Reklama

Co Vy na baculky?:))

Návštěvník (Út, 31. 7. 2007 - 20:07)

kdyby byly tlustí hubený, hubený by byly mrtví :) a nebo studený ted nevim :)

moc baculek neznáte né všechny baculky jsou vpoho jak tak né každá hubená je usměvavá a v pohodě,záleží na tipu člověka a né na na to jak člověk je tlustý,tlouščka nemá s povahou nic společnýho.

jsem bacule od chvíle kdy sem přišla na svět a nemám s tim problém,dokážu si udělat legraci sama ze sebe a moje nejlepší kámoška byla modelka a nikdy by mě nenapadlo jí to závidět a oplakávat to.
rozumíme si máme stejný smysl pro humor a tak...no co vám na to mám říct věřte mi né všechny tlustý bacule jsou zamindrákované a protivné, ale neříkám že všechny bacule jsou usměvavé do nepohody ale stejnak je to i hubených to mi věřte. nerozdělujte lidi do různých škatulí....:) sme jen lidi

Taky baculajda (Út, 31. 7. 2007 - 20:07)

Nigius tak to asi žijež v domově důchodců pro baculky!Jsem pohodová a mám známou ta je teda baculajda kulajda a ta je tak suprová,že hubená holka má proti ni mindráky jak vše bere s humorem.

Návštěvník (Út, 31. 7. 2007 - 20:07)

Neni baculka jako baculka :)

Nigidus (Út, 31. 7. 2007 - 20:07)

Naprostý souhlas s korellou, mám co se povahy týče, s baculatýma holkama stejnou zkušenost - zamindrákované, zakřiknuté, protivné a za všech okolností ufňukuné. Pověstná pohodovost a dobrá povaha baculek je jen mýtus.

Návštěvník (Út, 31. 7. 2007 - 19:07)

taky sem baculka a spředešlíma baculkama velice souhlasim.......víš nezáleží jak kdo je tlustý nebo hubený...nae povaha nesovisí s tim jestli sme hubený nebo ne....moje ségra byla byculda od narození do 20 let a pak zhubla a je zní hubená kráska blondýna po který chlapy šílí ale ujištuju tě že protivná a histerická byla od vždycky.....ale musim souhlasit že tlustší lidi si tolik nedělaj z věcí nervíky, :)protože je mají obalený tukem :)

zdravím všechny baculajdy :)

Taky baculajda (Út, 31. 7. 2007 - 19:07)

Korella jsi hloupoučká.Já jsem veselá kopa,tlak mám v poho.Pleť mám hladkou jako prdelku.Celulitidu mám,ale Tu mají i mladé hubenější holky.Nikomu nezávidím,proč taky?A na prášky na hubnutí jsou expertky hlavně ty hubené co bulej,že jsou tlustý.

baculka (Út, 31. 7. 2007 - 18:07)

korello,to fňukání a protivnost nesouvisí s váhou.Hubený holky mají taky celulitidu,špatnou pleť,dokonce můžou mít i vysokej tlak.Navíc otravujou své okolí tím,jak neustále melou o tom ,jak jsou tlustý.Takže si dej čokoládu,ať nejsi tak zaujatá a protivná.

korella (Út, 31. 7. 2007 - 15:07)

Nesouhlasim s tim,že by 'baculky' byly milý. Naopak sou to většinou protivný holky, co záviděj hubenejm a stěžujou si, jak nemužou zhubnout, maj vysokej tlak, špatnou pleť, celulitidu, potíže s kloubama. Přitom se cpou čokoládou, hranolkama, pizzou... a zajídaj to práškama na hubnutí.

lenka pro Pavla (Čt, 1. 2. 2007 - 15:02)

105 cm pres zadek? To je nak malo ne?Nedalo mi to a sla jsem se premerit.Vysledek je 125 cm a ja furt,ze tomu mymu stoji jako dve svicky,kdyz se o nej soupnu...

sara (Čt, 1. 2. 2007 - 11:02)

no tak co jsem projela, tak existuji bud baculky, nebo ty strasne namyslene vychrtlice hrajici si na modelku...jo a jeste k tomu blbe a dost casto blondate:-)a ze treba existuji i hezky zdrave stihle holky, ktere jsou chytre, hezke a ne namyslene, jsem se teda nedocetla...chapu ze je nekdo nespokojeny se svou postavou, ale z tohoto spis cisi zavist i k nam, zdrave stihlym..nerikam ze neni dost anorekticek co neji, ale nejsou takovy zdaleka vsechny, tak by se nemusely hazet do jednoho pytle...

