Reklama

Ariana a Raven

Vogue X. (So, 15. 9. 2018 - 21:09)

Koukám, že ji bedlivě...Nojo, ostře sledovaný kozí pšouk, který „nikoho nezajímá..."

Bohuš (So, 15. 9. 2018 - 21:09)

Máte pravdu, na té osobě...Koukám, že ji bedlivě sledujete...

Aby (So, 15. 9. 2018 - 09:09)

Chápu, že není co moc...se někdo chytl a začal ji zase tupě pomlouvat. Ale lidi tak blbí nejsou.

švihák (So, 15. 9. 2018 - 09:09)

Chápu, že není co moc psát, že je to furt dokola. Že na FB ze sebe udělala neexistujícího člověka, ale proč sem kopírujete několik let starý příspěvky?

Hezky řečeno (Pá, 14. 9. 2018 - 13:09)

vyserte se na tu Kvetu. Ta...Máte pravdu, na té osobě není nic zajímavého, nic neumí, netvoří, neléčí, neumí stárnout a její myšlení je také zabrzděné. Jen ty vypindávky nad kartami. Její život je jalový, je to o ničem. Takový kozí pšouk, ale vychytralý. Na té fotce z dneška si dala záležet, vypadá, jak po lobotomii. :-)

Lidi (Pá, 14. 9. 2018 - 10:09)

vyserte se na tu Kvetu. Ta nestoji za to vubec o ni psat. Baba si pak mysli buhvi jak neni popularni... Na svete je spousta zajimavych lidi a osobnosti kteri neco tvori a muzete od nich prebirat a cerpat informace poznani a zkusenosti. Preci nebudete obdivovat nekoho kdo nasdili desitky denne odkazu z netu a vlastni myslenka zadna. To je ztrata casu co vam do zivota nic neda.

Lidi (Pá, 14. 9. 2018 - 10:09)

vyserte se na tu Kvetu. Ta nestoji za to vubec o ni psat. Baba si pak mysli buhvi jak neni popularni... Na svete je spousta zajimavych lidi a osobnosti kteri neco tvori a muzete od nich prebirat a cerpat informace poznani a zkusenosti. Preci nebudete obdivovat nekoho kdo nasdili desitky denne odkazu z netu a vlastni myslenka zadna. To je ztrata casu co vam do zivota nic neda.

... (Pá, 14. 9. 2018 - 00:09)

Podle mě je Raven Argoni...:D:D:D

:) (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

Podle mě je Raven Argoni...:))

Nina (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

Podle mě je Raven Argoni jeden z nejchytřejších a nejcharizmatičtějších mužů vůbec. Je ve všem naprosto výjimečný. Má úžasné kouzlo osobnosti. Nevím jak to dokázal, ale na svůj věk vypadá úžasně, je čím dál tím krásnější. Jsem jeho velká fanynka. Přeji mu, aby dosáhl nesmrtelnosti.

Bludička (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

Také jsem byla před jedenácti lety objednána k Arianě. Také jsem se po příchodu dozvěděla, že je Ariana vyčerpaná a vykládat mi bude Raven. Tehdy jsem byla po dost špatném rozchodu, bylo mi jedno kdo mi bude vykládat, hlavně jsem chtěla slyšet, že se vrátím k expartnerovi, no znáte to... Nechtěla jsem akceptovat, co mi Raven říká...že prý potkám někoho v práci, založíme spolu firmu, budeme mít dít...Nevěřila jsem mu ani slovo. Čas ale běžel a najednou jsem zjistila, že miluju člověka, kterého jsem potkala v práci, nyní spolu "budujeme" firmu a zbytek na sebe snad nenechá dlouho čekat. I když to není tak růžové jak píšu. Momentálně začínám věřit, že se věštba naplní...

Carrie (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

Ariana si prosla tezkym obdobim, mela deprese a lecila se na psychiatrii. V te dobe ji taky opustil Raven a vymenil za o dost mladsi partnerku, ktera neni vzhledove ani povahove nic moc... To by mi z toho taky hrablo.

J. Malikova (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

Ariana je psychicky nemocna zena... Jeji depky bych resila vymenou nabytku za svetle barvy, vse ma cerne, strasidelne. A na jeji bolesti hlavy bych naordinovala jedno: sport nebo jakoukoliv fyzickou drinu, no a depky by nemely sanci. Kdo je cely den zavreny mezi ctyrmi stenami, o depresi si primo rika.

Kalivanna (Čt, 13. 9. 2018 - 23:09)

Jarošovi? Bydleli kdysi u nás v domě, nebyli ani charismatičtí, ani nijak zvlášť hodní. Chytří asi ano, dalo by se říct, že vydělávali na lidské naivitě a důvěřivosti, zneužívali lidské slabosti, protože spokojení a šťastní lidé kartáře nehledají. Nebyli zrovna vstřícní a sympatičtí. Nehodnotím, zda má "Raven" své vlasy, zda má ta jeho partnerka na sobě svoje nebo cizí oblečení, zda si Ariana půjčila peníze od milenců, aby měla na kadeřníka a na nové zuby... Rozhodně ale na nich není moc pravého, jmény počínaje. Možná by se mnozí divili, kdo vlastně jsou. Nebo kdo vlastně byli...

Na Kvetu (Čt, 13. 9. 2018 - 12:09)

se můžu vysrat. Nic co by stálo za zmínku na ní není. Nemyslím tím vzhled ale komplexně nezajímavá kdysi snad charismatická žena. Prostě nudná padesátka.

Víceméně Raven (Čt, 13. 9. 2018 - 00:09)

Kde jsou ostatní slípky,...Slípky nám zůstaly v kurníku? Copak, copak?

Rozhodněnejsemk (Po, 10. 9. 2018 - 01:09)

tak kde je paní Míla, aby...Kde jsou ostatní slípky, aby nám poreferovaly, jak Květa hrozně vypadá?

Koky (Po, 10. 9. 2018 - 01:09)

díval jste se na to někdo?...No, nejenom cikánek... paní Regina je taky hustokrutá...:)

Jj (Po, 10. 9. 2018 - 00:09)

Uz nevi jak by zaujala,tak vymysli zrcadlovou magii.Caruje,aby si pricarovala zenicha.

no (Ne, 9. 9. 2018 - 20:09)

tak kde je paní Míla, aby nám poreferovala, jak skvěle Květa vypadá?

Reklama

Přidat komentář