Reklama

Bydlení v paneláku:(

zdař (Út, 2. 8. 2016 - 22:08)

Koukám, že s tebou to asi...Proč by s ní neměly být medy ???Protože se chce vyspat a v 5 ráno o víkendu počítá kolik autíček děcko vyházelo z postýlky? Že ví plány rodinky nad nima protože ani nepotřebuje hrneček na stěnu aby věděla co se děje u sousedů???Jste trochu mimo....asi jste to nezažil.

a (Út, 2. 8. 2016 - 22:08)

Hlavně se pochlub.Proč by se nechlubil?? Já mu to přeju a moc. Taky by se mi to líbilo akorát se trochu sama bojim a v paneláku zase vím že naproti je sousedka kamarádka.Jinak všemv dobrém smyslu závidim i přeju zahradu :-)

i. (Út, 2. 8. 2016 - 20:08)

Koukám, že s tebou to asi...Neříkáte nesmysly? Proč by to se mnou neměly být medy ?

soused (Út, 2. 8. 2016 - 20:08)

Já jsem rád že mám...Jojó, domek je domek. Mám zkušenost s obojím a panelák je na hlavu. Na druhou stranu, lepší panelák, než bydlet pod mostem spousta lidí je ráda, že je ráda, pokud si mohou dovolit alespoň byt.

soused (Út, 2. 8. 2016 - 20:08)

To těžko nemáme plovoučku...Koukám, že s tebou to asi také žádné medy nebudou.

Nojo (Út, 2. 8. 2016 - 19:08)

Já jsem rád že mám...Hlavně se pochlub.

Jan (Út, 2. 8. 2016 - 18:08)

Já jsem rád že mám krásný veliký RD.V paneláku bych bydlet neuměl a nemohl!!!

i. (Út, 2. 8. 2016 - 17:08)

hluk nad vámi a vy děláte...To těžko nemáme plovoučku která jak známo a hlavně nekvalitně podložená zesiluje kročejový hluk, máme koberce a ohled na lidi takže schválně nechodim jako nad námi doma v podpadkách apod. Jak říkám před nimi tam bydlelo víc lidí v pronájmu ale tohle je něco jinýho.

i. (Út, 2. 8. 2016 - 17:08)

To je prostě ten život v...Asi nechápete, je to od doby co to vybourali, plovoučka asi nekvalitní nevim. Nemám nic proti dětem. Před nimi tam bydleli taky s dětmi v pronájmu a takový hluk nebyl .Ano v paneláku je vždy něco slyšet ale když už je rozumět co si povídají v sobotu v 6 ráno nad vámi je to na hlavu.

Steve (Út, 2. 8. 2016 - 16:08)

a pak v noci vzdechy odevšad možně :-D Hlavně když žena křičí ... to je pak něco pro celý blok.

hm (Út, 2. 8. 2016 - 15:08)

Ahoj my už jsme na prášky...To je prostě ten život v paneláku, to mají ti lidé chodit po špičkách? Tady sousedé nad námi jsou staří a také je slyšet všechno a to jsou jen 2 a moc mobilní tedy nejsou. To je chyba spíše té stavby a ne lidí, prostě se to rozléhá, i při běžné chůzi. Možná to ti sousedé nad vámi nedělají schválně, no a co chcete, když mají ještě malé děti, tak ty pobíhají no a občas se vzteknou, vždyť my jsme také v jejich věku dováděli...

Zub za zub (Út, 2. 8. 2016 - 13:08)

Tak si Vy zase pouštějte...... víc nahlas třeba rádio...

Oko za oko (Út, 2. 8. 2016 - 13:08)

Ahoj my už jsme na prášky...Tak si Vy zase pouštějte přes den víc nahlastřeba rádio a dlouho do noci TV.

i. (Út, 2. 8. 2016 - 11:08)

Jak se vám bydlí v...Ahoj my už jsme na prášky nad námi mají vybouranou příčku a plovoučky a asi i málo nábytku takže se vše rozléhá 3 x tolik, od té doby slyšíme co si povídají. Když tam běhají děcka a začnou se vztekat slyšíme to i přes televizi. Upadlý předmět zní jakoby jim spadlo závaží to je lahůdka hlavně v 6 ráno když spíme.Na obklad stěn nemam a nevim proč bysme to měli odhlučňovat my a i si zmenšovat prostor. To by měli řešit oni hluk jde od nich.Bohužel domluva žádná, když jsme jim řekli že se to nedá vydržet slyšet každý jejich krok ( a to snad pořád chodí v kuse :-( , dozvěděla jsem se že jsem kráva.

JA (Pá, 15. 7. 2022 - 12:07)

Mam s tym dlhodobe skusenosti v panelaku. Nepomohla ani staznost na spravcu. Skor susedia nado mnou su v práve :-(

Honza (Út, 2. 8. 2016 - 09:08)

Jak se vám bydlí v paneláku. Jak řešíte hluk od sousedů nad vámi? Dá se to nějakou izolací zmírnit?

tak (Pá, 17. 6. 2016 - 16:06)

Kde jsi ??? Co ti dochází odpověz.

haló haló (Pá, 17. 6. 2016 - 14:06)

proč takové...Tak nenapínej co ti došlo ???Třeba je to úplně normální :-)

(Pá, 17. 6. 2016 - 13:06)

nikdy to nebude reálné...TO TAKY ZAJÍMÁ, POVÍDEJ.

zdař (Pá, 17. 6. 2016 - 13:06)

proč takové...nikdy to nebude reálné pokud to budeš brát že je to jen fantaziea co že ti to dochází to mě zajímá upřímné

Reklama

Přidat komentář