Reklama

akne

sandrie (Út, 1. 3. 2005 - 16:03)

copak to tvoje koloidni stribro je?Kde ho poridim?

Kalinka (Út, 1. 3. 2005 - 16:03)

Chtěla bych přidat všem postiženým jeden můj osvědčený návod jak na akne. Měla jsem to 13 let na obličeji. Od mých 20 let až do vánoc. Jeden známý mi poradil abych vyzkoušela koloidní stříbro. Někdy v září jsem si ho pořídila a používám ho místo pleťové vody a na zvlhčení kůže pro lepší rozetření make-upu. Hned první týden od začátku používání jsem se začala lepšit a hnisavá ložiska pomalu mizela. Lidi, po 13 letech všech možných patlaček!!!!to začalo ustupovat. Dokonce jsem se odvážila jít vysypat odpadkový koš bez zatírání boláčků, protože už žádné nemám, zašla jsem si ke kosmetičce bez studu, že jsem jak ropucha pošudlaná do struhadle.... . Dnes mám z těch tisíců boláčků pouze jeden!hojící se stroupek na bradě a zažívám pocity totální euforie z vyhraného boje!

marketa (Po, 28. 2. 2005 - 11:02)

Jani chci se zeptat,ty máš zkušenosti s tím,že je potřeba to po 5-6 měsících zopakovat?každý říká něco jiného a tak chci slyšet názor od lidí,kteří to zažili a ví,že se po Smoothbeamu akné vrací!Nebo je to jen teorie,kterou ti poradili v laser centru?díky M.

marketa (Po, 28. 2. 2005 - 11:02)

Jani chci se zeptat,ty máš zkušenosti s tím,že je potřeba to po 5-6 měsících zopakovat?každý říká něco jiného a tak chci slyšet názor od lidí,kteří to zažili a ví,že se po Smoothbeamu akné vrací!Nebo je to jen teorie,kterou ti poradili v laser centru?díky M.

ddas (Ne, 27. 2. 2005 - 20:02)

a pomaha ten smoothbeam aj na jazvy?

jana (So, 26. 2. 2005 - 05:02)

ROACUTAN- nejsil. lek na akne, ktery vubec existuje se spoustou vedl. ucinku a prave SMOOTHBEAM. Opravdu bomba, pomaha i takovym beznadejnym pripadum jako jsem byla ja. Jsou nutna minim. 3 sezeni v odstupu 3-4 tydny. Je nutno pocitat s tim, ze budete mit klid jen asi 4-5 mesicu po poslednim osetreni, pak je nutno kuru otet zopakovat. Fakt ale funguje a to je co rici. Hojeni zavisi na intezite- tepel. toku v Joulech na cm ctverecni. Nejsilnejsi tok se pouziva 12 J/cm, maloktery doktor ho ale provede, nebot se boji. Hojeni trva asi 7 dnu. Prvni den jsou na tvari puchyrky joko pri spalenine, druhy den ale splasknou a lze to prekryt make-upem. Nevypada se sice skvele, ale prezit v prfaci to lze. Vetsina lekaru pourziva nizsi toky- 7 a 8- ty vsak nic neresi- jde spise o kosmet. zasah proti starnuti- plet je 2 hodinky nacervenala, po 2 hod. ani znamka zakroku, ale proti akne ne tak funkcni. 9 a 10- bez puchyrku, mirne nacervenani asi 3 dny, lze v pohode prekryt make-upem, 11- nacervenani silnejsi a puchyrky jen lokalne nejvice na brade ne po celem obliceji jako u 12. Obecne plati- cim vetsi se pouzije intenzita, tim proti akne vetsi efekt, ale i doba hojeni, nepouzitelnosti a taktez riziko. Kazdopadne ale doporucuji- asi nejlepsi metoda, ktera existuje. Nebojte se lidi a bezte.... Jana

jana (So, 26. 2. 2005 - 04:02)

Mam za sebou jiz 2 cykly osetreni Smoothbeamem. Akne me trapilo asi 5 let. Zacalo to az nekdy kolem 25 let a behem 3 let chytilo silene rozmery. Zkusila jsem vse (jsem pacient bez financnich omezeni). Zprvu to byly nejruznejsi masticky, roztoky - maly efekt a i tento jen docasne nez jsem se stala rezistentni, akne bujelo dal a dal, pak antibiotika- efekt lepsi, asi vsak jen 3 mesice, pak opet resistentni, pak homeopatie- to byla asi upna blbost- neprineslo vubec nic, potom uprava mikroflory ve strevech (kapky Symbioflor I a II a doprovodne injekce vse na zarucene prirodni bazi- vse odzkouseno dlouhodobe a pravidelne - asi 12 mesicu. Na akne to nemelo sebemensi vliv. Jediny efekt byl posileni imunity, takze jsem za na to prichazejici zimu nebyla ani jednou nachlazena. Jako akne terapie vsak absolutne neucinne. Jeste horsi to vsak bylo s AHA chem. peelingem. Tam doslo jeste k totalnimu zhorseni. Zmenila se forma akne- uz to nebylo velke mnozstvi malych bedaru, ktere lze jakztakz prekryt make-upem, ale mene zato obrich hrbolu ci bouli, ktere nelze zamaskovat ani nahodou. Diky tomuto peelingu vylezou bedary jeste stoktrat vice. Doprruciji jen na zdravou neaknozni plet ke zjemneji (napr. u takzv. solarkovych typu), ale varuji u aknozni pleti. Ja jsem si svoji touto metodou dost znicila. Toto bylo jen nekolik z metod, co jsem zkusila, nechce se mi vsechny rozepisovat. Uz bych se i mohla nazvat odbornikem na akne- takze shrnuji, ze vsech, ktere jsem vyzkousela (a myslim, ze jsem zkusila skoro vsechny bez prehaneni) funguji jen 2:

jana (So, 26. 2. 2005 - 04:02)

Mam za sebou jiz 2 cykly osetreni Smoothbeamem. Akne me trapilo asi 5 let. Zacalo to az nekdy kolem 25 let a behem 3 let chytilo silene rozmery. Zkusila jsem vse (jsem pacient bez financnich omezeni). Zprvu to byly nejruznejsi masticky, roztoky - maly efekt a i tento jen docasne nez jsem se stala rezistentni, akne bujelo dal a dal, pak antibiotika- efekt lepsi, asi vsak jen 3 mesice, pak opet resistentni, pak homeopatie- to byla asi upna blbost- neprineslo vubec nic, potom uprava mikroflory ve strevech (kapky Symbioflor I a II a doprovodne injekce vse na zarucene prirodni bazi- vse odzkouseno dlouhodobe a pravidelne - asi 12 mesicu. Na akne to nemelo sebemensi vliv. Jediny efekt byl posileni imunity, takze jsem za na to prichazejici zimu nebyla ani jednou nachlazena. Jako akne terapie vsak absolutne neucinne. Jeste horsi to vsak bylo s AHA chem. peelingem. Tam doslo jeste k totalnimu zhorseni. Zmenila se forma akne- uz to nebylo velke mnozstvi malych bedaru, ktere lze jakztakz prekryt make-upem, ale mene zato obrich hrbolu ci bouli, ktere nelze zamaskovat ani nahodou. Diky tomuto peelingu vylezou bedary jeste stoktrat vice. Doprruciji jen na zdravou neaknozni plet ke zjemneji (napr. u takzv. solarkovych typu), ale varuji u aknozni pleti. Ja jsem si svoji touto metodou dost znicila. Toto bylo jen nekolik z metod, co jsem zkusila, nechce se mi vsechny rozepisovat. Uz bych se i mohla nazvat odbornikem na akne- takze shrnuji, ze vsech, ktere jsem vyzkousela (a myslim, ze jsem zkusila skoro vsechny bez prehaneni) funguji jen 2:

tomas (Čt, 24. 2. 2005 - 22:02)

Rad bych se podelil o sve vlastni zkusenosti se smootbeam lasrem.Trpim akne asi uz tak od cca. 12-13 let -> dnes je mi 26, tedy pres polovinu sveho zivota:-(Vyzkousel jsem vsechno mozne, stravuji se zdrave, vyzkousel jsem kde co, presto mi nic poradne nepomohlo.Vsechny doktorky me klasifikovaly jako pripad lehciho akne (kazdopadne to stejne neni nic moc prijemne stavat kazde rano s nekolika novymi pupinky na obliceji), s tim ze to postupem veku prejde. Nepreslo, navic se mi zacali jeste v poslednich letech tvorit obrovske podkozni bolaky, se nekterymi jsem musel nekdy az dokonce k chirurgovi, aby mi jerozrizl. Takze mam na tvarich take docela dost velke jizvy. Nastesti v jinych oblastech zivota se mi dobre dari, takze s psychikou to zase az neni tak spatne :-)Jinak bych se z toho asi zblaznil. Jako mladsi jsem akne snasel daleko lepe, protoze byla alespon nadeje, ze to brzo skonci. Pozdeji uz jsem tomu prestal verit a navic si clovek pripada v tomto veku uz fakt dost trapne.Konec citoveho vylevu a ted k lecbe smootbeam (v asklepionu).Absolvoval jsem to celkem 5x, prvni 2 lecby jsem nepoznal zadny vysledek, a to ani pani doktorka-> kazdopadne rikala, ze vysledky lecby jsou dost individualni nelze to nejakym zpusobem generalizovat, na kazdeho cloveka to pusobi jinak.Pupinky zacaly u me ustupovat teprve po tretim sezeni, a radikalni zlepseni prislo az po ctvrtem sezeni. z obvyklych 3-6x novych pupinku ktere jsem mel kdysi kazde rano na obliceji se to redukovalo tak na 1x mensi pupinek denne. Jsem rad i za to. Navic tim jak dochazi k niceni mazovych zlaz, tak clovek nemusi stravit takovy cas cistenim pleti jako kdysi.Takove ty cerne tecky se mi redukovaly na obliceji tak o cca. 50 procent.Jinak co se tyce tech stop, puchyrku atd. tak jsem to mel celkem v pohode, vzniklo mi jich pouze nekolika navic sli snadno zamaskovat korekcni tycinkou (nebo jak se tomu rika) Jinak tady na netu jsem narazil na nejaky clanek o te lecbe:http://www.stopakne.cz/img/cosmo1a.jpgvypada to sice spise jako nejaka reklama, ale pravdy na tom neco je.Tak to je asi tak vse. Uz vas prestanu unavovat.

