Reklama

Co Vy na baculky?:))

martina (Po, 3. 7. 2006 - 19:07)

lidicky moje, strasne me mrzi ze jsme si ti my dva takhle vyresili tady na ty strance... nezlobte se prosim... aspon jsem poznala jak veco muze zacit a bejt krasny a tak stejne rychle skoncit.... moc se vam omlouvam.. nezlobte se.... nejradsi bych si sla hodit masli...aspon by mi nebylo tak hrozne...

.... (Po, 3. 7. 2006 - 19:07)

jo jasne ... ja chci bejt in a budu in... a kup si kapesnicky abys mohla z plna brecet protoze az se zitra probudis a ja budu vedle tebe tak budes litovat ze jsem te opustil pro hubenejsi... no nic.... ja sem uz psat nebudu.... cau martino...

martina (Po, 3. 7. 2006 - 19:07)

pane boze jdi uz nekam nechci bejt sprosta... ale nech me bejt... ty sis vybral sam tak mi dej prosim pokoj... lidi tady maj svoje problemy a nepotrebujou cist tyhle nase problemy.. jestli ses teda takovej frajer za jakyho se vydavas tak mas prijit za mnou a rict mi do oci... klidne si objimej tu blondynu a uzivej si toho prazdna co budes mit v naruci kdyz je tak vychrtla.... me dej pokoj... bud teda in a jdi si za ni... a me nech bejt... je mi uz takhle strasne tak mi nepis... kazdej si pujdeme svou cestou... a rekni ty svy at mi nepise... nevim kde vzala moje cislo, mozna od tebe ale at mi nepise, ze je pro tebe milionkrat lepsi nez ja, kdyz me ani nezna... a ty svy omluvy si strc nekam... nazdar!!!!

.... (Po, 3. 7. 2006 - 19:07)

nedelejte z toho rumbuch.... kazdej chlap prece prizna ze bude v naruci radsi drzet stihlonkou holku nez holku ktera je malinko silnejsi.... marťo, promin....

Kája (Po, 3. 7. 2006 - 18:07)

Martino, bude líp, přestože tomu zatím nevěříš!

martina (Po, 3. 7. 2006 - 18:07)

dekuju ti H. ... jenze ho miluju,a nevim co mam delat... ne, nechci vas vsechny tady otravovat svymi problemy... ale je mi fakt mizerne.... nevim co delat.. ale dekuju ti H.

H. (Po, 3. 7. 2006 - 18:07)

Martino, ten Tvůj bývalý přítel je pěkný DEBIL, buď ráda, že jste se rozešli. On je snad mistr světa nebo co? A přímo nesnášim výraz "in". Je to fakt kretén.

martina (Po, 3. 7. 2006 - 18:07)

jasne....jdi si zs tou svojí vychrtlou blondynkou...me je to uz jedno,nebudu si kvuli tobe delat nervy, nestojis me za to.... a nemusels to psat sem, lidi maj svy trable.. buhvi co si ted budou myslet.... cau..

....... (Po, 3. 7. 2006 - 17:07)

Martino promin rozesel jsem se s tebou protoze jsou ted v mode hubeny holky ... a ja chci bejt in... neberes mi mobil a videl jsem ze pises sem tak sem ti sem napsal... jsi fajn holka a hezka.... a ja mam radsi kdyz ma holka tak kolem 45 kg to je ideal snad pro vsechny chlapi..... tak promin... P.

andy (Po, 3. 7. 2006 - 16:07)

marti lenicka ma pravdu.... podle me on za to nestoji, je to blbecek.... najdes toho pravyho ne kazdej kouka na postavu, ale i an povahu a chovani.... vazne, netrap se kvuli nemu... naopak mu musis ukazat ze te tim nedostal a ze si silna....

LENKA (Po, 3. 7. 2006 - 15:07)

Andy,i když se cítím mizerně, nedávam to najevo a neotravuju s tím druhé, pokusů o zhubnutí už bylo hodně, ale bohužel, navíc mám málo pohybu a nesmím zeleninu už jeden rok, ale věřím, že s tou zeleninou se to nejpozději za rok vyřeší.přitom jím opravdu málo.Moje neteř sní ke sváče dva tupláky, sušenky a čokoládu a je hubená. je to pěkně nespravedlivé.

