Reklama

Cipralex

Ilona (St, 15. 2. 2012 - 16:02)

Ahoj, dostal jsem podporu,...Jindro, to břicho je právě z hladovění. Hlavní je, že víš, co ti prospívalo :-) když jsi doma, máš čas zase na tu pravidelnost. A tvoje děti, si myslím (nezaujatě), by se mohly o tátu postarat, aby se jim nehuntoval před očima, "kór", když na to mají. Ale, to už se do vás montuju ažaž a jsem si toho vědoma, tak se zároveň za to omlouvám.

tardbas (St, 15. 2. 2012 - 15:02)

Ahoj, dostal jsem podporu,...Ahoj Jindro - no manažera nedělám...ale technologa svařování - jsem rád, že tu práci mám...je fajn, že máš aspoň peníze z podpory - to je důležité-mít jistotu nějaké finanční pomoci..s tím rušením fabrik je to katastrofa - tady v Brně(a okolí) bylo několik strojírenských podniků s vysokým know-how... no všechno je to vyrabované-někteří zahraniční vlastníci na to taky ser.u - jedině snad Siemens turbomachinery jede velice úspěšně...Němci jsou sice tvrdí lidi-ale na rozdíl třeba od Francouzů umí řídit smysluplně podniky..

Jindra (St, 15. 2. 2012 - 15:02)

Ahoj, dostal jsem podporu, tak je to veselejší a nějak iten stres pomíjí :-) TARDABASI,nějak bylo a bude, pokud jsme. Pokud děláš nějakého manažéra, rozumím Ti. Já jsem mnoho let dělal THP a mistra v továrně. Byli jsme dva na 120 lidí a koordinovat bylo nutno s celou fabrikou. Měli jsme skvělého výrobáka, tak to šlo, ale unavenej a vystresovanej jsem byl skoro každej den na doraz. No,kvůli tisícovce se nevyplatí něco měnit, ale ta firma krachla...díky neschopnosti nového vlastníka.... ILONKO,děkuji za podporu. Ono to s tím žaludkem....koupil jsem si nějaké čaje. Prostě jsem mimo rytmus a žaludek byl zvyklý na své dávky pravidelně...a nyní třeba snídám až v 10.30 a to jsem míval dříve po snídani i svačině a chvilku před oběděm :-) Navíc mám břicho, jako bych byl v pátém měsíci :-) Nechcete někdo štěně kříženců??? Moje Sára jich má osm.... Jo, nezabral mi Zolpinox, prášek na spaní. To se divím...pá všichni Jindra alias Barry

tardbas (St, 15. 2. 2012 - 12:02)

Ahoj všem, potřebuju radu,.....vyzkoušel bych jednoduchý test - jeden den (žádný vážnější propad se nestane) bych si zoloft nevzal..jinak to těžko poznáš..:-(

Susan (St, 15. 2. 2012 - 09:02)

Ahoj všem, potřebuju radu, pořád mě bolí hlava i v noci. Může to být z toho Zoloftu? Nebo myslíte, že je to pořád projev problémů? Je to fakt děs :( Jinak by to šlo, ale bolí mě ta palice v kuse furt.

Ilona (Út, 14. 2. 2012 - 21:02)

..kdyby chudáci věděli jak...Tleskám ti, jsi naopak určitě dobrej! Jinak by o tebe nestáli, natož, aby ti přisypali. Skromnost ctí, ale uvnitř ta jistota, to sebevědomí musí bejt :-) Hurá, že se ti daří! Už jen oklepat se z těch sv....ev chemických a bude zase dobře!

tardbas (Út, 14. 2. 2012 - 18:02)

..kdyby chudáci věděli jak jsem na tom bídně :-))...že si hřejí na hrudi takovou trosku :-))))

tardbas (Út, 14. 2. 2012 - 18:02)

Ahojte všichni!

