Reklama

chlapi v elastákách

p (Čt, 3. 7. 2014 - 07:07)

A to co jsem psal o sedle platí samozřejmě i o oblečení. Když jedu na kole, tak jestli jsem in nebo ne, tak to mi je srdečně fuk. Stejně tak neřeším to, abych na sobě měl značkový hadry, to mi připadá úchylný. Prostě se oblíknu tak, aby to co možná nejlíp odpovídalo počasí a pod. Nedokážu si představit, jak by to dopladlo po takových 100 - 150 km v riflích. Takže jsem jednoznačně pro elasťáky. Nebráněj pohybu a nedře žádný blbý šev, 1. zákon cyklistiky říká - vždy proti větru - maj nejmenší odpor, protože nikde neplápolaj. Nevletí pod ně taky žádná vosa. A po tom sedle se elasťáky sklouznou, aniž by se hrnuly

Petr II (Čt, 3. 7. 2014 - 06:07)

To jo, jenže mezi kovanými...A není to stejné jako u lyžařů, tenistů,.......? Ze sportu se v Česku stává módní přehlídka. Pak se kritizuje co že si ten úchyl oblékl, elasťáky, punčocháče. Ženy si mohou obléct cokoli a zpravidla se nad tím nikdo nepozastaví.

Také cyklista (St, 2. 7. 2014 - 19:07)

To jo, jenže mezi kovanými cyklisty je to ale tak, že pokud jezdíš na kole, musíš být "in" a musíš ctít jejich oblečky a ostatní propriety, o kterých musíš mluvit s úctou a uznáním. Jinak snad ani nemůžeš existovat:-)S cyklistiky se totiž stal určitý fetišistický kult.Ale mám pocit, že takhle blbnou spíš chlapi. Ženy vidím na kole jezdit ve větším měřítku v normálním oblečení a nejsou každopádně tak agresivní, jako cyklisti - muži.

Petr (St, 2. 7. 2014 - 19:07)

úzký sedlo je na kole...Čili je to tedy asi o tom, kolik najedete na kole kilometrů a k jakému účelu kolo používáte. Jestli na dopravu a rekreační ježdění bez nějakého oblékání do "cyklodresu", popřípadě jako prostředek individuální dopravy po městě, anebo pouze pro "sportování". Na to mé ježdění, kdy jezdíme s malou dcerou rekreačně, tedy úzké sedlo není, nechci ho mít vražené do zadku, tohle mi nic neříká. Dal jsem tedy přednost klasickému širokému. S pocením se přiznám ale problém nemám.

p (St, 2. 7. 2014 - 08:07)

úzký sedlo je na kole proto, že pokud pojedete dál jak do nejbližšího parku, tak na širokým sedle se vám zadek začne potit a během chvilky ho budete mít rozedřenej do krve. To samý platí o těch gelových potazích, ty se ještě navíc shrnou a vlk je na dohled. Je to o tom, že je potřeba minimální kontakt zadku se sedlem, o to víc je potřeba kvalitní sedlo, které ctí nějakou anatomii

michal (Út, 1. 7. 2014 - 12:07)

Pro ty kteří nejsou cyklistikou políbení,elastáky proto že stahují svaly,úzký sedlo proto že na širokém se sedí na jednom místě,na úzkém jste nepřímo nucení trochu poposednout,tím pádem netlačíte na stále stejné místo,jinak ten kdo rád sportuje ten ohoz tolik nehrotí,víkendoví šviháci se musí vystylovat aby jakoby zapadli.jinak já za sebe,na běh i kolo mám elatáky,je to pro sport,před zrcadlem ani veřejností se nenakrucuju,

Helena (Út, 1. 7. 2014 - 11:07)

Nemusíš mít kolíček na...cyklosexuál - to je trefný :o) Jinak já taky nechápu ty úzký sedla, k čemu je to dobrý? Ptala jsem se kamaráda, ale nedovedl mi to vysvětlit. Jen mi říkal, že po zimě je na tom prvních pár týdnů jezdit utrpení, pak se ten zadek nějak otlačí a znecitliví a už to jde. No, když to někoho baví.... Já si musela u nového kola dokoupit širší sedlo a na to ještě gelový potah. Na tom úzkém jsem prostě sedět nedokázala. A to nebyl zdaleka "cyklopenis".

