Reklama

Amputace

Zasneny bernard (Pá, 6. 2. 2009 - 09:02)

To jako ze byla amputovana uz uplne cela?

Návštěvník (Čt, 5. 2. 2009 - 12:02)

Katka podle mne neexistuje

Pro Katku (Čt, 5. 2. 2009 - 04:02)

Ahoj Katko,
chodis sem jeste? Jak pokracuje hojeni?

Robert (Čt, 29. 1. 2009 - 21:01)

rad bych se seznamil se zenou po amputaci prsu, nebo dolni koncetiny

Návštěvník (Pá, 23. 1. 2009 - 13:01)

no comment!!!!!!!!!!!

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 14:01)

nebo by jste mohli jít někam čistit minový pole na to bych takový užil dobře ;-)

Návštěvník (Ne, 18. 1. 2009 - 14:01)

mno lidi máte to složitý každopádně správný to neni, ale je to vaše věc... pokud ale máte takovýhle potřeby tak se alespoň přihlašte na nějaký special experimenty na lidech ohledně týdle tématiky ať s tim někomu prospějete... je spousta lidí který nohu nemají a chtěli by... Život vám byl dán, takhle si ho huntovat je ubohost. Že se vám to líbí ještě neznamená že si to musíte nechat udělat... nejdřív si všichni dejte 10x pěstí... Doufam že se ti bude skvěle lyžovat s jednou nohou Katko ;-) Tydle lidi asi nikdy nepoznali lásku že si sami sebe tak neváží!!!

Pepa (Út, 13. 1. 2009 - 07:01)

Jestli se vám holky líběj amputovaný nohy,tak mi napište na gargulak6"seznam.cz Mám pro vás fajn věci.

Pro Katku (Pá, 9. 1. 2009 - 06:01)

Ahoj Katko, nadelila jsi si krasny vanocni darek! Jak pokracuje hojeni? Planujes, ze budes nosit take protezu?

XXL (St, 7. 1. 2009 - 19:01)

odkaz pre Jura z 23.12.Mozno si to uz nasiel aj ty ale mrkni na www mucanzhe.cn a nechaj si to prelozit.Vela zdaru.

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 22:01)

Vy jste opravdovy dementi!!! Jak muze mit nekdo zajem o amputaci svych koncetin?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!? Nejake leceni pred tim, by vam nepomohlo zmenit nazor? Copak si nevazite vaseho tela??!?!?!?!?!?!? Nevazite si toho, ze jste se narodili s rukama, nohama, vsema prstama.......vy nejste lidi, ale netvori.

Jana (Út, 6. 1. 2009 - 22:01)

Ahoj, nenašel by se tady někdo kdo by mi pomohl? Píši bakalářskou práci na téma Životní spokojenost jedinců po amputaci dolní končetiny" a potřebuju vyplnit dotazník, který je samozřejmě anonymní a poslouží pouze pro účely mé bc. práce. Jestli bude mít někdo zájem, tak pište na: looneke"seznam.cz a dotazník pošlu mailem. Díky :)

ampy (Ne, 4. 1. 2009 - 19:01)

Katka to vážne, a ako si to dosiahla, poraď moja priate?ka by bola rada keby to vyšlo aj jej

Pro Katku (Ne, 4. 1. 2009 - 17:01)

A kde Ti to proboha udělali???

Katka (Ne, 4. 1. 2009 - 16:01)

Ahojte všetci, môj sen sa mi splnil. Som po amputácii pravej nohy nad kolenom. Je to super pocit, síce rana ešte dosť bolí...

Pretender (Ne, 30. 12. 2012 - 16:12)

to nemám, ale pokud máš...Dik a jake mas ty dily? Muzes mi pripadne napsat na [email protected]

gips (Ne, 30. 12. 2012 - 11:12)

Ahoj, a ty mas moznost...to nemám, ale pokud máš podobné proporce jako já, tak ti svoji rád půjčím nebo něco uděláme z dílů, který mám...

Pretender (Ne, 30. 12. 2012 - 10:12)

Dneska jsem byl jako...Ahoj, a ty mas moznost zajistit kvalitni protezu pro pretending? Chtel bych to zkusit.

gips (Ne, 30. 12. 2012 - 00:12)

Dneska jsem byl jako pretender s protézou nohy zase v Hav.Brodě navečer asi dvě hodiny. hledám podobnýho kluka, kterýho vzrušuje pohled na chlapa s protézou nohy nebo sádrou a chtěl by to se mnou zkusit venku se procházet. vzrušuje mě to chodit venku hlavně v létě v kraťasech s holou protézou a chodidlem kde jsou vidět prsty. protéza mi při chůzi klape a dneska když to klouže, tak je to taky síla

am (St, 26. 12. 2012 - 11:12)

Ja po amputácii vlastnej nohy alebo ruky netúžim mne sa páčia len ženy po amputácii, ale myslím že takú asi nenájdem.

Reklama

Přidat komentář