Reklama

Co Vy na baculky?:))

xxcd (St, 5. 7. 2006 - 21:07)

Tvé řeči :) Únavné řešení neperspektivního vztahu ... které sem nepatří a mě nezajímá ...

martina (St, 5. 7. 2006 - 20:07)

pros bych si mela zalozit poradnu? neco se ti nelibi?

xxcd (St, 5. 7. 2006 - 17:07)

Založ si poradnu Martino !!!

lenka (St, 5. 7. 2006 - 12:07)

Martino, vztah je o všem dalším, ale ne o váze.
To je blbá výmluva a nebo SOBEČEK, který má rád sám sebe.

martina (St, 5. 7. 2006 - 12:07)

dekuju, doufam, ze to pozna...ale ja ho uz k sobe nepustim..

Petr (St, 5. 7. 2006 - 11:07)

Martino,vykašli se na něj,sám jednou pozná,že ty hubený jsou většinou jen namyšlený krávy.

Mili (St, 5. 7. 2006 - 09:07)

Tak to fakt byla jenom nahoda :-) Tak drzim palce, at se z toho vzpamatujes a ver tomu, ze ti bez nej bude daleko lip.

martina (St, 5. 7. 2006 - 09:07)

z prahy, z prahy 10

Mili (Út, 4. 7. 2006 - 15:07)

Marti odkud ses?Ja jenom, ze taky znam nejakou Martinu, co ma (mela) kluka od P.Tak ze by to byla shoda nahod? :-)

martina (Út, 4. 7. 2006 - 14:07)

hm... mas pravdu, dlouho me to bude mrzet ale vzpamatuju se z toho

Mili (Út, 4. 7. 2006 - 14:07)

No, tak kazdej ma o dokonalosti asi jiny predstavy ... Jestli ti rikal, ze ses tlusta i pres to, zes mela jenom 55 kg a dalsi veci, jako ze ma ted holku, co je in ... Marti bud rada, ze si tu "kost" nasel a tebe nechal bejt.

martina (Út, 4. 7. 2006 - 13:07)

dekuju vam vsem... je radost kdyz jsou na svete i normalni lidi.... on neni zlej,nasel si me pred rokem a pul...libil se mi a byli jsme spolu fakt stastni....ale v posledni dobe se zmenil...byl horsi nez ja, hodinu a pul stal u zrcadla jenom aby byl dokonalej. zacal mi vykladat jak jsem tlusta aze bych se sebou mela zacit neco delat, ze nechce spat vedle petapadesati kilovy holky... a pred trema dnema mi rekl ze nasel supr novou kost, 45 kg a blondynka... aze se neda nic delat ze je proste dokonala a ze by za ni kazdej chlap dal cokoliv...tak jsem ho nechala jit, nedelala jsem zadny hystericky sceny... ale mrzi me to... ale zivot jde dal, a on at si klidne jde...

Mili (Út, 4. 7. 2006 - 10:07)

Ty jo Marti, ja zasnu, ten tvuj ex je fakt normalni blbec. Nevim, jak prisel na to, ze je in mit hubenou holku ... No, ja k tomu ani nemam slov ...

Jura (Út, 4. 7. 2006 - 08:07)

Martinko, prosím Tě, hlavně nešil a buď naprosto v pohodě. Co to musí být za vychrtlinu těch 45 kilo? Určitě se najde někdo mnohem lepší, kdo Tě bude mít rád takovou, jaká jsi, i když já si rozhodně nemyslím, že bys byla při té své výšce a váze "tlustá". Sám mám raději holky, kterých je plná náruč, a hlavně které jsou veselé a mají radost ze života, tak hlavu vzhůru, netrap se kvůli jednomu blbečkovi.

martina (Út, 4. 7. 2006 - 08:07)

asi mas pravdu...nebudu se kvuli nemu nervovat....

xxcd (Po, 3. 7. 2006 - 22:07)

No ale jestli přemýšlíš takhle Martinko, tak jste asi i s bývalým přítelem trochu divní oba ... Buď oki, a nechtěj se v některých věcech někomu rovnat, nebo na to doplatíš jen Ty, ne ten, komu se chceš rovnat ... Buď svá !!!

martina (Po, 3. 7. 2006 - 21:07)

nevim, poradte co mam delat... je mi hrozne, kdyz vim ze kdybych mela o 10 kg min abych mela taky 45 kg jako ta jeho rachejtle tak me to mrzi....

martina (Po, 3. 7. 2006 - 21:07)

dekuju... byli jsme spolu 1 a pul roku a skoncilo to takhle. asi je to moje vina.

xxcd (Po, 3. 7. 2006 - 21:07)

Nevím, ale ten chlapec je vážně chudáček ... Obyčejný pičus ...

marek (Po, 3. 7. 2006 - 20:07)

ty jo... tak tohle je docela sila...opustit te jenom aby byl in.. ten si nevidi do huby...

Reklama

Přidat komentář