Reklama

Ariana a Raven

Poptávka (Po, 1. 10. 2018 - 18:10)

který dává na charitu, tak...Ariana a na charitu? Hahaha

taube (Po, 1. 10. 2018 - 18:10)

Napsala jsem jen svůj názor a slušně - na rozdíl od některých jiných. Její fanklub bude asi na jiné adrese. A pokud někomu vadí, že se tady drbe, pak nechápu, proč sem chodí a účastní se.

Člověk (Po, 1. 10. 2018 - 15:10)

Morganu znám, ta je super. A...který dává na charitu, tak se tím nechlubí. Ariana také dává, jen to lidem necpe. Heleno, co jí tak závidíš? Že se vzpamatovala z rozchodu a nemoci? Měla bys jí přát štěstí a ne jen drbat a drbat.

taube (Po, 1. 10. 2018 - 12:10)

Morganu znám, ta je super. A na rozdíl od Arči se prezentuje vlastními myšlenkami a články a ne upravenými fotkami a kravinami, které kolují po netu. A taky se hodně angažuje pro charitu. Arča dává jen na odiv, co kde zdlábla a co si nového nakoupila.

Heleno, (Po, 1. 10. 2018 - 12:10)

Tak ono by se určitě i...co to blábolíš? S jakým zas Tomem?Ty ji sleduješ...zajdi si za psychiatrem, tohle tě zabije.

Poptávka (Po, 1. 10. 2018 - 12:10)

Tak ono by se určitě i...Myslím, že s Tomem je. Párkrát neuhlídala fotografie z lodi, ty ruce na prsou, co dávala minulý rok, byly také jeho, žádného kolouška...poznalo to hodně lidí podle hodinek. On má smazaný profil. Pokud to není její výplod, že je s nějakým chlapem, pak je to Tomáš. Mimochodem z těch rádobytajuplných narážek by to poznal i blbec. Ariana dlouhodobě soupeří s jinou paní, která má ale absolutně srovnáno, dá se říct, že "kopíruje" její statusy, ale jen, kde se jí to hodí. Ta kartářka se jmenuje Morgana. Nejdřív ji Ariana obdivovala, sdílela její statusy, ale poté, co Morgana začala upozorňovat, ať si lidi dávají pozor, ke komu jdou, nebot dnes vykládají lidé psychicky nemocní a nevyrovnaní, přestala. Z Ariany cítím prostě strašný úsilí a co zrušili Vědmy, musí nějak budovat image, no. Co se týká výkladu - byla jsem u ní třikrát a kromě času se trefila ve všem. Bohužel ten čas byl právě nejdůležitější, ale chápu. Nedávno jsem jí volala a ona místo aby se soustředila na výklad, začala si mi stěžovat. To mě teda dost otrávilo.To, že zhubla musí vidět i slepej, to, že fota upravuje, taky, to, že teď furt dává na odiv, jak je v pohodě se trochu tříská s tím, jak vyváděla poté, co ji Tomáš podvedl. Kdo to četl, ví, kdo ne, nemá smysl rozebírat. Pokud je s ním, věřím, že se trochu kontroluje. Pokud se ale dostane se do krize, nepochybuju, že neudrží svoje emoce na uzdě. Nedávno psala, že je bez antidepresiv. To mi k bipolárce moc nesedí. Ale je to možné. Nicméně, pokud pije alkohol, nebude to zase s její maniodepresí tak strašný. Uvidíme, jak dlouho jí vydrží sňatek.. má teda už i ten prsten, ale pokud vím, furt je vdaná s Ravenem..

taube (Po, 1. 10. 2018 - 11:10)

Tak ono by se určitě i našlo hodně chlapů, kteří by o ni měli zájem, a to nejen v intimní oblasti, ale třeba i pro vztah. Ona Arča ani v reálu zase tak špatně nevypadá a upravit a nalíčit se, to zas umí, to se jí musí nechat, i když to někdy kapku přežene. Jenže má nejspíš tak náročnou a komplikovanou povahu, že s ní zkrátka žádný chlap nevydrží. Mě stačilo, co předváděla tenkrát s tím Tomem. To, jak se k němu chovala, by vydržel delší dobu jen svatý nebo úplný debil. Lidé jako ona bývají velmi charismatičtí, mívají hodně přátel a výhodných kontaktů, ale v dlouhodobém vztahu s nimi vydrží málokdo. Ona si to nejspíš uvědomuje a poslední dobou se snaží na sobě pracovat, ale v určitém věku už člověk návyky a povahu zásadně nezmění. Hodně asi způsobila ta její nemoc, která člověku totálně rozloží osobnost.

