Reklama

Co Vy na baculky?:))

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 07:11)

Nevím,jak teď vypadá Bartoška,nikdy mě nezajímala,no co-pěkně staroslovansky stavěnou babu,s macatým pozadím,oplácanýma nožkama,poprsím nepřehlédnutelných rozměrů,kypřící energií a veselostí,protože se netrápí tím,že si odepře dobrou baštu,což by jiné kvůli 100 G navíc k váze nepřežily,bývají rychlé a mrštné s pěknou párou.

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 06:11)

A co si přesně představujete pod "baculka"? Třeba Bartošová, teď jak vylezla z léčebny? To se vám líbí?

Návštěvník (Út, 27. 11. 2007 - 01:11)

Strašně moc bych si to s nějakou sjela...kdyžtak sem hoďte kontakt,díky!

normální holka (Po, 26. 11. 2007 - 17:11)

Bylo by hezký, kdyby už konečně pominula mediální masáž vnucující trend ultra štíhlých žen. Nikdy jsem nebyla ani hubená ani tlustá, vždy se mi líbily vysportované ženy a lehce fitness holky. Musím se vám přiznat, že mám občas paranoidní stavy typu "bože, jak jsem tlustááá", ale než abych se křečovala, to si radši dám to, na co mám opravdu chuť a zintenzivním večerní cvičení. Boubelkám, které chtějí zhubnout, fandím, a těm, které nechtějí, protože jsou spokojené s tím, jaké jsou, upřímně gratuluji a trošku závidím. Ono totiž, když se má ženská ráda, tak je to snad to nejvíc sexy, co může být (posuzuju teda heterosexuálně-okoukávám konkurenci:-)). Už dávno vím, že štěstí není přímo úměrné počtu shozených kil!

manzelka (Pá, 26. 10. 2007 - 10:10)

Petre, dekuji za kompliment i za radu. Ale manzela rozhodne menit nechci. Je skvely a moc se milujeme. Ani si jineho vedle sebe predstavit neumim. Jenom nepochopim, ze on ji od rana do vecera a nepribere ani deko. Je stihlounky. Jak ja mu to zavidim... Pravda, v praci se nahoni, ale ja zase denne slapu na rotopedu, slapu na stepperu, cvicim s tim velkym micem, mam 4 dvd se cvicenim a podle nich cvicim a kazde cviceni jeste zakoncim dvacetiminutovkou brisniho tance. Taky jsem si koupila na dvd. Cvicim, hybu se, hlidam a pocitam kalorie.... a nic. Pravda, jednou za tyden nebo 10 dni zhresim, ze me vezme do restaurace, obcas mi prinese neco domu... Ale pres den cvicim, litam, a v noci....ani nemluvim. Kdyby byla pravda, ze nejlepsi na hubnuti je sex, tak uz je dnes ze me Twiggy.

Darina (Pá, 26. 10. 2007 - 02:10)

Všechny ženský jsou pěkný!Řekla bych,že právě baculky jsou o to více distingovanější v oblasti hygieny a přívětivé volby oblečení...
pokračování příště!

Petr (Čt, 25. 10. 2007 - 08:10)

Manzelko, uplne Tveho muzkeho chapu. Taky se mi libi baculky (mel jsem jednu s podobnou vyskou/vahou, jako mas Ty) a z tech vecnych pokusu o hubnuti jsem vubec nemel radost.
Najdi si jineho manzela, ktery Ti bude nadavat, ze jsi vypasena a mas zhubnout a budete si skvele pasovat...

Návštěvník (Čt, 25. 10. 2007 - 06:10)

Nejni to jen o zradle ale taky se to chce trochu hejbat...

rena (St, 24. 10. 2007 - 22:10)

manželko,možná máš tuhle váhu mít,jaou lidi,jejichž tělo je prostě nepustí s kilama nahoru ani dolů,no ale - zkoušela jsi počítat kalorie?jsou tací,kteří to považují za staromódní a překonané ale i uznávaní odborníci tvrdí,že prostě na příjmu a výdeji záleží,zkus si najít nějaké tabulky s energet,hodnotama a počítat a počítat,vážit a vážit...za pár dní si základy zapamatuješ,když jsem četla co všechno podnikáš,neměl by to pro tebe být problém,a jestli tohle do měsíce nepřinese žádné výsledky tak holt k doktorovi,co třeba štítná žláza nebo jiné hormony?dej pak vědět co nového

manzelka (St, 24. 10. 2007 - 20:10)

