Reklama

Chcete zhubnout 3 - 5 kg? Já taky!

ketty (Po, 4. 12. 2006 - 13:12)

hele lidi voco tady jde nezer cicus

Cecil (Čt, 21. 9. 2006 - 11:09)

Ženský, neblbněte! Poptávku po anorektických kurvách vyvolali sami módní návrháři-jsou to břídilové co neumějí ušít hadry,které by slušely normálně tvarované ženské,kdo by se páral se záševkama. Na takové hubené bidlo se navěsí kus záclony olemovaný kusem pytle, navěší se na to háčky na ryby, sem tam se ještě vystřihne díra, kterou se provleče drát a super model je hotov. V TV jsem nešťastnou náhodou viděl kousek přehlídky. Hnus-účesy, hadry i divácké celebrity. Neblbněte a nehubněte!

Honza (St, 19. 4. 2006 - 07:04)

K dietám. Atkinsonovu dietu jsem poprvé zkoušel už před více jak deseti lety. První dva dny to bylo bezva. Jedl jsem maso, sýry všeho dost. Váha šla dolů. Třetí den jsem začal ztrácet chuť k jídlu a jen tak symbolicky jsem sem tam do něčeho kousl. A čtvrtý den jsem dostal těžký žlučníkový záchvat. Od té doby ani vidět. Ale před třemi týdny jsem praktikoval detoxikační kůru kdy jsem do dvou litrů vody vymačkal tři citróny a šest lžic medu. To je denní dávka. Nic jiného. Citron s vitamínem c vyplavuje toxiny a med dodává energii. Má se to dělat deset dnů. dělal jsem to jen pět dnů ale cítil jsem se skvěle, bez únavy plný energie a shodil jsem tři kila.

Renáta (St, 19. 4. 2006 - 07:04)

Dievčatá, vraj v Čechách je teraz úspešnáAtkinsonová diéta. Viete o nej niečo?Monol by mi niekto napísať skúsenosti s týmto programom? Ďakujemrenata23"atlas.sk

Hanka (So, 11. 3. 2006 - 23:03)

Zkuste liposukci a máte to rychle.

Návštěvník (So, 11. 3. 2006 - 18:03)

Ahoj,taky bych ráda od Leníka tu bílkov.dietu 13denní plán.JÁteda jím celkem zdravě,ale bohužel mě chytne žravost a zase vše naberu.Měřím 164/63kg,chtěla bych to stáhnout na 56kg,ale když mám 60kg tak mě mé tělo neposlouchá a váha jde opět nahoru.Kdo mě poradí at jsem do léta o pár kilo lehčí?Díky lenka.mlynarova"centrum.cz

Hanka (Út, 31. 1. 2006 - 08:01)

Ahoj, vidím, že to tady už nefunguje. Ale kdyby se náhodou objevil Leník, zajímala by mě ta bílkovinová 13-ti denní dieta a podrobnosti.Třeba, jestli lze pít u ní kávu a čaj a jestli se někomu podařilo takto zhubnout a váhu delší dobu udržet. Budu nahlížet, jestli se někdo ozve. Zatím díky.

Misulka (Po, 18. 7. 2005 - 15:07)

Ahoj,chtěla bych taky poprosit Lenika o ten 13ti denni jidelni plan?Moc děkuju milacek.h"seznam.cz

Mirka (Pá, 17. 6. 2005 - 10:06)

Jen si držte bílkovinovou dietu, ale jakmile ji přestanete držet a začnete jíst i trochu sacharidů, váha bude zpět. Sacharidy jsou důležité, sice se při jejich vynechání hubne rychle, ale zase to potom budete mít rychle zpátky.