ddas (St, 23. 2. 2005 - 18:02)

dana:v bratislave je niekolko pracovysk kde maju erbiovy laser

dana (St, 23. 2. 2005 - 12:02)

Dobry den, chcela by som sa opytat. Na nohe mam pernamentne tetovanie uz siesty rok a stale nebledne, takze by som si ho chcela dat odstranit. Na odstranenie mi bol odporuceni erbiovy laser - laser na odstranenie tetovaze, zial na uzemi SR sa nenachadza zariadenie s takymto laserom: Mohli by ste mi odporucit nejake zariadenie napr. v Prahe, ich www stranku a prip. cenu za ktoru by mi tetovanie odstranili. Dakujem velmi pekne za pomoc, neviem kde by som sa mohla informovat

lela (St, 23. 2. 2005 - 09:02)

marketo kde se daji sehnat ty caje od nestora?

marketa (Út, 22. 2. 2005 - 18:02)

já byla červená tak 5 hodin,půchýřky jsem ani neregistrovala asi až den jsem to poznala podle malilinkatých stroupků,které vypadali jako pihy.jen na dotek jsem je cítila.fakt to nebylo poznat,teď si jen uvědomuji,že jsem si myslela,že se mi udělala nějaká malinká krupička a to byly asi ty puchýřky.aspoň vídíš,že to není poznat.jen je důežité se chránit fakorem před sluničkem.nejlépe faktor 100.

karmena (Út, 22. 2. 2005 - 16:02)

David cerveny si len po zakroku.do prace mozes ist hned na druhy den

David (Út, 22. 2. 2005 - 12:02)

Prosím napiště někdo, jak dlouho trvá než zmizí puchýře, otoky a zčervenání po laseru Smoothbeam, myslím tím za jak dlouho můžete jít do práce nebo do školy. děkuji za každou odpověď.

marketa (Út, 22. 2. 2005 - 11:02)

jo to máš pravdu a taky si to říkám!pořád sbírám informace ohledně lidí,kdo s tím má zkušenosti a jedna paní,co jsem ji na laseru potkala mi řekla,že jde po roce a to jen preventivně,že to není potřeba.Nevím,co liti,kteří tu píši podstoupili za typ kúry a laseru,ale věřím a doufám v ten rok a jsem ochotna ušetřit za jiné věci,pokud to pomůže!hezký den

Léňa (Út, 22. 2. 2005 - 11:02)

Já jsem byla na laseru v Brně, byla jsem tam 2x a rozdíl je vážně vidět, aspoň už se ráno nebudím strachem a neletím k zrcadlu co nového mi zase vyrostlo na čele, ten pocit že se nic nového netvoří je fakt k nezaplacení,chystám se že tam půjdu radši ještě 2x,doufám že to vydrží co nejdýl i kdyby to vydrželo ten rok tak mi to za ten klid stojí, a pak se na to dá jít znovu.papa

marketa (Út, 22. 2. 2005 - 10:02)

ahojky Leni,já jsem byla v Asklepionu v Ostravě.Platila jsem teda ještě jednou za 1/2 obličeje a části krku 1800,- a z toho 1500 za laser a ta Emla 300.Dali mi jí více,protože jsem se poprvé trochu bála té bolesti,ale musím říci,že jsem to fakt necítila.Byla jsem před pár lety na perman.make-up a to se nedá srovnat.Smoothbeam je procházka růžovým sadem:-) a ještě jak tu vidím odkaz na Ducray,tak to musím taky pochválit.Leni chci se zeptat,když si byla na tom laseru,jen mi řekni kolikrát a na jak dlouho ti to vydrželo.Názory jsou různé,já chci jít cca 3x.Jinak doporučuji pít čaje na akné od Nestora,začala jsem to pít v kombinaci s tabletami zinku a jsem zvědavá,jestli se mi ta pleť nepřestane mastit.Je mi přes 20 let a tak v to doufám.

Zuzka (Út, 22. 2. 2005 - 10:02)

Jestli muzu poradit, na akne je dobry Keracnyl, prodávají ho v lékárně, stojí 300,-.

Léňa (Út, 22. 2. 2005 - 09:02)

Čau Marki, prosím Tě můžeš napsat kde jsi byla na Smoothbeamu, že Ti udělali 1/2 obličeje jenom za 1500,-, protože já jsem byla pouze na čelo a platila jsem 3000,-+ 300 ,-za znecitlivující krém.Dííky moc, všem držím palečky, já si na laser nemůžu stěžovat, je to jediné co mi během 5 let na akné opravdu pomohlo, takže souhlasím s Markétou!!!

Reklama

Přidat komentář