Reklama

Co Vy na baculky?:))

Uška (Út, 11. 7. 2006 - 11:07)

Marti, 55kg fakt není moc, já bych se svými 180cm výšky byla asi jak kost a kůže si myslím :)
Jinak se taky přidávám k většině tady na diskuzi - tvůj ex je fakt hovado! Pardon...
Možná byl dřív fajn, ale lidi se bohužel mění a rozhodně to nebude tvoje chyba.
Je důležitý, abys tuhle kapitolu svého života zavřela a začla nějakou novou a určitě lepší, hm? :o) člověk, který tebou pohrdá si tě nezaslouží. Takže hlavu vzhůru, bude zas líp!

martina (Út, 11. 7. 2006 - 08:07)

pokud ja mam rict jaka sem, tak urcite nepatrim mezi ty, co sedi cely den u televize a porad se necim cpou..... mam rada pohyb , taky zdravy jidla, a myslim ze 55 kg neni zase tak hrozna vaha... ja se citim docela fajn...

Persy (Út, 11. 7. 2006 - 02:07)

Jestli si ženská myslí, že jí někdo bude chtít, když si bude válet šunky a cpát se hranolkama, smaženým sýrem a na konec to slízne zmrzlinou se slovy "můj kluk mě musí chtít takovou jakou jsem".
Možná si najdou nějakého, který je na baculky vysazený, ale v drtivé většině pohoří.
Samozřejmě existují lidé, kteří jsou nemocní a nemohou zhubnout. O to víc, by jsi měly tyhle ty baculky, kterým chutná, vážit toho, že jsou zdravé a nezasírat si tělo těma smaženýma hnusama.

Ája (Po, 10. 7. 2006 - 22:07)

Je mi fakt líto, cos tady musela na svou adresu vyposlechnout, hlavně ten bflm nebo jak si říká, je fakt magor. Ale k tématu. Nezáleží, jak se na tebe dívá Tvůj ex, důležité je, jak se Ty cítíš ve svém těle. Já jsem nedávno řešila podobný problém. Nejen, že jsem se nelíbila svému příteli, ale hlavně jsem se nelíbila sama sobě. Začala jsem hubnout. Už to na mně začíná být znát, přítel je nadšený a já jsem snad poprvé za svůj život na sebe hrdá. ALE! Dokud jsem k tomu nedospěla sama za sebe, nikdo se mnou nehnul. Chci tím jen říct, že pokud jsi sama se sebou spokojená a vadí Ti jen to, co si o Tobě myslí Tvůj IN přítel, pak není chyba v Tobě, ale v něm.

martina (Po, 10. 7. 2006 - 19:07)

diky moc.... ja nechtela delat tady nejaky problémy, nevedela jsem ze muj bejvalej bude psat sem, tak jsme si to rovnou vyrikali tady.... jasne Kajo, kazdej ma jinej vkus, ale vzdycky nejde jen o postavu... jestli ma xxcd nejaky problem ohledne me tak at mi to rekne....

LENKA (Po, 10. 7. 2006 - 12:07)

Martino, potížisté jsou všude, asi to bude nějakým mindrákem ze sebe samého a nebo z nudy,nejspíš má potěšení z neštěstí druhých a dělá mu dobře zraňovat.
Rozhodně to neřeš, takové osoby jdou mimo mne, je zbytečné plýtvat pro ně energii, ta se dá využít mnohem lépe a příjemně.
Tato diskuse je pro všechny a kdo bude chtít, tak s tebou bude v pohodě komunikovat.

Karel (Po, 10. 7. 2006 - 12:07)

Taky mám rád štíhlé,s pevnými prsy a sportovní postavou,ale každý máme jiný vkus.

Jana (Po, 10. 7. 2006 - 08:07)

xxcd, me by zajimalo, co delas, ty ses totiz opravdu casty ucastnik diskusi vseho druhu, tak kde na to beres ten cas??

martina (Po, 10. 7. 2006 - 08:07)

xxcd nech Petra napokoji, ma pravdu... ty si jdi resit sve problemy kam chces a nech me bejt jo?

xxcd (Ne, 9. 7. 2006 - 23:07)

Já nic nekazím, jen trocha pravdy ... Kdyby tady ale každý řešil své vztahy , tak ... Nevím, nevím, ale mrzí mě a překvapuje, že tady vztahy všichni umí (i neumí) řešit, ale že byste ho a problémy řešili s partnery, to ne, že !!?? To už je složitější ... Raději chodit okolo horké kaše tady na diskusi a vzájemně si lézt do prciny, že Peťo !!!!

martina (Ne, 9. 7. 2006 - 21:07)

ja dekuju Petrovi za jeho nazor a nezlob se xxcd, ale kdyz mas neco proti, tak si to necti a necpi se do toho prosim....!!!!

martina (Ne, 9. 7. 2006 - 18:07)

dekuju petře.... ja se omluvila, a omlouvam se jestli to tu nekomu vadi, klidne mi to reknete.....

Petr (Ne, 9. 7. 2006 - 17:07)

xxcd napsal-Tvé řeči :) Únavné řešení neperspektivního vztahu ... které sem nepatří a mě nezajímá ...
Proč jsem teda xxcd a jemu podobní lezou,je to tady od toho si popovídat s někým o problémech,které nás tíží,jestli se to někomu nelíbí,ať sem neleze on!!!
xxcd jsi kazič diskuzí!!!

martina (Ne, 9. 7. 2006 - 13:07)

no diky leni a je mi 22 let..... sem uz psat nebudu protoze se to tu nekomu nelibi.... jak je videt, ze xxcd?

LENKA (Čt, 6. 7. 2006 - 23:07)

Martino, nevím kolik je ti let, ale určitě jsi mladá a projít si několika vztahy je opravdu prospěšné.
Samozřejmně Ti přeji abys byla brzy velmi štastná.

xxcd (Čt, 6. 7. 2006 - 21:07)

Prostě kus baby :)

Maniak (Čt, 6. 7. 2006 - 20:07)

Mně se moc líbí holky typu krásně oplácané Bridget Jonesové...

martina (Čt, 6. 7. 2006 - 20:07)

a jinak diky FIFI.... :)

martina (Čt, 6. 7. 2006 - 20:07)

no a co jako? ja se omluvila, jestli mas nejaky problem, tak si ho jdi vyresit nekam jinam.... ty si nejaky intelektual nebo co?

fifi (Čt, 6. 7. 2006 - 10:07)

Jinak ti Marti blahopřeji, že ses toho blbce zbavila, protože jeho kecy ,to je fakt síla. No comment. Radši si najdi někoho, kdo má něco v hlavě

Reklama

Přidat komentář