Reklama

akne

Iveta (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Jinak jsem investovala hodne penez do ruznych pripravku ktere vubec nepomahaly...nejspis je to individualni ale nejvice mi pomohla antikoncepce

Iveta (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Ja sama jsem si tim prosla v dospivajicim veku a docela dost trpela. Nerada jsem se nekomu sverovala s mym problemem, tak jsem poslala dopis do psychologicke poradny. Myslim ze problemy s akne hodne narusovaly moji psychickou stranku. Mela jsem dojem ze se tim prilis zabyvam a ze takovych lidi neni mnoho. Uz jsem na tom lepe a myslim ze timto tematem by se mohlo zabyvat jeste vice verejne...

Iveta (Pá, 25. 3. 2005 - 00:03)

Ja sama jsem si tim prosla v dospivajicim veku a docela dost trpela. Nerada jsem se nekomu sverovala s mym problemem, tak jsem poslala dopis do psychologicke poradny. Myslim ze problemy s akne hodne narusovaly moji psychickou stranku. Mela jsem dojem ze se tim prilis zabyvam a ze takovych lidi neni mnoho. Uz jsem na tom lepe a myslim ze timto tematem by se mohlo zabyvat jeste vice verejne...

webmaster (Čt, 24. 3. 2005 - 18:03)

Předmět: Akné na zádech Autor: culiik Datum: 22.3. 2005 20:02:25 Prosím všechny, co mají také problémy s akné na zádech, aby se přidali do tohoto fóra a třeba mi poradili nějakou tu vychytávku jak se toho zbavit. Už fakt nevim jak dál. Nemůžu si ani vzít tílko, když jdeme s kamarádkama na disko.... Už nevim.......!!!!!!! Páááááá a děkuju Předmět: Akné na zádech Autor: Saruška Datum: 23.3. 2005 15:57:40 Ahoj. Mám podobný problém, ale hodně mi pomohla mastička Pytiol. Je volně prodejná v lékárně. Je dobré jí namazat v silnější vrstvě na záda a rameno a nechat působit přes noc. Ráno potom setřít pleťovou vodou a namazat krémem na akné..Loreal, Vichy nebo stačí i Aknelot. No a uvidíš, že se to zlepší. Samozřejmě bys měla přestat jíst chipsy, hranolky, kečup, kořeněné pokrmy a hodně pít. To zvládneš uvdiíš.. Předmět: Akné na zádech Autor: joey Datum: 24.3. 2005 11:41:52 Ahoj jaký máte názor na pivovarské kvasnice - vitamin B? mě to vždycky všichni doporučovali, prý je akné projevem nedostatku vitaminu B. Předmět: Akné na zádech Autor: Martina Datum: 24.3. 2005 14:53:44 Ahoj me hodne moc pomaha temer na 100% alespon 1x tydne solarium v lete slunicko!!!!! A taky mi pomohla v jednu dobu HA Diane35.

Jirka (Ne, 20. 3. 2005 - 13:03)

cau lidi,osobne si myslim, ze by to chtelo nejak telo procistit zevnitr nez si patlat na oblicej nejaky drahy a chtel bych se zeptat, jestli s tim nekdo nemate zkusenosti. Rozhodne se asi bude jednat o zmenu stravovani (to je jasne) ale spis me zajima, jestli nevite cim takoveto procisteni urychlit (nejake caje, vitaminy, specialni pripravky, konktretni potraviny,...) Diky

patrika (So, 19. 3. 2005 - 10:03)

ahojte lidičky,máte někdo zkušenosti s laserem Smoothbeam?Chtěla bych vědět,když podstoupím celkovou léčbu,což je prý min. 3 ošetření tímto laserem,kolikrát je potom každý rok potřeba jít pro údržení?Nevíte náhdou,jestli se to vrací?Nebo jde o preventivní ošetření?Děkují P.

Yamaica (Pá, 18. 3. 2005 - 20:03)

ahoj Bee!Ako sa mas? Uz si sa dlho neozvala. A co akne, pomohol ten laser???Uz mas aj po poslednom sedeni, ze?Maj sa krasne a napis...

