Reklama

Bydlení v paneláku:(

Anonym (Út, 12. 12. 2023 - 11:12)

Zajímavé, že se všichni hlásí jen k tomu z čeho se dá něco vytřískat. 

To, že většina co má předky židy, má i současné předky židobolševiky, co tu zadusili i živnostníky a drobné podnikání,  k tomu se již nehlásí..

Anonym (Út, 12. 12. 2023 - 11:12)

Zajímalo by mne, jak se změnili sůsedské vztahy na sídlištích.

Dřív byli celkem fajn, všichni v baráku se zdravili a nevyhýbali se obvyklým řečem, přeci jenom známí a sousedi je rozdíl, když máte v paneláku 9x3 sousedů, tak se nenavštěvujete doma, ale znáte se a zdravíte.Tedy dřív. tzn.  socík a postsocík v devadesátkých..

Anonym (Út, 12. 12. 2023 - 10:12)

Mám nad sebou suseda, ktorý s celou rodinou (4 osoby) fajčí na balkóne, popol mám pravidelne každé ráno na paparete zaskleného balkóna. Keď chodia hrmot - buchot, keď vysávajú, hrmot - buchot. Prídu zvonku domov alebo idú vonka, bytovými dverami búchajú jak na maštali. Sťažoval som sa na SBD-čku, dostal som dopis ja aj sused. A čo som si pomohol? NIČ! I keď susedovi slušne niečo poviete, právo je na strane hajzlov! Ak má niekto záujem, môžem sa rozpísať viac

Anonym (Út, 12. 12. 2023 - 11:12)

A ešte SBD-čko sa s ním dohodlo a zvolili si ho do výboru bytovky takže on mne škodí ale je pod ochranou SBD-čka :D

Default User Image
Tereza (So, 9. 12. 2023 - 16:12)

Zdravím, my si chceme v paneláku trochu poměnit dispozici bytu. Chceme to dělat ze sádrokartonu a zároveň tak nějak celkově rekonstruovat. Poradíte mi někdo prosím, kde dobře hledat materiál? Za dobrou cenu? 

Default User Image
Martina (Po, 11. 12. 2023 - 10:12)

Měla jsem to s manželem pěkně rozdělené. On s staral o fyzickou práci a já jsem pak hledala kde pořídit materiál za rozumnou cenu a hlavně jsem také hodně řešila i dostupnost zboží. Když bych to tak měla hodnotit zpět, tak bych doporučila se podívat na e-shop obchodu topkraft.cz Dá se tam najít opravdu hodně věcí za dobré ceny a hlavně s velmi dobrou dostupností. 

Anonym (Po, 11. 12. 2023 - 12:12)

vypadni! porušuješ pravidla diskuze.

Anonym (So, 9. 12. 2023 - 20:12)

vypadni dýlerko, porušuješ pravidla.

Default User Image
Ivana (So, 28. 10. 2023 - 08:10)

Bydlení v paneláku jsem si protrpěla neuvěřitelných deset let. Jsem hrozně ráda, že jsem se nakonec dohodla s manželem na stavbě domu. Dlouh ose ale řešilo z čeho se ten náš dům bude stavět. Manžel nakonec vybral firmu keramickedomy.com , která ke stavbě domů využívá nového materiálu a to keramického betonu. Máme tak postavený nádherný keramický dům, který perfektně izoluje teplo a má neuvěřielnou pevnost díky použitému betonu. 

Návštěvník (Ne, 30. 4. 2023 - 09:04)

Dýlerky odchod!!!

Markéta (Ne, 30. 4. 2023 - 08:04)

Koupila jsem v Praze byt v paneláku. Byt celkem pěkný, normálně k užívání kromě teda koupelyn, která byla v otřesném stavu. Dva měsíce jsem to tam nějak přežila a pak jsem si našla firmu messa-invest.cz na kompletní rekonstrukci koupelny, která dopadla úžasně. Máme krásně udělanou kouplenu a vše to vyšlo i za pěkný peníz.

Denisa (Čt, 6. 4. 2023 - 01:04)

Když jsem se rozvedla, tak jsem se musela rychle přestěhovat. V podstatě jsem musela brát to co bylo volné a sehnala jsem tehdy byt před rekonstrukcí. Tak nějak se to dalo dohromady a šla jsem tam i s dcerkou. Rok to celkem fungovalo, ale od té doby se tam začalo vše kazit. Měla jsem štěstí, že jsem narazila na hodinového manžela otahodinovymanzel .cz Dokáže si se vším poradit a vše vyřešit.

Návštěvník (Čt, 6. 4. 2023 - 06:04)

Proč ty hloupé výmysly o rozvodu, když píšeš na dalších diskusích jen re.klamu? A pod jinými jmény.

Tereza (Ne, 5. 3. 2023 - 21:03)

Já si tedy bydlení v paneláku nemůžu vynachválit. Bydlíme v Praze ve větším bytě, kde jsem já a dvě děti. Dokáže nám to bez problému zajistit spokojené bydlení. Jen díky velikosti bytu jsem si najmula firma na pravidelný úklid uklidprahacz .cz a díky tomu mám tak víc času na svoji rodinu.

Libor (Po, 27. 2. 2023 - 00:02)

Jestli budete dělat sádrokartony, tak já doporučím se podívat na e-shop obchodu topkraft .cz Koupil jsem tam hodně věcí na to za fajn cenu a navíc jsem nemusel ani dlouho čekat na dodání což bylo super.

Milan (Ne, 26. 2. 2023 - 17:02)

Ono se to vyplatí hodně kupovat online předem. Já jsem třeba našel obchod, kde jsem objednával věci na konstrukce pro sádrokarton za hodně dobrou cenu.

Marek (Pá, 24. 2. 2023 - 19:02)

Potřebujeme kompletně předělat byt. Už jsem si zjistil, jaké příčky můžete vybourat a chtěl bych je nahradit suchou cestou, tedy montáží sádrokartonových desek. Chci se zeptat, kde nakoupit levně materiál kromě sdk desek, které už mám v garáži?

T (Ne, 26. 2. 2023 - 18:02)

Sádrokarton je i s dobrou izolací problém ve smyslu přenosu zvuků z místnosti do místnosti. Mám s tím špatnou zkušenost a také i přes nasádrované pásky ve spojích se zděmi to časem pořád praská a je to dost vidět. Takže se to musí pořád silikonovat a i po přetření barvou je to pořád znát. A také souložit se musí potichu jako myšky. Dnes bych už tu hloupost neudělal a šel bych z příčkami raději do pórobetonových min. 10 cm. silných cihel. Je to možná více práce ale za ten komfort to určitě stojí.

Návštěvník (Ne, 5. 2. 2023 - 07:02)

:-)

Pavla (So, 4. 2. 2023 - 23:02)

Mě osobně bydlení v paneláku vůbec nevadí. Jen jsem si to tam musela zařídit tak nějak podle svého. Hlavně mi nevyhovovala koupelna, kde byla jen sprcha. Proto jsem si rychle našla firmu v Brně sedlacek-koupelny .cz, která nám koupelnu předělala a teď je perfektní.

Reklama

Přidat komentář