MARTINO, na tu naši výšku je už i 6O kg znát, my co máme pod l6O cm a přibereme 5 kg, tak to vypadá jako 1O kg navíc.
Ale nic si z toho nedělej, jestli všichni tvrdili, to co tvůj přítel, tak aspoň víš na jaké jsou úrovní a není o co stát.
Vztah je o o dlaších věcech než jen o vzhledu.hlavně se netrap, já osobně když mám trápení či nervák, tak tloustnu i po vodě a vzduchu.
Určitě jsi četla příspěvek mám dojem, že od Pavla a vidíš,jeho přístup.
Podívej se kolem sebe na různé páry.Jde jen o to najít toho pravého.

martina (Po, 3. 7. 2006 - 14:07)

opustil me pritel..mam 60 kg a 158 cm... jsem pry tlusta, prej se vsem libi hubeny holky a nehodla se se mnou zahAZOVAT.... a pry by s nim souhlasili vsichni chlapy... vazne jste vsichni takovy.... :(

andy (Po, 3. 7. 2006 - 10:07)

jo Lenko to mas pravdu ze i tloustka se musi umet nosit.... ale taky zalezi na tom jak se tak citis....

LENKA (Ne, 2. 7. 2006 - 20:07)

Také jsem se našla v těch rozměrech 159cm/81kg.
Bohužel z váhy 5O kg mne zdravotní potíže posunuly někam jinam a měla jsem z toho pěknej mindrák, ale pak jsem se seznámila se souč. kamarádkou, která váží 109 kg a nechápala jak si nadváhu nepřipouští, hezky se obléká a užívá si života.
Pak mne motivovala Helenka Růžičková svojí větou
- I tloušťka se musí umět nosit.

ANDY (So, 1. 7. 2006 - 20:07)

JO JASNE CHAPU.... :-))

xxcd (So, 1. 7. 2006 - 13:07)

Pavel má pravdu ... Líbí se mi baculky, tak jako American muscle u aut !!! :)

andy (So, 1. 7. 2006 - 08:07)

jo aso mate pravdu, jsem rada ze se mezi chlapi najdou i takovy jako vy..... jo a hlavne pavlovi dekuju za pravdu :))

Martin (So, 1. 7. 2006 - 00:07)

idem umriet,to je tak super postava!aj kamaradom sa pacia take postavy,len sa hambia to povedat.Milujem take postavy!!!

Pavel (Pá, 30. 6. 2006 - 23:06)

Andy neblbni! To byl přece pěknej vůl, ne? Jen ho nech, on si s ní ještě užije, ty co si hrajou na modelky bývají TUPLEM NAFOUKANÝ. Ta s ním pěkně zamete a nakonec ho stejně kopne. Jinak, sex s holkou, která má 45kg si neumím představit vůbec. Ženská, která nemá prsa a zadek, není ženská, ale děcko. Boubelky jsou nejlepší, nebývají namyšlený, jsou milý, hodně upovídaný, pořád se něčemu smějou. A mají mnohem větší zájem o sex než ty "věšáky na módu". Jinak moje žena má 159cm a váží 81kg. Po dvou dětech už jí zůstalo pár kilo navíc, a taky ráda sladký a nanuky. No-a jsme spolu 10 let. Ono totiž, chlap taky miluje, když je v tý posteli CO líbat a olizovat, ne? A to u těch modelek dost dobře nejde.
Nech toho vola být a najdi si jinýho kluka, který Tě bude brát takovou, jaká jsi a bude Tě milovat. Ono totiž takových se najde plno. Chlap chce normální ženskou, ne takovou, která si bude pořád stoupat na váhu, počítat kalorie, která bude celý dny protivná, protože váží o půl kila víc. A když dojde na děti, tak mu to ona odmítne, protože si přece nezkazí postavu! Pokud to vůbec půjde, tyhle "umělý krásky" to dokážou s anorexií dotáhnout tak daleko, že přestanou menstruovat, pokud nakonec neskončí v nemocnici....
Jinak, když si vezmeš známý osobnosti z televize, možná by ses až divila, kolika chlapům se líbí právě třeba E.Urbanová či H.Pawlowská-a ty neváží 53kg.....:):):).

andy (Pá, 30. 6. 2006 - 22:06)

jo a jinak pro e - ne na neotacim se za nimi :) nelibi se mi kdyz zene nema tvary.....

Reklama

Přidat komentář