Alenko, jsi strasne moc hodna. Citim, jak se mi snazis pomoct. Ja se s manzelem prave vubec nehadam.Mame fakt pohodovy vztah. Jenom ja porad nejsem spokojena se svym telem a on mi rekne, ze ho zboznuje, ze by o nevymenil z anic na svete a tak, ale ja se vidim a vim, jak vypadam. Mam 170 cm, 92 kg. Fakt hruza. Celulitidu nema, mozna kvuli tomu, ze denne cvicim. Krome cviceni beru CLA 1000 mg pred jidlem, mam vlakninu Benefibre v tabletach, dale beru chrom, piju zeleny i bily japonsky caj.... Mohla bych uz o hubnuti napsat knihu. Ale na me bohuzel nic nefunguje. Vcera jsem zase pekla kolac, nevzala jsem si ani kousek. Vaha stoji na svem miste uz tyden. Manzel ale zase neco asi citi, tak mi vcera pred usnutim rekl, ze dnes nemam nic varit, ze pro me prijede a zajedeme si na obed. Moc dobre vi, ze varim hodne zdrave a hlavne nizkotucna jidla, olej jen olivovy, pecivo celozrnne, kazde rano cerealie, mleko 1% nebo uplne odtucnene, jogurty jen s nulou.... Proto si obcas poruci neco typicky ceskeho. Navarim pro nej a sama si dam radeji rybu se zeleninou. Takze varim pro nej i pro sebe zvlast. Dcera je v puberte, tak se chce hlidat, tak vetsinou si vybere to, co jim ja. Nekdy to zkombinuje a nekdy si da s manzelem. Rybu jim trikrat az ctyrikrat do tydne, vzdycky jinou a nebo jen drubezi, hlavne kureci maso. Bez kuze. A jinak samou zeleninu a ovoce. Kdyz mam na neco chut, chroupu celer. Uz me i napadlo, ze to muze byt nejaka skryta porucha ve me, ze by bylo dobre zajit za lekarem. Fakt nevim....

Alenka (Út, 23. 10. 2007 - 21:10)

No, to je pak těžké. Ale nemůže být tak zle, když se hýbeš. Zkus tedy ještě podpořit metabolismus ke spalování tuků. Ale rozhodně ne žádnými pilulemi z reklam. Osvědčuje se zelený čaj, ale kvalitní a sypaný. Pak hodně vlákniny, třeba si kup psylium a to pij na lačno ráno a před jídlem. To dostaneš v každé lékárně. Zasytí to, podpoří trávení,vyčistí střeva. Důležité je i dobře snídat, pokud se vydatně nasnídáš, nebudeš mít večer takové chutě. Pokud máš celulitidu, kup si masážní kartáč, i když ten je dobrý i jen tak, a tím se masíruj ve sprše. Od nohou nahoru a ze zhora směrem k srdci. Tím taky podpoříš látkovou výměnu. Vše jsem vyzkoušela na vlastní kůži. Výsledky jsou, sice ne nijak ohromující, ale já se zase moc nehýbu, takže kdybych to spojila s pohybem, bylo by to asi výraznější. A hlavně neměj výčitky svědomí, nehádej se z manželem, když sabotuje Tvou snahu, protože s toho budeš mít nepříjemný pocit a ten tě donutí si zpravit nervy něčím na zub.

manzelka (Út, 23. 10. 2007 - 20:10)

No vzdyt ja se hybu. Kazdy den na rotopedu, stepperu, k tomu cviceni u DVD, co jsem koupila, ted jsem si jeste poridla ten velky mic na cviceni, ale co mam delat, kdyz manzel za mnou treba vecer prijde do postele a ze ma prekvapeni. Zmrzlinu. Kdyz vi, ze doma cely den cvicim, tak mi nezapomene cestou z prace koupit nejakou cokoladu nebo dobrutku a vyzaduje, abych casto pekla. A hlavne musim varit dve tepla jidla denne, takze se krome rotopedu hodne hybu kolem plotny, kde samozrejme uzdibuji. Zrejme nemam tak silnou vuli, manzel to vi a vyuziva toho.

Alenka (Út, 23. 10. 2007 - 17:10)

Ahoj manzelko, tak nehubni, jen se víc hýbej, ať zpevníš postavu. Ta zůstane víceméně stejná, jen už to nebude takový ten rosol.

manzelka (Po, 22. 10. 2007 - 17:10)

Moc dobre vim, co to je byt baculka. Muj manzel to totiz zboznuje a vylozene sabotuje kazdy muj pokus zhubnout. Ja sve telo nenavidim, on ho miluje. Jo, sex mame oba radi, uzivame si ho i po letech denne, ale co mam delat, kdyz chci zhubnout a on je proti tomu? Pry bych ztratila zadek, prsa, OTP a uz by to nebylo ono.....

