Reklama

Ariana a Raven

Takže (Út, 9. 10. 2018 - 23:10)

ona se teprve rozváděla. dělala si z lidí srandu, že je vdaná. nebo jí fakt hrabe a je pro ni být vdaná nějaká pocta

Laďan (Út, 9. 10. 2018 - 22:10)

Tak Kvetuse opet...Tys chtěla od ní výklad karet?

A (Po, 8. 10. 2018 - 13:10)

Tak Kvetuse opet...Určitě za to může Raven, plánovala s ním po boku zemřít a on jí frnkl. Alespoň tak jsem to pochopila, že je to celé jeho vina. :-(

Jj (Po, 8. 10. 2018 - 12:10)

Tak Kvetuse opet lhala.Slibovala lidem,ze na svoje narozeniny vybere dvacet lidi,kterym udela vyklad.Ovecky ji psaly otazky,na ktere mela vestit z karet.A ono nic,zadna vestba se nekonala.To si radeji vymyslela,ze ma bolave zada,ze nemuze ani chodit.Dnes uz je ji lepe,prijdou klienti k ni domu na vyklad.Pak,ze je duveryhodna osoba.Obycejna podvodnice a lharka.

Malcolm X. (Pá, 5. 10. 2018 - 21:10)

se nerozčiluj. Je tady tři......možná tři prdele fanynek, co se jí budou zastávat, ale deset prdelí slepic, co jí mejou prdel. Není to vyrovnaný...

Bronx (Pá, 5. 10. 2018 - 21:10)

...No, to jsou ale hluboké úvahy...

pobav se :DDDD (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Šmarjá, kdo je to Morgana?hodina.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=546087Např.: „Pravý muž vždy zajistí nejen své děti, ale i jejich matku, a je jedno, kdo zapříčinil rozchod.“Zdroj: hodina.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=546087

Patrick X. (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Ano, ale ta nemá 3x tolik...Šmarjá, kdo je to Morgana?

čti pořádně (Út, 2. 10. 2018 - 18:10)

Morgana samozřejmě...Ano, ale ta nemá 3x tolik sledujících. Tady je řeč o tmavovlasé Morganě a ta v televizi nebyla!! Tak se prober!

Blondýna (Út, 2. 10. 2018 - 16:10)

ty pleteš dvě Morgany...Morgana samozřejmě vystupovala a penízky lítaly. 3-5 litrů za odpověď. Tak nemel hovadiny. I na netu to je, schválně jsem se přesvědčila, že nelžu.

Jj (Út, 2. 10. 2018 - 13:10)

Po fitku bude nasledovat tanec u tyce v jehlickach.Jak se asi vysplha na tu tyc?ma dilema,kde umisti tyc ve svem byte.Pokud bude radoby tancit,sousede v baraku si budou muset hledat nahradni bydleni.Hrozi sesuv pudy a zriceni domu v oblasti 100 km.

Květo, ovečko Květy, (Út, 2. 10. 2018 - 09:10)

zase lžeš. Morgana...ty pleteš dvě Morgany dohromady!!!! Nevíš, o čem je řeč, ta, o které se tady baví nikde nevystupovala!!!

Heleno, (Út, 2. 10. 2018 - 09:10)

Jestli dává na charitu, je...zase lžeš. Morgana samozřejmě vystupovala v těch dementních pořadech, dokonce byla všem pro smích jak "zařídila" pauzu. To byla tenkrát dobrá kauza :).Žiješ cizí životy, to tě baví? Proč nejsi šťastná? Musíš jít do ulic, třeba i ty najdeš lásku. Pak nebudeš muset v osamělých nocích studovat cizí vztahy.

Aji (Út, 2. 10. 2018 - 00:10)

Jestli dává na charitu, je...jj, kašli na ně. respektive spíš ni. Tady je maxmimálně jedna ovečka a jedna Květa, co ji brání. Ostatní jsou normální lidi, co jen podotknou, že si upravuje fota až tak, že je k nepoznání a za to je ta slepá hloupá ovečka začne napadat. Mě třeba baví, jak tvrdí, že moc nejí maso a nepije alkohol. No a co je na fotách víme všichni. hihi

Taube s tim (Po, 1. 10. 2018 - 23:10)

Jestli dává na charitu, je...se nerozčiluj. Je tady tři prdele jejích fanynek co jí budou bránit zuby nehty. A jak sem zde již psala vyser se na nějakou Květu pomatenou. My normálni víme co si tím chtěla sdělit. Ono je někdy lepší se vůbec se k takovému individu jako Květa nevyjadřovat. Nic vytvoří ničím člověka neobohatí nic nepředá. Je to ztráta času ji sledovat. Jen sdilené články fotky sebe jídlo chlast a co koupila. A občas se splete a píše rádoby moudra o svým pochybným životě.

taube (Po, 1. 10. 2018 - 22:10)

Mně třeba vadí, jak...Jestli dává na charitu, je to její plus. Jinak si stojím za tím, co jsem napsala. Arča má na profilu samé jídlo, své řasy, nehty, nekonečná fota plus články a citáty z netu - nic hlubšího, což tady ostatně psalo víc lidí. Morgana má třikrát větší sledovanost, což mluví samo za sebe. A svou charitativní prací se nechlubí, kdo sleduje její profil tak ví, o co jde. A na rozdíl od Arianny by se nikdy nesnížila účinkováním v takovém pořadu jako byly Vědmy, kde cíleně okrádali lidi tím, že je nechali čekat třeba deset ale i víc minut na lince za 70 Kč za minutu, aby z nich vyrazili co nejvíc peněz. A ano, jsem drbna a jasně, všechno jí závidím. Tohle je přece její oblíbený argument, každý, kdo má vůči ní jakékoliv výhrady, tak jí závidí. Takhle reagují všichni lidé s narcistickou poruchou osobnosti. Když je někdo neobdivuje, tak je závistivý ubožák, protože skvělým lidem jako jsou oni přece musí závidět každý. A jelikož mi není zapotřebí, aby mě někdo napadal za slušně napsaný názor, tak v této diskusi končím.

A. (Po, 1. 10. 2018 - 22:10)

Mně třeba vadí, jak...A ty máš taky dost!! :-D

Poptávka (Po, 1. 10. 2018 - 19:10)

psí útulek a jednu paní,...Jasně, jasně..nikdo jí to nebere, šlo mi spíš o něco úplně jiného, než kdo dává na charitu.

Podporuje (Po, 1. 10. 2018 - 19:10)

Ariana a na charitu? Hahahapsí útulek a jednu paní, co se stará o hendikepované kočky. To vím od kámošky z útulku. Holt se tím nechlubí, jako někdo.

M. (Po, 1. 10. 2018 - 18:10)

Napsala jsem jen svůj názor...Mně třeba vadí, jak děláš jak jsi na ni hodná, ale přitom pliveš jed. Jsi obyčejná drbna, žiješ její život, slídíš a pomlouváš.

Reklama

Přidat komentář