Reklama

Co Vy na baculky?:))

Petr (Pá, 12. 3. 2004 - 13:03)

Špeky a sádlo? Humus, humus nad humus!

Adrianka (Út, 24. 2. 2004 - 16:02)

dekuju za vase nazory...cenim si toho

Nelinka (St, 18. 2. 2004 - 18:02)

Souhlasim s Agnes. Jak se může někdo někoho zeptat jestli se mu líbí baculaté holky? Já když si postavim 10 baculek vedle sebe, tak se mi z nich budou líbit jen třeba 3. A proč? Protože člověk musí ladit jako celek, musí hezky působit a tak, nelze se jen zeptat, jestli se mi líbí baculky. Mám ráda tmavé typy kluků. Ale v žádném případě se mi nelíbí všichni a sem tam narazím i na blonďáka, který stojí za hřích. Tak se tu Adri fakt neuraz, ale když ti Tom napíše, že se mu baculky FAKT líbí, tak ho klidně můžeš za týden potkat, jak si po ulici vede krásnou štíhlou slečnu. A proč? Protože ho něčím zaujala, protože na něj působila výborně jako celek. A nakonec můj názor. Myslím si, že holka má být pěkně stavěná a holka anorektička nikdy pěkně stavěná nebude. Tak buď ráda, že máš vše, jak má být. Chlapům se to fakt líbí.

roman (Čt, 12. 2. 2004 - 10:02)

Já osobně mám radši holku, kterou je za co chytit, než nějakou vychrtlinu. Je to pro mě mnohem přitažlivější, není nic lepšího, než pořádná prdelka.

Tomas (Po, 9. 2. 2004 - 16:02)

Mám otázku na Agnes.Jaké světoborné téma bys založila na doktorce?:)

Adrianka (Po, 9. 2. 2004 - 15:02)

Že Ti to ale trvalo:o)))

Agnes (Po, 9. 2. 2004 - 13:02)

Rozhodla jsem se přispět do této diskuze, protože mi vadí "bezpředmětné tlachání", s tím nesouhlasím a proto to píšu. Opravdu se necítím být nikým nucena sem chodit a místopřísežně prohlašuji, že to dělám svobodně a dobrovolně. :)) PS: Nemám nic pro ani proti baculkám.

adrianka (Po, 9. 2. 2004 - 12:02)

Jestli Ti tak vadí to "bezpředmětné tlachání" tak by mě celkem zajímalo proč ses rozhodla prispet do tehle diskuse....Jestli s necim nesouhlasis tak to bud rekni a nebo mlc...nikdo Te nenuti aby si sem chodila:o)

Tomas (Po, 9. 2. 2004 - 11:02)

Komentuješ to,co všichni vědí.K jednoznačným závěrům se tady nedospěje,ale i přesto se sem ve velkém přispívá a je to určitě dobře.Protože kdyby sem jinak lidé nechodili mlátit prázdnou slámu,jak si"trefně"poznamenala,tak tady zbydou jen věčně nespokojení šťouralové.

Agnes (Po, 9. 2. 2004 - 10:02)

Jistě že podobných diskuzí (líbí se vám xyz) je tu víc. Ale o čem taky jsou? Nejlepší jsou blondýnky. Ne, nejlepší jsou tmavovlásky. Kdepak, nejlepší jsou zrzky... Ovšem nic proti mlácení prázdné slámy. :)

Adrianka (Po, 9. 2. 2004 - 08:02)

Díky za podporu tomáši:))

Tomas (Po, 9. 2. 2004 - 07:02)

Přesně jak říká Adrianka,to by se dle tvého názoru,Agnes,nemohla tady založit téměř jediná rubrika.Ve vetšině diskuzí se nedostane jednoznačný názor,stejně jako v této.Ale to snad na možnosti zařadit toto téma na doktorku nevadí.Adriana určitě ze svého názoru na baculky nesleví,když jí tady dají jakýkoliv názor.Prostě zbytečně rozumuješ,Agnes...

