Reklama

Ariana a Raven

... (Ne, 27. 2. 2011 - 23:02)

Novinky
Jsme neobyčejně...Šmankote!

Raven Argoni (Ne, 27. 2. 2011 - 20:02)

Novinky
Jsme neobyčejně pilní!

Máme nové články na téma symboly a sex vs. vztahy.

Stále dostáváme další a další nadšené ohlasy od šťastlivců, kteří si pořídili náš digitální amulet.
Jsme rádi, že můžeme tolika lidem příznivě ovlivnit jejich osud.
Podle horoskopů lze s jistotou prohlásit, že zanedlouho bude naše digi-amulety potřebovat celý národ.
Buďte mezi prvními, kteří dají svému osudu jasně najevo, že jsou odhodláni obstát v zuřivém konkurenčním boji.

Raven Argoni (Ne, 27. 2. 2011 - 20:02)

Aktualizace, postřehy, zamyšlení a další informace najdete

na našich dalších webových stránkách

www.argoninew.cz

www.digi-amulet.cz

www.ezo.tv

Revan Argoni (Ne, 27. 2. 2011 - 20:02)

21. února jsem měl narozeniny, dožil jsem se v plném zdraví a svěžesti 63 let a celý den jsem věnoval dokončení a zasvěcení svého nejsilnějšího digitálního amuletu-talismanu – talismanu pomsty.

Působí nejenom jako amulet na ochranu, ale pokud se stane, že kdokoliv jeho nositeli jakkoliv uškodí (pomluva, krádež, intriky…), snese se na hlavu škůdce taková pomsta, že to v dějinách pomsty nemá obdoby.

Věřte, že jsem tento svůj poslední amulet dával dohromady s nesmírnou láskou. Můžete si jej samozřejmě objednat, stejně jako ostatní digi-amulety.

Cena je u tohoto broučka poněkud vyšší, když ale nahlédnete do obsahu, snadno pochopíte proč. Už dnes můj Digi-Amulet Pomsty, neboli DAP vnáší zmatek do opozičních řad.

Chystám také nové horoskopy, konečně můžeme čekat, že se v březnu stane něco zajímavého (vládní krize, tornádo nad Petřínem apod..), jsem rád, že dějiny českého národa začínají být ovlivňovány mými digi-amulety. Rád píši nejenom dopisy domů, ale i dějiny.

Cena DAP (Digi-Amulet Pomsty) je 2000,- Kč.

Nany (Ne, 20. 2. 2011 - 12:02)

Co je s Arianou? Ta jeho nová blonďatá kočička nemá žádné fluidum, no, asi má jiné hodnoty. Že by zlatokopka?

Dolby Blue (So, 19. 2. 2011 - 23:02)

ale Květušky je mi opravdu...Proč neměla Ariana na růžích ustláno? Co se jí stalo?

l. (Út, 15. 2. 2011 - 18:02)

ale Květušky je mi opravdu...Také by mě zajímalo, co je s Arianou? Víte to někdo? Už se to tu objevilo několikrát, ale zatím nikdo nic konkrétně neřekl... Je mi jí líto, je perfektní

rejža (Ne, 16. 1. 2011 - 15:01)

ale Květušky je mi opravdu líto, je to chudák holka, co neměla na růžích zrovna ustláno. A propos, nevíte někdo, co s ní je?

rejža (Ne, 16. 1. 2011 - 15:01)

pan Jaroš by mohl modrerovat kouzelnou školku, tam by se docela hodil s těmi jeho pohádkami, kterými leta oblbuje lidi.

Krakonoš (Ne, 16. 1. 2011 - 13:01)

Ta nová slečna je opravdu...Možná se potkali v minulém životě v Atlantidě...:)))

Koudy X. (Po, 10. 1. 2011 - 19:01)

Ta nová slečna je opravdu zajímavá... Kdepak to pan Jaroš vyhrabal?

hihi (Po, 10. 1. 2011 - 08:01)

to je trapnost do nebe...a jak u toho ještě funěla

Bože (Po, 10. 1. 2011 - 08:01)

...to je trapnost do nebe volající! Řehním se tady, jaké nesmysly propagují. A řehním se i tomu kroucení té jeho nové kočky, to má být břišní tanec? Spíš by se mohla akorát tak kroutit někde u tyče. Trapnééééééééééééééééééééééééééé

Jaroš, t.č.bez (Ne, 9. 1. 2011 - 21:01)

http://www.youtube.com/watch?v=3tLNF22ki-g

Návštěvník (Út, 23. 12. 2008 - 23:12)

Tihle dva kašpaři mne vždycky dostanou,pod nima se jednou i peklo rozevře.Víte jak ve skutečnosti vypadají?Brrrr.

Jiří (Út, 23. 12. 2008 - 20:12)

Mohl bych vás taky poprosit o kontakt na tu kartářku Arianu, díky Jirka

vl.ocka (Út, 23. 12. 2008 - 18:12)

jsou bezva,Raven odpověděl mojí mamince,jsou prostě skvělí...děkuju že existují..

Návštěvník (Čt, 6. 11. 2008 - 00:11)

Takový exoty snad už nikdy svět nespatří co světem bude,trapná příšernost!

Jason Vorhees (Pá, 31. 10. 2008 - 17:10)

He came home 30 years ago on October 31st, 1978. Thirty years later, he still scares us to death (pun). Can you believe it's been 30 years?! HAPPY HALLOWEEN

ICQ (Po, 29. 9. 2008 - 16:09)

Byla jsem tam před několika lety, a v podstatě mi řekl pěkný houby..respektive Raven, chtěli jsme k ariane ale telefon na objednání vzal raven a tak vykladal on...nic z toho nevyšlo a v podstate sem znej musela páčit co tam je dál,stále se opakoval. Nevím možná nechtěl něco říct..
Myslím že Ariana by byla lepší..

Reklama

Přidat komentář