Reklama

chlapi v elastákách

Než (Pá, 27. 6. 2014 - 15:06)

dojedeš k baráku tak už se po těch kilometrech střízlivej!Není lepší si koupit božku a škopky a vyslópat to doma?

Adolf (Pá, 27. 6. 2014 - 14:06)

jo to je...Slamák není nic špatného, tepláky si sundám, když je potřeba, pak v chladnu nasadím. Nikdy jsem na kole helmu nepotřeboval a to jezdím každý den. Místo helmy radši kouřím cikáro a dám si sedm piv a pár rumů. Pak se mi dobře šlape domů 15 km z hospody.

Pepa (Pá, 27. 6. 2014 - 12:06)

Jo to je dobrý, ad si jezdí v těch teplácích,a pěkně se potí a nesmí zapomenout na kolíky na prádlo na nohavice,a pak budeme vidět komu se budou lidi smát a místo přilby postačí slamák co myslíte lidičky?

Klidně (Pá, 27. 6. 2014 - 08:06)

Dá se jezdit i v...si jezděte na kole v teplákách,určitě vám sluší,Petře a Adolfe.

Petr (Čt, 26. 6. 2014 - 23:06)

Elasťáky na většině...Takový vyschlý padesátník, nebo pupečník v cyklokalhotkách s plínkama... To je tedy asi lahůdka :-)Ale proti gustu... Někomu se to tedy asi holt líbí.

Petr (Čt, 26. 6. 2014 - 23:06)

Na kole se dá jezdit v...Dá se jezdit i v normálních kalhotách. Ale cyklosexuálové bez slaďoučkých kalhotek nedají ani ránu. Je v tom i určitý stupeň narcismu a možná jim dělá dobře si drbat pytlíka o sedlo. Říkají tomu ale sport. Kamarádka měla jednoho takového blázna doma. Vždy se před ježděním na kole na sebe zálibně díval do zrcadla, vystrkoval na sebe zadek a pořád se jí prý ptal,zda je "Ready"Nakonec ho kopla do prdele i s kolem. On prý měl v hlavě jen to kolo a nic jiného ho nezajímalo.

Adolf (Čt, 26. 6. 2014 - 14:06)

Na kole se dá jezdit v obyčejných kalhotách, sepnete nohavice sponou, aby se nedostaly do řetězu a je to! Také tepláky čí maskáče jsou pohodlné. Nebo vojenské kalhoty s onucemi nemají chybu. Sebou feldflašku s rumem, druhá s vínem, celtu, kotlík,mačetu, útočný nůž, sirky, pušku s bodákem, střely, broky,prach, kapsle, drát na oka, protože si můžete ulovit potravu a jedete na výlet.

Adolf (Čt, 26. 6. 2014 - 14:06)

Která chytrá hlava vymyslela tu pokakanou reklamu?

aleš (Čt, 26. 6. 2014 - 13:06)

Teď už ty legíny pro...No nevim meggíny to je divný,to nemá sportovní charakter,mě nic neříkají,

Blanka (Čt, 26. 6. 2014 - 10:06)

pořád lepší chlap v elastákách než v teplácích.

Tomáš (St, 25. 6. 2014 - 20:06)

Teď už ty legíny pro chlapy mají i jméno. Říká se jim megíny. No pro mě to nic není, ale třeba někomu se to bude líbit. Na kole mi to neva, ale nosit i normálně ven, tak to ne. Můžete se podívat, jak to vypadá na fotkách - http://modniweb.cz/meginy/ Fakt bych řekl, že se většině líbit nebudou.

aleš (St, 25. 6. 2014 - 14:06)

Elasťáky na většině...Lenko,já mám 176cm,72kg,dřív jsem jezdil víc na kole, a jaký ty máš proporce,že to bereš tak šmahem,myslím že až na pár tlustých kolařů,jsou chlapy soudný a ten kdo chodí na tůry po horách není buřt,

lenka (St, 25. 6. 2014 - 13:06)

Elasťáky na většině chlapů vypadají hrozně - můj názor. Obzvlášť když vidím cyklisty padesát a výše, občas se i mírně otřesu. Ale na sport je to určitě pohodlný, tak proč ne. Na klukovi s dokonalýma nožkama a pěknou prdelkou se dá i okem spočinout, no ale pánové zas si nefanděte, moc vás takových není.

aleš (St, 25. 6. 2014 - 13:06)

přesně tak a když je...Já bych to asi tolik neřešil pokud si chlap vezme elastáky na tůru,kolo,běh,,má to funkčí význam,já většinou do nich na ostro.porovnám tam nářadí a je to,ty co v lesklých barevných pobíhají doma nebo i na veřejosti to je jiná kategorie,jsou to vlastně tepláky.. a že se tam něco rýsuje..k zamyšlení.. kdo se tam rád kouká...ten kdo se chce dívat a to může být malý voyerismus

Honza (St, 25. 6. 2014 - 12:06)

No jo ale když má chlap...přesně tak a když je velký horko tak asi bundu nenosí ne ,já nosím také elastáky k tomu šustákovku,nebo mikinu ,ale když je vedro tak jen triko ,ale ne tak dlouhý to by mi vadilo,prostě to chce sportovně sladit,na tůr mohu elastáky doporučit ,když kolikrát vidím ostatní jek lezou do kopce a jsou zpocený v riflích a padaj jim dolů katě,tak až v cíli se pozná kdo se umí obléci.

aleš (St, 25. 6. 2014 - 09:06)

Chlap v elastákách, proč...No jo ale když má chlap něco mezi nohama tak je jasný že tam je boule, já se za to nestydím,neexhibuju ale jsem chlap tak proč se mám stydět

Verča (Út, 24. 6. 2014 - 20:06)

Chlap v elastákách, proč ne. Chce to je zapojit trochu vkusu a elegance a nevypadá to špatně. Je jasné, že ne vše každému sluší, ale když je na to postava a obleče se delší bunda, tak je to normální oblečení. Takto chodí můj manžel, nejen na kolo, ale i na tůry a nemáme problém. Jen prosím vás nechodte oblečení jako nějaké buzny, když je vidět a rýsuje se přirození , to vypadá nevkusně.

jirka (St, 4. 6. 2014 - 19:06)

Tezko, ja nejsem teplej. Michas uchylky jak jablka s hruskama.

W (St, 4. 6. 2014 - 18:06)

To seš ty co píše na sebe kontakt na pánských wc,vykouřím mladé kluky?

jirka (St, 4. 6. 2014 - 18:06)

Ja mam krome jinych take ruzove leskle, ale nosim jen doma. Ven bych se v nich stydel I kdyz bych chtel. Ven si troufnu jen v damskych dzinach, ty tak nebijou do oci.

Reklama

Přidat komentář