Reklama

Co Vy na baculky?:))

Na bacule se ne (Po, 24. 5. 2010 - 16:05)

Ale ve skutečnosti jsou to prasnice alias tlustoprdky. Málokdy jsou to totiž milé baculky s mírnou nadváhou, ale krávy s ohromnýma řitěma a přetékajícími špeky. Nadváha přes 10 KG je opravdu nechutná a ty ženy jsou nechutné. Měly by spěchat do nemocnice a tam se podrobit radikální odtučňovací dietě.

Blanka (Po, 24. 5. 2010 - 15:05)

Kladno - 20 km, od Prahy a ty????

tomaš (Po, 24. 5. 2010 - 14:05)

blaničko a odkud jsi že by jsme se nekdy třeba mohli videt???

Míla (Po, 24. 5. 2010 - 09:05)

Dám Ti pracovního maila -...Mailík zaslán..

Hezký den

M.

Blanka (Po, 24. 5. 2010 - 09:05)

Dám Ti pracovního maila - [email protected].... odkazy na focení ti písnu na email....

Míla (Po, 24. 5. 2010 - 09:05)

No jasně , že znám...já...Hezký den přeji, Blanko.

Já jsem kluk..když mi dáš mailík..pošlu nějaké filmové odkazy..Ty třeba ty odkazy na to Tvoje focení.

Hezký den,

M.

Blanka (Po, 24. 5. 2010 - 08:05)

Pro Tomáše.....

Tome taky bych s Tebou ráda pokecala, jsi moc milý a jak to vypadá tak chlap bez mindráků, a se zdravým sebevědomím, tedy v poslední době , velice vzácný přírodní úkaz..... papa

Blanka (Po, 24. 5. 2010 - 08:05)

Blanko,

mile jsi mě...No jasně , že znám...já mam radá starší herečky, teda mám ráda krásné tváře, fotografii a tak, takže svět českého filmu mám docela zmáknutý, Gabina Wilhelmová, ta měla šťávu a i když byla taková kyprá, přesto měla takového sexapelu..... to souhlas...Mílo asi budu za blbku, ale podle tvého psaní jsem zmatená , nevím jestli si píši z mužem nebo z ženou....tak se omlouvám....Jinak podle mého názoru, nejkrásnější herečka v historii, myslím český film je dle mého názoru Lída Baárová......

tomas (Pá, 21. 5. 2010 - 22:05)

blanicko ty musiš byt užasna holka tebe bych tak rad poznal. Podle toho co pišeš tak s tebou bych si asi hodne popovidal o stejnych nazorech!přijdeš mi jako super holčina tak pa

Erotik (Pá, 21. 5. 2010 - 18:05)

Co na baculku? Skočit na ni!

tomaš (Pá, 21. 5. 2010 - 17:05)

Já nevim chlapi proč tak urážite jestli jste nekdo neskusily byt s baculkou v jedne posteli tak nekritizujte! Ja jsem nikdy nemel naruživejši a drnejši milenky než jsou baculky??? a ne jen v sexu jsou super!!! proste hubeny holky se nechytaji

Míla (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Maruška je pěkná, vždy se...Blanko,

mile jsi mě překvapila, že tuto dámu znáš.
No..sofistikovaná to tedy byla..skvělý je její film KAM SLUNCE NECHODÍ..kde je konfrontována s velmi zemitým (mírně řečeno) Vladimírem Menšíkem.

To taková Gábina Wilhelmová (škoda, že již tu není)..tedy..byla..více typ..dračice..myslím

M.

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Pro Mílu.... už letím domů, nebudu na nettu, ale můžem v pondělí o tom popovídat na emailu......
Přeji V3EM krásný víkend

Míla (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Fotím pro dva fotogr. jména...Díky za odpověď, Blanko..jestli chceš..dej mi mailík..prosím.

M.

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Maruška je pěkná, vždy se mě líbila i když na můj vkus trochu mos sofistikovaná, já mám raději takové víc kypré sexi dračice...

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Blanko,

moc díky za...Fotím pro dva fotogr. jména nebudu uvádět na dis, ale mohu ti dát email....., značky šperků tady také uvádět nebudu....

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Pro Blanku (teď bez...No to se takto špatně popisuje, já si na splívavé věci moc nepotrpím....příjde mě , že v tom vypadám jako v pytlíku.....
Ono také záleží na postavě, každá baculka je jiná.... Já třeba mám uzké boky, malej zadek, normální prsa, netlustý obličej, ale mám velké břicho, prostě i když hubnu, tak zhubnu všude a sesouvá se mě to do břiha....Jsem z toho hotová, protože podle mě mužům se spíš líbí větší zadeček, boky, než břicho....V listopadu jdu na plastiku, nejsem srab, ale i když hubnu a posiluji, tak to břicho prostě nedám a podle toho také volím oblečení, mám ráda spíš sportovnější modu... jeansy, kožené bundy, tuniky trička, ale třeba z vestičkou, a nebojím se barev....

Míla (Pá, 21. 5. 2010 - 16:05)

Twigy byla krásná,...Blanko,

moc díky za odpověď. Pro mě byla sexy symbol třeba česká herečka Marie Drahokoupilová (patrně víš o koho jde..pokud ne..podívej se na web www.csfd.cz).

Smím se prosím zeptat..jaké šperky a jiné módní doplňky (na svém jistě krásném obličejíku) fotíš?

M.

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 15:05)

Sex symboly jsou pro mě...Twigy byla krásná, narozdíl od dnešních rádoby modelek, měla krásný obličej....pro mě třeba sex symbol byla M.M , podle mě na tu se chlap podíval a napadlo ho jediné.....myslím fyzicky, už čekám na ty narážky, že byla blbá, to asi byla, ala byla u toho neuvěřitelně sexy..... Na dnešní dobu, kdyby ji hodnotily tak by byla tlustá.....

Blanka (Pá, 21. 5. 2010 - 15:05)

Sportovní typ holek je fajn, jenomže každá na to nemá, já ráda plavu, jezdím na kole, brusle.....ale treba na sq bych chcípla a to jsem se snažila, prostě to neudejchám, ale nejsem pecivál a přesto s tím bojuji, na druhou stranu chápu, že se ti tyto děvčata líbí, mě se taky líbí sportovní holky co jedou bez makeupu, jsou pěkně opálené a svalnaté a vypadají dobře, já takto nikdy vypadat nebudu, tak pak bych se měla jít zabít nebo co,,,,,,

Reklama

Přidat komentář