Lenik (Pá, 17. 6. 2005 - 09:06)

Ahoj holky,první mléčný den se mi nezdá zas tak hrozný, jak píše Rony. Každou dietu je nutné nastartovat a upozornit tělo na to, že se bude něco dít. Je to spíš pročišťovací. Jinak nevím, jestlli to jde nahradit jogurtama, protože jsem to nezkoušela. Já jsem pila mléko. Ale myslím si, že by neměl být problém to nahradit třeba kysaným nápojem Acitivia. Ještě chci poprosit, jestli by bylo možné mi tyhle dotazy psát do mailu, protože sem se opravdu nemusím dostat. Server doktorka se mi hrozně dlouho načítá, někdy vůbec nenaskočí. Díky.Já jsem s bílkovinovou dietou začala v pondělí se svojí kámoškou a její mamkou. Ony dvě vydržely, já ne. Ona i mamka zhubly, každá asi tři kila od pondělí. Já jsem přestala, protože jsem totálně na nervy. Ne z té diety, protože po čtyřech dnech je to už fakt brnkačka... ale už jsem 6 dní nedostala menstruaci, jsem jak balón a je mi hrozně. Tak to odkládám.

Rony (Čt, 16. 6. 2005 - 22:06)

Mně připadá strašně drastický poslední den jíst jen zeleninu a ovoce a pak hned od prvního dne pít jen mléko. Jakože ten přelom poslední a první den /jak se jede druhý kolečko/ je strašno nevýživnej:o) Ale taky mě zajímaj výsledky a průběhy, tak povídejte:o)

¨Kimi (Čt, 16. 6. 2005 - 17:06)

Leni,moc dekuji za tu dietku ..dam se na ni...vse co tam je mam rada,ale vydrzet to bude hooodne tezke,ja jsem hrozne na sladke:-(Uz to tady nekdo drzi ???

nika (Čt, 16. 6. 2005 - 10:06)

Ahoj, dekuju moc! Jen mam trosku problem s tim mlekem prvni den...ja totiz mleko nepiju. Slo by to nahradit jogurtovym mlekem,treba bila Activie?

Lenik (Čt, 16. 6. 2005 - 10:06)

Ahoj Niko,poslala jsem ti to na uvedený mail. A kolik vůbec měříš a vážíš?

nika (St, 15. 6. 2005 - 15:06)

Ahoj,muzu poprosit Lenika taky o ten 13ti denni jidelni plan?veronika11"centrum.czDIKY!

Silvie (St, 15. 6. 2005 - 14:06)

Tak to uz je jine, opravdu ti gratuluju, videt, ze tvuj jidelnicek ma opravdu smysl. To vis, ja to myslela tak, ze je zbytecne tady cist, co si dal nekdo, kdo zatim nezhubnul ani deka, to taky muzu napsat, dnes jsem mela hamburgr, colu a hranolky...Jdes na to opravdu skvele Zofie. Urcite neco zhubnes jeste na te dovolene, kdyz budes hodne cvicit. :-)

Zofie (St, 15. 6. 2005 - 13:06)

Tak konkrétně já jsem začínala před 15.dnyvěk 51 letvýška 163váha 62kgmíry 97-80-97dnes váha 60kgmíry 95-77-93Zabírá na mě právě to, že o jídle přemýšlím a chystám si ho na celý den dopředu. Vynechávám bílý chléb, pečivo, sladkosti, tuky. Jím hodně zeleniny, jogurtů, tvarohu a libového masa.Taky denně cvičím a jezdím na kole, chodím do posilovny.Myslím, že úbytek 2kg za 2 týdny je slušné. V sobotu odjíždím na aerobik k moři, tam počítám, že ještě zhubnu.Jasně, že si každý dá něco jiného, ale tvůj jídelníček může být inspirací pro druhé. Ne každý si s tím ví rady.

Silvie (St, 15. 6. 2005 - 13:06)

No jak vam to jde, vahu, miry, ubytek a taky nejaky rady, co fakt zabralo, ne co kdo mel k obedu, stejne si kazdy da neco jinyho...

Zofie (St, 15. 6. 2005 - 13:06)

Silvie, a ty si myslíš, že když nebudeš jíst, tak zhubneš? To je velký omyl. Člověk musí na to chytře.Víš, že když pojídáš malé porce celý den, tak to tělo pracuje na plné obrátky a spaluje mnohem více?A co bys chtěla tak k hubnutí slyšet jiného?

Boože (St, 15. 6. 2005 - 12:06)

Tak to žer taky a zhubneš.

Reklama

Přidat komentář