Jindro,.....no včera se to s prací zauzlilo - dnes definitivně rozuzlilo...zůstávám v současné práci - mluvil jsem s generálním direktorem - ještěže tam tlumočila personální řed.(sice trochu umím, ale nedal bych to..) - tak mne přesvědčoval, ať zůstanu, že se nemusím ničeho bát-prý moje pozice je jednou z klíčových a takové řeči - tak jsem nakonec zůstal :-))..jako návdavek mi příští měsíc ještě něco přisypou..

Ilona (Út, 14. 2. 2012 - 14:02)

Ahojte všichni!

Jindro, je mi jasný, že hospůdka a pivko je ohromný relax. Teď si vyber, co je lepší: sedět doma s depkou a úzkostí a cpát se kvalitním jídlem, ale trápit se, přemýšlet, co jsem udělal v životě špatně. Nebo si utrhnou od huby a jít se odreagovat. Já ti nevím, co bych udělala, kdyby mi bylo v hospůdce dobře, ale ráno by mě bolel žaludek... Asi bych zvolila zlatou střední cestu, jednou bych si dala do nosu a pak zase bych držela tu životosprávu... To neber vážně, jen si tak uvažuju, písemně.

Tardbasi, mám radost, že se ti daří překonávat ten "absťák", fakt jsem netušila, co to svinstvo může s člověkem udělat (i když o skutečných drogách nepochybuju, jen jsem se naivně domnívala, že léky s tím nemají nic společného). A nová práce? Náročnější a peněz ne o moc víc, než jsi zvyklý. Já už dneska vím, že bych se rozhodovala ne podle peněz, ale podle toho, co bych zdravotně zvládla a hlavně, aby mě to bavilo (aspoň trochu, protože jinak bych se jen ničila).

tardbas (Út, 14. 2. 2012 - 12:02)

Neběhám vůbec :-).....myslím Jindro, že to všechno znám též...pivko si teď občas dopřeji(v nedávné minulosti taky alkoholik - denně 3 piva s rivotrilem - mňamka :-))..no kdybych ztratil práci-troufám si říct, že bych byl na tom ještě podstatně hůř než Ty :-((...nevydržím toho už moc navíc - stačí mi ty problémy co mám...

tardbas (Út, 14. 2. 2012 - 12:02)

Jindro, jakou máš noc po.....tak ten pohovor Ilčo dopadl bohužel takovým patem..nastoupit tam myslím mohu, jen co mne v práci uvolní (2-měsíční výpověd.doba), ale bude to tam asi o dost náročnější a peněz mne taky nenabídli zrovna o moc víc - rozhodně mi to rozhodování nezjednodušili :-((...
..dnes stále jakžtakž - zdá se, že jsem definitivně překonal ,,nejtěžší,, fázi abstinenčního syndromu...léky zabírají vcelku solidně-jen stále trochu moták, v noci buzení a mírná křečo-cukatura...no snad to ještě bude slábnout - jo takz bývám dost podrážděný-chudák přítelkyně - nasí..á mne tařka všechno..řeknu si možná o navýšení zoloftu....
..ale když to tak shrnu - je takový malý zázrak-který jsem rozhodně nečekal-,že benzodiazepiny jsou takřka minulostí...tu čtvrtinku ještě chci vysadit též - to návykové svinstvo pěstovat déle nemá smysl...

Jindra (Po, 13. 2. 2012 - 16:02)

Jindro, jakou máš noc po...Neběhám vůbec :-) Samozřejmě jsem s jídlem trochu nadsazoval. S pivem se obávám, že jde trochu, za ty dva roky, o zvyk, něco jako alkoholismus. To si přiznat musím. Kdysi jsem s tím ve 33 letech seknul a budu muset zase znova.Co jsem na podpoře, je to doma "o ničem"cítím se večer sám.. Jenže se tam, v tom našek "bistru" schází parta lidí mého věku a-pokud tam nepřijde nějaký prudil-tak se neskutečně baví, špičkují, povídají.... má to úroveň a to se mi líbí. Jistě, je to záludný...dříve jsem byl samotář a bez hospůdky,a taky to šlo. Ale stejně jsem to dovedl málem k životnímu krachu...