Adrianka (Pá, 6. 2. 2004 - 17:02)

Co je tak spatnyho na tom kdyz se chlapu zeptam jakej maj na "nas" nazor?To by tu nemohla probihat ani jedna diskuse protoze si nemyslim ze se da napriklad zobecnit jestli se chlapum libej dlouhy nebo kratky vlasy,velky nebo maly prsa,jeslti se jim libej blondyny,brunety nebo zrzky...Ma to bejt diskuse a ja si tady rozhodne nechci lecit mindraky jak si zrejme myslis...a rozhodne si nemyslim ze sem kazdej bude psat jak se mu libej baculaty holky protoze vim ze to tak neni...jenom chci zjistit kolik lidi ktery se na netu vyskytujou pritahujou baculky a nebo naopak kolik lidi nepritahujou..Je na tom snad neco spatnyho??

Jana* (Pá, 6. 2. 2004 - 14:02)

Agnes, naprosto souhlasím:o)

Agnes (Pá, 6. 2. 2004 - 12:02)

Můj jediný problém v téhle diskuzi a současně důvod, proč kecám do věcí, do kterých by mi nic být nemuselo, je, že s něčím nesouhlasím. Jestli máš Adrianko problém smířit se sama se sebou, možná ti pomůže, když ti někdo napíše, že baculky ano. Na druhou stranu ale přemýšlím, jakou váhu taková odpověď má. Věř mi, že kdybch ti s tím mohla nějak pomoct, tak to klidně udělám, ale rozhodně nevidím moc smysl v takovémhle dotazování na internetu. Vážně ti pomůže , když ti tu pár lidí přitaká? A co když ti sem pár dalších napíše, že se jim baculky nelíbí. Jaký závěr si z toho uděláš? Předpokládám, že nic co bys nevěděla už předtím:Každý se někomu líbí a někomu zase ne. A navíc nejsou baculky jako baculky. Umím si představit baculku, která se mi bude líbit, ale i baculku, která se mi líbit nebude (i když můj názor tě asi zrovna nezajímá:) Co se tu snažím celou dobu říct je, že nemůžeš ohodnotit baculky jako celek. To je jako by sis založila téma Co vy na lidi?:)) Pro Tomáše: Obecný názor na baculky neexistuje. Jestli jo, tak bych ho vážně ráda slyšela? Je to ano, ne, nebo nezajímám se? :))

Adrianka (Pá, 6. 2. 2004 - 08:02)

Hlavne se mi tady nehadejte:)jsme prece dospely lidi nebo ne?Ja nerikam ze jsem spokojena ani ze jsem uplne nepokojena,kazdy clovek ma nejaky telo a musi se snim smirit..gentiku clovek tezko prelsti,to je potom o zdravi....proste chci znat nazory chlapu co se jim libi...Tak tu Agnes nedelej vlny ju?dekuju:)

Tomas (Čt, 5. 2. 2004 - 20:02)

Já pro změnu nechápu,v čem zase vidíš ty problém?!To téma není natolik závažné,aby potřebovalo nějaké hlubokomyslné odpovědi a řešení.Adriana,si myslím,není až tak nespokojená se svým problémem jako ty,Agnes.

Agnes (Čt, 5. 2. 2004 - 18:02)

Adrianko, vidím že mermomocí hledáš jednoduchou nebo spíš hodně zjednodušenou odpověď (kterou ti ochotně dodá Tomáš:) na složitou otázku. Promiň, ale neoblbuješ se tak trochu?

Adrianka (Čt, 5. 2. 2004 - 17:02)

Tak ted si mi to skvele vysvetlil:))dekuju:))..ale..slo mi prave o to:))aby sem prislo co nejvic chlapu a sdelilo mi svuju nazor...z toho by se pak dalo neco odvodit:))))aspon doufam:))a taky me tesi ze patris ke skupine chlapum kterym se my "Venuse" libime:))

Tomas (Čt, 5. 2. 2004 - 15:02)

tedy ano,jako líbí:)

Reklama

Přidat komentář