Tazz (Ne, 13. 3. 2005 - 15:03)

Ahojky.Chtela bych se zeptat....jak mám vyzrát na modřiny po akné....když vylezu ven, tak mám díky tomu fialový celý obličej...zvláště teď v zimě...neví někdo o něčem, co by uspíšilo hojení modřinek? Co si myslíte třeba o jemné masáži obličeje...Děkuju

hanka (So, 12. 3. 2005 - 00:03)

Dagmar - Diky! Zkusim a pak vam vsem napisu sve zkusenosti.

dagmar (So, 12. 3. 2005 - 00:03)

Glyko-A jso ovocné kyseliny v 12% koncentraci.Vyrábí to Isis Pharma,koukni na stránky www.alineacorp.cz,tam na Isis Pharmu a na program ovocných kyselin.Mě to super pomohlo,ale dost jsem se loupala a na to pomohlo Sebium od Biodermy.Pokud máš přecitlivělou pleť,tak řada Sensebio,ty stejné stránky,kliknout na Biodermu.Sežene se to jen v lékárnách.

hanka (Pá, 11. 3. 2005 - 22:03)

Hance - jeste neco, prosim te to Glyko-A je co?? To je taky ta Bioderma nebo to je uz neco jinyho? Jen tak ze zvedavosti..:) Ja uz jsem dost zoufala, od 12 let jsem nemela ani jeden den aspon DOCELA cistou plet, takze uz 12 let...vazne depresivni:( Zvlast kdyz v mem okoli maji i pubertacky plet jak mimino, nechapu:)

hanka (Pá, 11. 3. 2005 - 13:03)

Diky Janci a Dagmar za rady, rozhodne obe veci postupne zkusim a dam vedet. A jeste jedna poznamka pro vsechny, kdo tu pisou - ja jsem si vsimla, ze na stav my pleti ma skoro nejvetsi vliv stres. Kdykoli jsem byla par tydnu nekde, kde jsem byla v klidu - pryc od vsech stresu a starosti, od lidi, co me rozcilujou a tak, a citila jsem, ze jsem proste v pohode, okamzite se mi to zacalo zlepsovat, takze...zkuste se hodit do pohody, i kdyz je to nekdy tezky, to vim sama, moc mi to nejde:/

kaja (Ne, 6. 3. 2005 - 18:03)

mate tu niekto skusenosti s biostimulacnym laserom na akne alebo jazvy?

Dagmar (So, 5. 3. 2005 - 17:03)

Hanko,zkus si vybrat něco od Biodermy,prodávají jí v lékárně,nejlepší na tohle bude řada Sebium.Mrkni na stránky www.alineacorp.cz ,nejlepší by asi byl Sebium krém a nebo pak mají řadu pro citlivou pokožku,to je Sensibio.Všechny přípravky stojí mezi 200-300 kč,většinou je nemají,ale každá slušná lékárna ti je objedná.Já neměla nikdy žádné šílené problémy,až teď v 33ti letech se mi objevili na obličeji velké boláky a nic nepomáhalo.Pak jsem si koupila Glyko-A a teď je to 14 dní co ho používám a je to super.Všechny boláky se stáhli,zbyli po nich jenom flíčky a ty v pohodě zamaskuji.První dny byli spíš horší,ale asi po třech dnech nastal obrat a prostě paráda.Jediné co je právě nepříjemné je to vysušování a loupání kůže a na to mě právě super zabralo Sebium.Tak držím palce.

Janca (Pá, 4. 3. 2005 - 20:03)

Hanka:Zkusila jsi prirodni kosmetiku Herbline-radu pro citlivou dehydrovanou problematickou plet?Mrkni na www.herbline cz a prostuduj to:o)Ja na tuto kosmetiku nedam dopustit:o)

Radek (St, 2. 3. 2005 - 21:03)

pro Janču: To byl chyták....aby mi neradil ten kdo tomu nerozumi :o)Diky za info :)

hanka (St, 2. 3. 2005 - 15:03)

Nazdar lidi. Jak to tak vsichni pisete, vybavuje se mi tohle - mastici se kuze s komedony, nutnost omezit cinnost mazovych zlazek atd, ale neznate nekdo radu na akne, kdy vubec nemam mastnou plet?? vlastne vsemi temi kremy ji uz mam uplne vysusenou, nekdy se mi i loupe a zacinam mit vrasky, a to fakt na to jeste vek nemam, proste pod naprosto suchou kuzi se mi porad delaji pupinky, na tohle nekdo radu nemate?? Diky. Jo a Keracnyl mi teda nepomohl ani nahodou

Janca (St, 2. 3. 2005 - 08:03)

pro Radka: Nemyslis Jarischovu vodu :o)? Jarischův roztok se pouziva k obkladům. Da se pouzivat na docisteni pleti jako pletova voda, ale nedoporucuje se na atopicky ekzem.

Klara (St, 2. 3. 2005 - 08:03)

pro Sandrii: Koloidni stribro je prirodni ATB, muzes si ho objednat napr. na www.pharmaactiv.cz, www.prozdravi.cz (http://www.prozdravi.cz/koloidni-stribro-ag-100.html)

Radek (Út, 1. 3. 2005 - 20:03)

Ahoj lidičky, chtěl bych se zeptat na tu jardischovu vodu, je opravdu dobra? Jak se aplikuje.....předem díky za odpovědi.

Reklama

Přidat komentář