Reklama

Co Vy na baculky?:))

Tomas (Čt, 5. 2. 2004 - 15:02)

adrianko,obecný názor musí existovat.Je jasné,že všech pěti milionů chlapů se nezeptáš,už jen proto,že někteří ještě nerozumí a někteří už nerozumí:)Možné odpovědi jsou jasné:ano,ne,případně nezajímám se,že?Takže můj názor zní ano!

Agnes (Čt, 5. 2. 2004 - 13:02)

Adrianko, to mi samozřejmě došlo, že to myslíš takhle. Já jen narážím na to, že ti žádný chlap neřekne, jak to vidí jiní chlapi. Na to bys musela vyzpovídat úplně všechny :-) Tak se nenech mýlit, chlap ti může zasvěceně říct vždycky jen to, co se líbí jemu, ale nikdy ti neřekne, co se líbí chlapům.

Adrianka (St, 4. 2. 2004 - 20:02)

Chlapi to videj jinak nez zensky samozrejme..:)aspon vetsina...a hlavne muzou zasvecene rict co se jim libi..jestli je to pritahuje...To jsem tim myslela agnes:)

Agnes (St, 4. 2. 2004 - 18:02)

A chlapi to jako vidí jinak než kdo? Já si myslím, že obecně každý jednotlivec bez ohledu na pohlaví to vidí nebo aspon může vidět jinak.

Adrianka (St, 4. 2. 2004 - 16:02)

Koukám že se tady rozproudila pekna debata,ktera ale podle me nema konce..:))Chlapi to proste videj jinak ale prave jejich pohled na vec by me zajimal nejvic..Takze do toho panove:))Ps: Tomasi uplne s Tebou souhlasim jenom by to asi chtelo aby melo "svuj" nazor vic lidi a aby se nenechali ovlivnit...ja uz na tom pracuju:))

Tomas (St, 4. 2. 2004 - 14:02)

Ale jo,tak v tom případě to nemá v hlavě srovnané okolí,ti ostatní:)Ale to ty nedokážeš ovlivnit.To nedokáže ovlivnit prostě nikdo.Jenže stejně si musím trvat na svém,jestli tě budou štvát názory těch druhých,tak se brzy uštveš a to není dobře...Obliba něčeho stejně netrvá věčně,za chvíli bude zase v pozornosti úplný opak toho,co je tam dnes.Nebo zase spatná odpověď?:)

Agnes (St, 4. 2. 2004 - 14:02)

Tomáši, tys mi asi nerozuměl. Myslela jsem tím, že i když se nenechám ovlivnit vkusem jiných, přijde mi to nespravedlivé, že mě někdo tlačí někam kam já nechci a pak se proti tomu samozřejmě bouřím. Můžu být sama se sebou tisíckrát vyrovnaná, ale tohle mě vždycky štvát bude.

Tomas (St, 4. 2. 2004 - 13:02)

Tak je to stejně v psychice,když koukáš na ostatní:)Ne,já vím,že člověka hodně ovlivňuje mínění těch ostatních.Bohužel lidé jsou takové stádo,kdy se něco vezme za vzor a pak ostatní se toho snaží dosáhnout.Jenže ten vzor je uměle vytvořený,který ostatní berou apriori za správný.Možná bysme se divili,kolik lidí nemájí rádi ty hubené postavy.

Agnes (St, 4. 2. 2004 - 12:02)

A co když není problém v mojí psychice, ale v tom, že mi moje okolí něco cpe s poukazem na to že tak to má být, že tak je to "normální", přestože já to vnímám úplně jinak? To přece člověka zákonitě štve.

Tomas (St, 4. 2. 2004 - 10:02)

Každý rozumný člověk přeci,když ví,že pro věc udělal dostatečné,tak by měl být spokojený sám se sebou a nekoukat na názory ostatních.A jeslti i přesto je nespokojený,tak není problém v těle,ale v psychice a na tu by se měl zaměřit.

Agnes (St, 4. 2. 2004 - 09:02)

To se snadno řekne, ale jak má člověk ignorovat módní trendy,zvlášť když se na nich každý svým způsobem podílí? Taky nevím, proč by mě mělo těšit, že je takový tvar symbolem mateřství. Já třeba nechci, aby mě ostatní viděli jen jako matku. To pak vnímám podobně jako tu módu, něco, co je vnucené zvnějšku bez ohledu na to co sama chci.

Adrianka (Út, 3. 2. 2004 - 20:02)

Tak to máš asi pravdu...jenomze je to hrozne tezky koukat na sebe nekritickejma ocima...je to asi dany dobou..dekuji Ti za Tvuj nazor a preju hezky vecer..:)

Tomas (Út, 3. 2. 2004 - 20:02)

Nesmíš koukat na to,co diktuje módní trend.Není nad to,když má ženská ten správný kytarovitý tvar.Navíc ten tvar,co ty popisuješ je rozhodně symbolem mateřství...

Adrianka (Út, 3. 2. 2004 - 19:02)

to bys musel cist zensky myslenky abys to vedel:o))kdyz okolo sebe porad vydis ty vychrtliny bez naznaku zenskej tvaru a kazdej rika jak se mu to libi tak o sobe zacnes trosku pochybovat..Hlavne me zajima nazor muzske casti populace:o))Ps:Maily jsou taky vitany:o))

jana*20 (Út, 3. 2. 2004 - 09:02)

Taky jsem takova...shodit spodek jde fakt tezko:)) proste mame ty boky genticky dany a i kdyz to zpevnis, tak neshodis...furt budeme venuse:) Pritel je o hodne vyssi a tak mu to ani neprijde, prej jsem hubena:)) (no to tezko:)) ale libim se mu:)moc:)

ondrejz (Po, 2. 2. 2004 - 01:02)

No prostě nádhera. V čem máš problém?

Adrianka (Ne, 1. 2. 2004 - 18:02)

Přeju všem příjemný večer:o)Mam jeden dotaz...priroda me obdarila sirsimi boky,silnejsimi stehny a vetsim zadeckem..prsa mam pekny pevny ctyrky a sportuju jak muzu ale porad mi nejde schodit dolni polovinu tela..nevim co s tim..Proto by me zajimalo jaky maji chlapi nazor na zenskou s venusanskou postavou...tj.ploche brisko,uzky pas,velka prsa,sirsi boky...vsak to znate:o)dekuju moc vsem za jejich nazor...

Martin (Ne, 21. 2. 2021 - 09:02)

mě se líbí tlustý holky
velký prsa obří zadek boky jako slon
a břicho tlusté a velké patřím do skupiny chlapů co ocení na ženách věci co ženy hrozně řešíš a trápí se kvůli tomu já ocením velké břicho tlustý nohy velký prsa a zadek obří a boky jako slon

Reklama

Přidat komentář