Reklama

Co Vy na baculky?:))

andy (Pá, 30. 6. 2006 - 21:06)

vis mam 155 cm a 53 kg...mela jsem pritele ktery me opustil jen kvuli tomu ze potkal holku ktera mela 45 kg a asi 170 cm.... jsem proste totalne na dne no.....

e (Pá, 30. 6. 2006 - 17:06)

Andy a ty se za nimi taky otáčíš?:)). No já jen z toho souciru. Jsem ženská a za sebe musím říct, že 1) prvotní je celkový dojem člověka, jaký má vztah sám/a k sobě, to se odráží i na vzhledu
2) osovbě se mi víc líbí ty plnější (ne však otylé) tvary a když jsou k tomu ještě vysportované...tak je to super, opravdu vy, které máte pár kil navíc, jste dost sexy (nejsem lesba:)), moc se mi to líbí
3) modelky a missky jsou na můj vkus moc umělé, ale i tam existují vyjímky

andy (Pá, 30. 6. 2006 - 17:06)

to potesi kdyz clovek zjisti ze ne kazdej je pro modelky... :-))

xxcd (Pá, 30. 6. 2006 - 15:06)

Jo jo, je to tak ...

Honza (Pá, 30. 6. 2006 - 15:06)

Je zvláštní, kde se pořád bere ta utkvělá představa, že vyzáblá postava je něco sexy. Přitom většině chlapů včetně mě se líbí holka s většími prsy, větším zadkem i mírným bříškem. ale to asi tuhle pověru o výzáblosti udržují ty soutěže miss a módní salóny. I když se mi líbí štíhlé dívky s malými prsy, není to v žádném případě pravidlo. Řekl bych za sebe tak 60% ku 40% pro boubelky.

Victoria (Pá, 30. 6. 2006 - 14:06)

Adrianka: Sice nejsem chlap ani lesbička, ale myslím, že se k tomuto tématu můžu vyjádřit na základě svého estetického cítění. Co bych dala za tvoji postavu! Sama mám taky docela velká prsa, větší zadek, jen to bříško bohužel už není to, co bývalo. Snažím se s tím něco dělat, ale jde to pomalu, chce to trpělivost. Vykašli se na pochybnosti a užívej si faktu, že máš pěknou ženskou postavu.

xxcd (Čt, 29. 6. 2006 - 21:06)

Nevím, ale za vyzáblicemi se vážně neotáčím :)

andy (Čt, 29. 6. 2006 - 21:06)

ani baculky ani boubelky to nemají jednoduché. jdete po ulici a vidite kolem sebe ty vyzablice za kterejma se kazdej otoci, tak si připadate dost nepříjemně....

xxcd (Čt, 29. 6. 2006 - 20:06)

Pro některé: rozlišujte pojem baculka a boubelka. Jinak baculky jsou prima dívky po všech stránkách ... (Samozřejmě jsou vyjímky) Téma je spíš ale týkající se "masa" ... baculky jsou skvělé po této stránce ... :) Krása ...

Andy (Čt, 29. 6. 2006 - 17:06)

ja mam taky problém. po smrti mámi jsem zacala vic jist no a ..... mam trochu brisko,boky a myslite ze kdyz ma holka trochu bricho a boky ze je to sned hned příšera?

frajer (Ne, 25. 6. 2006 - 15:06)

nevim co tu rešite, stejně jde v životě jen o sex... a já jsem v něm nejlepší, ješte se mi nestalo, aby mi holka řekla, že měla lepšího.....

frajer (Ne, 25. 6. 2006 - 11:06)

život je jen ojednom a to o SEXU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a já jsem v nem ten ten nejlepší z nejlepších...

frajer (Ne, 25. 6. 2006 - 11:06)

hele o cem to mluvite, nevim proc placate takovy kecy pro takovy kraviny... hele zivot je jen o jednom- o sexu....... a ja sem ten nejlepsi v nem...

frajer (Ne, 25. 6. 2006 - 11:06)

hele ja vas nechapu, co vam je.... holky jsou stejne jen na jedno.... marti neznam te ale tady jsem se dozvedel ze si se rozesla se svym mladym, tak jestli chces staci mi rict o cislo a muzem se sejit.... jsem ten nejlepsi, kdyby nebyl sex tak nevim co bych asi tak delal.. zivot je stejne jenom o sexu a vzdycky byl.....

Frajer (Ne, 25. 6. 2006 - 09:06)

vy jste tady vsichni blbci... proč se zabýváte kravinama... holky vždycky sloužili jen na to jedno. ěkterý jsou dobrý, jiný lepší, jiný nestojí za nic. neřešte takový blbosti.... například já , kdyby nebyl sex, tak bych už asi nežil... jo a Marti, jetsli chceš, tak ti dám svý číslo, a můžem si užít... JSEM JINAK FAKT DOST DOBREJ..... POCHYBUJU, ŽE JE NĚKDO LEPŠÍ....

Frajer (Ne, 25. 6. 2006 - 09:06)

hele vy jste tady všichni blbci... nevim co řešíte, holky stejně sloužej jen na to jedno.. jste uplne debilni, sociálni idioti, holky vzdycky slouzili jen na to jedno, a nekterý jsou dobrý a některý zas ne... kdyby nebyl sex, tak bych uz nežil... radši všichni držte pusu, a nezabejvejte se kravinama.... jestle marti chceš, dám ti číslo a můžem si užít.... jsem dobrej!!!!!!!!

Blanka (St, 21. 6. 2006 - 14:06)

xxcd, co se deje? ta holka je smutna ze se ji tohle stalo, a omluvila se , tak proc mas ty reci jako at si zalozi poradnu a ze te tyhle kecy nezajimaj???? kdyz ti to vadi tak se do toho necpi......

martina (St, 21. 6. 2006 - 13:06)

dekuju ti leni, je mi 22 let.... ale ja sem uz psat radsi psat nebudu, nekomu to vadi... ze xxcd?!

martina (Út, 20. 6. 2006 - 22:06)

moc ti dekuju Leni, jo a je mi 22 let...

martina (Út, 20. 6. 2006 - 21:06)

ja sem psat uz radsi nebudu, protoze to tady nekomu vadi...... ze xxcd?

Reklama

Přidat komentář