:) (Ne, 30. 9. 2018 - 03:09)

To, že ze sebe dělá...Hlavní je, že to víš ty :)

Pajjja (So, 29. 9. 2018 - 15:09)

Uz zase pise a foti...Proto vyfotila cizího chlapa, jakoze nechává své fanoušky spekulovat, jestli to nahodou neni on. Jenomže starou bláznivou bábu proste nikdo nechce

taube (So, 29. 9. 2018 - 13:09)

To, že ze sebe dělá žínku v rozpuku mladosti a svěžesti je u ní normál. A že má fotky bez úprav jí už můžou věřit jen opravdu naivní fanoušci. Kdybych neviděla její real fotky, tak bych si taky říkala, jak jen to dělá, že ve svém věku tak skvěle vypadá. Ale nechápu, proč si chce najednou užívat, když je teprve krátce "vdaná". To by se snad měla věnovat "manžílkovi" a ne chodit pařit a chytat druhou mízu. Já opravdu věřila, že si konečně našla chlapa k sobě a přála jí, ať to vyjde. Ale kdo ví, jak to je. Nejspíš to neví ani ona sama.

Jj (So, 29. 9. 2018 - 12:09)

Uz zase pise a foti bludy.Proc s ni nechodi parit jeji imaginarni manzel?Tak by si chtela vrznout...pak ji to jde na mozek i ten alkohol.

Achboze (So, 29. 9. 2018 - 10:09)

Level trapnosti opět hodne vysoko. Fotky s filtrem, ale nezapomenout zmínit ze jsou bez úprav! Fotí cizi chlapy bez jejich vědomi a dela ze sebe 25tku. No, včerejší vecer a dnešní rano mela opět plodné.

taube (So, 29. 9. 2018 - 07:09)

Proč by nesplácela, vždyť musí mít peněz dost. Za klienta bere litr, do toho nějaké výklady po mailu, kdyby udělala denně jen pět lidí, tak je vysmátá. Já jí to nezávidím, ono dar a schopnost vykládat karty každý nemá, ale nechápala jsem, proč se jí lidi skládali na zuby apod. Jednu dobu si neustále stěžovala na peníze a přitom kupovala kde co.

Ála (So, 29. 9. 2018 - 06:09)

Mě by zajímalo jak splácí...To by ně taky zajímalo, jak splácí. Možná se ten Raven s ní kvůli jejím obřím dluhům ani nemůže rozvést, půlka by padla i na něj.

Jj (Pá, 28. 9. 2018 - 22:09)

Fotky opet upravuje jedna radost.Foti cizi chlapy,aby jeji ovecky uverily,ze to je ten jeji udajny manzel.

Abraka (Pá, 28. 9. 2018 - 19:09)

Mě by zajímalo jak splácí ten nábytek co si ve své mánii nakoupila...

Dixy (Pá, 28. 9. 2018 - 16:09)

Tak ona Květa si Květa nabrnkla nějakého o 20 let mladšího chlápka, je to velká láska a vzala si ho na skále. Fotku ukázat nemůže, protože se mlaďas za ni stydí, to je jasné. Ale je "vdaná" i když za Ravena, nějak se nestihla rozvést. Ta je ale pěkně máklá, jen co je pravda. Kterej normální 30 letý chlap by chtěl babu v přechodu, asi má chlapec úlet na vytahaný lajdy.

Pajjjja (Pá, 28. 9. 2018 - 10:09)

Stara pica si upravuje...Ona blokuje každého kdo ji napise pravdu, nebo s ni nesouhlasí

Luki (Čt, 27. 9. 2018 - 15:09)

Stara pica si upravuje fotky,mysli si,ze ji to budeme zrat.Kdyz jsem ji napsal,ze vypada jako stara rasple,obtloustla,blokla me.Proste nesnese pravdu.Neoprel bych si o ni ani kolo.

File X (Čt, 27. 9. 2018 - 12:09)

A co je to za špinění, když tady někdo napíše, že to není na fotkách ona?

Reklama

Přidat komentář