Reklama

Amputace

B (Út, 18. 12. 2012 - 06:12)

neviem.Jak Ti "S" rozumím a chápu tvoji touhu i já ji mám.Myslím si že toto může pochopit jen člověk který touží po amputaci.Lidem kteří tím prošli nedobrovolně musíme připadat jako úplní debilové ale tak to bohužel je.

milan... (Po, 17. 12. 2012 - 20:12)

Ahoj a dobrý večer vám...tak to slyším poprvé

.... (St, 28. 11. 2012 - 00:11)

odkaz na nejznámější dobrovolnou "amputářku" - ono to celkem mluví za vše. málokdy po tmto touží někdo na pohled normální.

http://thecrat.com/videos/voluntary-amputees/

Milos (Út, 27. 11. 2012 - 23:11)

Aha, takze ty touzis i po tom... rozhodne to zvaz,nez udelas nejakou hloupost,co nelze vratit.Cit Ti rika ano,ale rozum ne.Neni to jednoduche,ale mohlo by se stat,ze bys potom litovala.Muze se totiz objevit spousta komplikaci,a nakonec treba vozejk.Mozna by to opravdu bylo na psychologa.Udelat to muzes kdykoli,ale vratit uz ne. Tak na to nespechej a dej si cas na rozmysleni.

S (Ne, 25. 11. 2012 - 22:11)

neviem.

A (Ne, 25. 11. 2012 - 22:11)

Aha, takze ty touzis i po tom omezeni a komplikacich co to prinasi. Ten psycholog nebo psychiatr by ti mozna mohl i pomct v tom pro tebe pozitivnim smyslu - ze se s tim tvym presvedcenim neda nic delat a ze ta amputace je pro tebe to nejlepsi. Chces pak chodit na proteze?

S (Ne, 25. 11. 2012 - 20:11)

ano,sadru som skusala,pacilo ale malo obmedzujuce, malo trvale.bohuzial vidim sa tak ako sa vidim .ako trapi ma to. a co sa tyka psychologa, psychiatra.no to sa lahko povie, ale nechcem aby mi s tym pomohli.

A (Ne, 25. 11. 2012 - 09:11)

Jeste otazka. Zkousela jsi zit delsi dobu treba s chodici sadrou na te leve noze?

A (Ne, 25. 11. 2012 - 08:11)

A chces pak chodit s protezou nebo na berlich?

Láďa (So, 24. 11. 2012 - 23:11)

...viem ze to je...Okamžitě mazej za psychologem, případně psychiatrem.

S (So, 24. 11. 2012 - 23:11)

...viem ze to je chore...bojujem s tym uz roky...a neviem ten boj vyhrat...tak ma preto prosim neodsudzujte..

S (So, 24. 11. 2012 - 22:11)

Ahojte. Kde zacat...mam 30. Uz roky sa trapim. Mam taky problem, ze sa citim aj vidim bez lavej nohy. Ta tuzba ma posledny rok celkom opantala. Mojim snom je nechat si amputovat nohu pod kolenom, v strede lytka. Neverim, ale ze sa to da urobit len tak. Nasla som na internete rozne navody pomocou sucheho ladu. Ale popravde sa bojim. Skoda ze sa to neberie ako plastika prs. Moje rozhodnutie, moja noha..hmm...skoda...

Anonym (Ne, 30. 9. 2012 - 14:09)

Velmi by mne lákala amputace...Kdyz si to tak prejes,treba se ti to splni.Mozna jiz v pristim zivote,v jine identite.
Treba potom budes rikat co bych za to dala abych byla zdrava.
Ale budes mit jen to , co sis prala.

P. (Pá, 14. 9. 2012 - 15:09)

Velmi by mne lákala amputace všech končetin. Samozřejmě postupně, abych při tom nezemřela.Nejdříve obě ruce, pak obě nohy. Potom uši,jazyk,prsa, nos. Oči bych chtěla odstranit až nakonec, abych to všechno předtím viděla. To by byla krása! vzrušuje mě to!

vegeton (Pá, 14. 9. 2012 - 13:09)

MOC PROSÍM, POTŘEBOVALA...mam doma starou drevenou protezu po holce ,ktera prisla v prvni svetove valce o nohu.Je to takova ta s gumovym spuntem dole.Nahore to mela kolem pasu a pres rameno.Prej se s ni i vdala.Pozdeji uz mela lepsi,takovo,co se podoba tvarem noze.Tahle zustala po celou dobu na pude.

Vera (So, 19. 5. 2012 - 19:05)

MOC PROSÍM, POTŘEBOVALA BYCH UPRAVIT NĚJAKÉ FOTOGRAFIE, ŠLO BY TO? PIŠTE NA MAIL, DĚKUJI! [email protected]

Alli (So, 19. 5. 2012 - 18:05)

Už jsem sem psát nechtěla,...Paní Marie,
není od Vás slušné kritizovat zdejší "komunitu". Já nejsem hádavý typ, ale tohle opovrhování mě vytáčí. Pokud jsme u toho vzdělání, opakujte si pády. Lidé tady nemohou za to, co cítí a co je přitahuje, musejí s tím žít stejně, jako Vy bez nohy. Nenadávejte nám prosím do úchylů. Vám tady také nikdo nenadává do mrzáka.

Vera (So, 19. 5. 2012 - 17:05)

Ahoj Petro, kdyby jsi chtěla...Ahojky Michale, dokázal by jsi mi věrohodně upravit i jiné fotky? mail: [email protected] díky

Vera (So, 19. 5. 2012 - 17:05)

Ahoj a dobrý večer vám...Ahojky, můžeš mi poslat odkaz na ty stránky, prosím? Taky se mi to líbí a jsem ráda, že tady jsem a vidím, že v tom nejsem sama. Díky moc.. [email protected]

Vera (So, 19. 5. 2012 - 17:05)

On jde o to Marie, že tihle lidé (my) za to nemůžeme... asi tak jako když člověk nemůže za fobii z pavouků, či homosexualitu. Lidé mají a cítí věci, o které se neprosili, ale bohužel tak jsou a musí s nimi žít.. a kvůli ostatním je i skrývat..

Reklama

Přidat komentář