Pavel (Čt, 1. 2. 2007 - 10:02)

Baculky jsou nejlepší holky. Nebývají namyšlený, nervózní ani protivný. Většinou jsou to milý, hodně upovídaný holky, dokážou žít život mnohem víc naplno než ty vychrtlý rádoby modelky. Mají rády děti, hlavně ty malé a většinou umí dobře vařit. Většinou milujou sladkosti. A hlavně-boubelky mají MNOHEM větší zájem o sex než ty hubený. Prostě je to kus ženské. Není nad to, když má žena hezky kulatou hlavičku, velký oči a rty, krásný plný prsa, silný stehna a hodně velkej zadek. Aspoň je v tý posteli co líbat a olizovat. Vůbec si neumím představit, že bych se měl milovat s nějakou dvoumetrovou vychrtlou modelkou. Asi bych neuspěl, vůbec by se mi nepostavil. Moje žena (která má přes zadek 105 cm) mi před milováním sundá slipy a párkrát se mi o něj šoupne svým velkým zadkem. V tu ránu mi stojí jako svíčka...:):):). A to jsme spolu již 10 let.

zdenal (Čt, 19. 10. 2006 - 10:10)

Na vzhledu zalezi jen tem, co si neceni sami sebe. Ja mam ten nazor, ze v prirode je to zarizeno tak, ze ke kazdemu cloveku existuje protejsek, se kterym si budou navzajem sympatizovat a vzhled s tim nema nic spolecneho. Ke kazde holce se proste najde chlap, kterymu se bude libit:)

Návštěvník (So, 14. 10. 2006 - 14:10)

Ještě by mě zajímalo jak vypadá baculka pod 100 kg nebo nad 100 Kg?

radek (Pá, 13. 10. 2006 - 19:10)

me osobne se baculky moc libi.pripadaji mi sexi,veselejsi,usmevavejsi proste nej nez ty vychrtlinky bez zivota.baculky netrapte se ze mate naky kyla na vic,nekomu se to libi.zenska musi byt poradna,at je za co chytit.zdravim vsechny baculky.radula

Jiří (Pá, 22. 9. 2006 - 10:09)

Dobrý den. NO, nedávno jsem viděl v TV, že chrastítka (modelky) už nemůžou chodit na molo. Nelze už otevřít oka, byl by předčasně duben. Žena je krásná, když na ní něco je. A na kažké ženě je něco krásného!!!!! Mne osobně se "Venuše" postava velice zamlouvá. Žena je prostě žena!!! Krásná a kouzelná!!! Jirka

D. (Pá, 1. 9. 2006 - 20:09)

Jak se ti to povedlo, prosím? Jsi fakt dobrá.

aura (Pá, 1. 9. 2006 - 14:09)

Krásný den všichni, musím se Vám pochlubit, mám dole 20 kg a hlavně i cm - v pase 20 cm a na stehnech 14.

martina (Út, 11. 7. 2006 - 13:07)

to vis posililo me to... :-) a tobe dik...

Uška (Út, 11. 7. 2006 - 13:07)

To je moc dobře! Snad každý si projde nějakým tím bolestivým rozchodem. Všechno zlý je k něčemu dobrý a co tě nezabije, to tě posílí! :o)

martina (Út, 11. 7. 2006 - 11:07)

jasne, dekuju Uško..... je to moc mily.. ja uz zacinam od zacatku....

Reklama

Přidat komentář