Poznání (Po, 30. 6. 2014 - 22:06)

Nemusíš mít kolíček na...Zarazit sedlo do zadku, vystrčit hezky prdel v kalhotkách s vložkama a už jen agresivně šlapat, ohrožovat ostatní účastníky provozu, nadávat na auta na silnici a pokud se mu připlete na chodníku dospělý, nebo dítě do cesty, být agresivní a klidně ho přejet protože sportovní cyklobuzna má přece absolutní přednost. Nepřipomíná vám to něco, pánové?Zkuste se v tom některý poznat.Ti, co se v tom poznají, jistě budou reagovat.

Petr (Po, 30. 6. 2014 - 21:06)

Kdo má problém s...Nemusíš mít kolíček na prádlo. Nevím, která moudrá hlava sem tu blbost napsala. Jezdit se dá i v normálním oblečení, třeba v kraťasech, nebo ve volnějších civilních kalhotech. Já tak jezdím pořád, protože kolo používám spíše k mé individuální dopravě a nikoli pro předvádění se před teplpušema, kteří by mi koukali na prdel. V tomto názoru se tudíž nemohu shodnout s cyklosexuálama. Další otázkou je pořádné sedlo. Dneska se dá koupit i široké, na kterém se dá sedět pohodlně a bez pocení. Jenomže spousta cyklistů raději volí mít v zadku zaražený ten "sedlopenis" a dělá jim to zřejmě dobře.

P (Po, 30. 6. 2014 - 14:06)

Kdo má problém s elasťákama na kole tak v životě asi nic na kole nenajezdil. Ono to není o tom se někde ukazovat, ale o tom že pokud si vezme běžný kalhoty s tím kolíčkem tak jeho pr..l po několika kilometrech v sedle zažije středověk.

jirka (Po, 30. 6. 2014 - 12:06)

Ja nosim leginy pouze doma , jako domaci obleceni .

jirka (Po, 30. 6. 2014 - 12:06)

Ja nosim leginy pouze doma , jako domaci obleceni .

jack.... (Ne, 29. 6. 2014 - 23:06)

Typický názor cyklobuzny.klasicky liny debil.......

To je (Ne, 29. 6. 2014 - 21:06)

Tak si jezděte třeba v...Typický názor cyklobuzny.

cyklista (Ne, 29. 6. 2014 - 21:06)

Tak si jezděte třeba v monterkách a rozbijte si držku vy hovada nalitý.

Petr (Ne, 29. 6. 2014 - 20:06)

jo to je...Slamák není...Adolfe, nezapomeň, že se tu bavíme s narcisy, kterým dělá dobře, když jim někdo kouká na zadek v těch cyklokalhotkách :-)Oni na kolo uznávají jen ty své proprděné buznokalhotky a nepochopí, že se dá i jezdit v něčem jiném. Jako argument použijí tepláky. Patrně nic jiného z oblečení asi neznají.

Petr (Ne, 29. 6. 2014 - 20:06)

si jezděte na kole v...Nepíšu, že jezdím v teplákách. Ale z vašeho příspěvku je patrné, že proiritou pro vás je, jak jste oblečeni a zda po vás někdo kouká. Čili to potvrzuje onen narcismus. Ale abych se přiznal, je mi to jedno. Každý jsme holt nějaký.

Také cyklista (Ne, 29. 6. 2014 - 10:06)

když na kolo tak jedině v...Pokud se jen projíždíš, nebo jen sportuješ a kocháš se tím, že na tebe někteří lidé koukají a hodnotí tvůj cykloobleček, tak ano. Pokud se ale hlavně kolmo dopravuješ do práce, tak nevidím důvod, proč se na těch pár kilolmetrů muset oblékat do přiléhavých cyklokalhotek jako buzerant.

Michala (Ne, 29. 6. 2014 - 10:06)

Jak začne chlap blbnout s kolem a oblíkat se do buznokalhotek, tak počítejte s tím, že už doma s ním nic nebude. Nakonec se o rodinu staráte sama. Jeho už pak zajímá jen kolo.

roman (So, 28. 6. 2014 - 11:06)

když na kolo tak jedině v cyklosetu...

Reklama

Přidat komentář