Návštěvník (Po, 22. 10. 2007 - 14:10)

Pozor, pozor, hodně volné věci také přidávají, chce to hledat kompromis a zkoušet i z těch přiléhavějších kousků.

Martas (Ne, 21. 10. 2007 - 19:10)

Tak to jsem nevěděla.Dík ale Vás takových je málo.Ten můj zase chce abych zhubla.Nabrala jsem to po synkovy.A nějak to nejde dolu.Já se za svou tloušťku stydím a nosím vše volné,uplé věci bych si nikdy nevzala na sebe.

Pavel (Ne, 21. 10. 2007 - 14:10)

Baculky jsou nejlepší a nejhezčí holky! Většinou jsou milý, hrozně upovídaný a pořád se něčemu smějou. Není nad to, když má žena hezky kulatou hlavičku, velký oči a plný rty, krásný velký prsa, oblý boky, hodně silný stehna a pořádnej velkej zadek. Taková žena je až neuvěřitelně sexy. Ještě když chodí oblečená opravdu jako dáma, tak je to tuplem nádhera.
Moc se mi líbí když taková žena nosí černou obtaženou sukni, takže je vidět její velkej zadek, nebo i pod sukní vystupuje lem kalhotek. K tomu když má halenku, kabelku, namalovaný nehty, rovný dlouhý vlasy až do půlky zad a některé sluší i brýle. Líbí se mi když je příjemně navoněná a hezky namalovaná, nesmí být ale zmalovaná jako z bordelu.
Kromě toho, že jsou baculky milý, tak mají rády i děti a umí dobře vařit. A hlavně-boubelatá dáma se zajímá o muže a o sex cca 10x víc než ta hubená! Víte tohle?

Pomohl mi známí (St, 17. 10. 2007 - 14:10)

Ahoj, četl jsem Vaši diskuzi na snížení váhy. Mám něco vyzkoušeno a dalších cca 100 lidí v ČR. Technologie z Holandska, která je na světe přes 7 let a dělá divy v Německu, Holandsku, Rakousku a u nás taky. Já sám jsme za 42 dnů zahodil z 88Kg na 78Kg (1.9.2005) dnes mám 78,4 - 79,8Kg. Manželka z 60Kg na 54Kg a dnes má 52Kg. Známí který začal 4.1.2006 z 114Kg má dnes 97Kg a chce jít na na 82Kg. Bez JOJO. Nejde o Herbalife. Když Vás to bude zajímat. Tak napište odkud jste není to na mail ani na telefon. Jde o systém stravování, potr. doplňků, atd...... Pomohu Vás s tím začít a budu Vám radit. Pošlu Vám základní informace: mail: disc"wo.cz pepa1

Jan (St, 17. 10. 2007 - 13:10)

Je to proto ze se nasli stourove, kteri si nasli zivotni cil ci byznys je votravit. Pred par lety by zase votravovali hubeny. Boubelate zeny maji kdyz do nich nekdo nevrta dobrou povahu a muzum kdyz do nich nikdo nevrta se libi.Jsou lidi s povahou skorpiona a jako v ty Ezopovy bajce jim to neda, stouraj a stouraj atvari se pri tom jako dobrodinci.

Smidule (Út, 31. 7. 2007 - 23:07)

Ahojky všichni! Jsem tu poprvé. Zajímalo mě, co se o baculkách říká. Já k nim patřím taky už mnoho let (po dětech - mám 3 kousky). I když jsem už zkoušela všechno možné, jsem taky v poho a známí mi říkají, že ty kila umím nosit.
Fakt je ten, že se nevzdávám a bojuji. Teď jsem se dala na bylinkové přípravky a fungují. Za prvních 1,5 měsíců sice 1 kg, ale úbytek 9cm v pase, 6cm přes boky a po 5cm přes stehna. Teď po 1/2 roce pauzy (bez jojo efektu) jsem začala znovu. Za 1,5 měs. 4 kg dole a kalhoty, které jsem sotva dopla, vyslíknu zapnuté. Pokud byste to chtěli taky někdo zkusit, písněte mi na mail smidova-z"seznam.cz.

Reklama

Přidat komentář