10:09)

Evi, nemáš ty z toho Hiv už dobře rozjetou fobii? I kdyby se píchla do zad jehlou, tak by musela do sebe dostat čerstvou nezaschlou krev, což je málo pravděpodobné, ale je zde riziko žloutenky. A to si nenechala druhý den zkontrolovat záda, jestli tam nemá vpichy?

Reklama

Přidat komentář