Ilona (Po, 13. 2. 2012 - 13:02)

Díky, Ilono, třeba ten...Jindro, jakou máš noc po třech pivech (neběháš)? A není lepší životospráva, dopřát si jídlo, než to pivo? Takhle se problémů se žaludkem nezbavíš, naopak.

Tardbasi, držím ti palce, aby ti pohovor dopadnul!

tardbas (Po, 13. 2. 2012 - 12:02)

ahojte všichni - dnes je mi až neuvěřitelně dobře..ťuk ťuk...a odpoledne jdu na neformální pohovor ohledně příp. zaměstnání - takže v pravou chvíli :-))

Jindra (Po, 13. 2. 2012 - 09:02)

Ahojte a příjemné...Díky, Ilono, třeba ten problém není tak hluboký u mně, jak s úzkostí čtu o vás zde. Po té zkušenosti jsem Cipralex vysadil a nepokračuji v něm. Těch pár dnů mi stačilo a bylo to skoro peklo... V povečer to spraví 3 pivka a na noc(lépe pozdě v noci) Zolpinox a půl dopoledne jsem ještě jak v polosnu a jde to. Překvapuje mne, že nezabírá Laxaurin ani 3.0. Co bude dál, to uvidím.
Martine, mne bolí břicho skoro pořád a je mi na zvracení. Znám to, že když se něco dostane do hlava, těžko se to vatěsňuje a vrací se jako bumerang.Ale také to může být životosprávou. Dříve jsem byl zvyklý jíst velmi pravidelně a to se mi nějak nedaří. Ono taky není moc co jíst :-) Ty jsi to v podnikání asi také neměl slavné s pravidelným životním rytmem, že?

Ilona (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

..tak jsem přehlédl tu...Tardbasi, po přečtení jednoho příspěvku o rivotrilu jsem tě, myslím, pochopila.
Měj se fajn, ať je ti dobře!

Vám všem, ať je dobře!

janča (Ne, 12. 2. 2012 - 17:02)

janco wprosim co myslis Tim...Kateřino tím zelaným myslím zeleninu.Jinak beru 20mg cipralexu ráno a večer 30mg mirzatenu,když je zle,tak lexaurin.Příští týden jdu na vyšetření se štítnou,tak jsem zvědavá,kam se to pohne.Všichni se držte.

tardbas (So, 11. 2. 2012 - 08:02)

No čtu vás a myslím si že.....tak jsem přehlédl tu větu o rivotrilu a jeho ,,zanedbatelné,, návykovosti:-))...buď ráda zuzano, žes ho nebrala 13 let v kuse každej den :-))

tardbas (So, 11. 2. 2012 - 08:02)

No čtu vás a myslím si že.....Ještě jsem zapomněl ,,pogratulovat,,, že ještě po tom všem žiješ!:-)

tardbas (So, 11. 2. 2012 - 08:02)

No čtu vás a myslím si že...Zuzano - no nechci Tě nijak litovat, to by Ti asi nepomohlo-spíše urazilo...z toho cos psala, máš asi zde na diskuzi ,,nejbohatší,, psychiatrickou minulost:-))...no taky jsem onemocněl ještě za minulého režimu - co benzodiazepiny?...nezkoušeli na Tobě?..bohužel musím konstatovat, že mnoho doktorů stále ,,neprocitlo,,-nebo nechtějí vidět riziko těchto ďábelských prášků.
Dík za reakci a pěknou sobotu.

p.s.(m.j. jsem taky těch léků bral požehnaně - z těch tricyklik ale jen prothiaden-zdál se mi vcelku dobrý-jen únava po něm, jinak žádné NÚ)

Reklama

Přidat komentář