Reklama

Cipralex

Nula :o) (Pá, 10. 6. 2005 - 11:06)

Cau vsem,ja cipralex beru skoro 3 mesice.Jo funguje a paradne.Jen jsem musel vydrzet 2 tydny nez se s tym mozek popral.Zacali me nezadouci ucinky snizena chut k jidlu(zhodil jsem 20kg)ospalost,zavrate,zivani,unava,porucha sexualni-nechut na sex(to pretrvava porad)sucho v ustech,poruchy vnimani chuti,neostre videni,bolesti kloubu a svalu(to bylo dost silene ty bolesti)podrazdenost,zmatenost,tres,manie,uzkost,nervozita.Je toho opravdu dost tech nezadoucich ucinku co na me ty leky vytvorili.Ale velka vetsina je pryc uz a ted se uz jen leky zabijeji ty depresi.Ono ty vykyvy nalad co jsem mel,to bylo neco strasne!!Jsem prisel z prace v pohode a do minuty jsem se chtel jit zabit a tak to trvalo 3 dny pokazde.Brrr.Vykyvy nalad nemam a beru cipralex tak jak rekl psychiatr.Cipralex je maly zazrak :o)Naladu mam lepsi,chut se zabit uz neni,uzkost taky ne a dalsi chujoviny kvuli kterym jsem to chtel skoncit tady!! :o)Pa

Denis (Pá, 10. 6. 2005 - 02:06)

Zažil někdo z Vás podobné stavy po Cipralexu? Velmi ostrá bodavá bolest v hlavě (již několik minut po požití tablety)akcentující při rotaci hlavy. K tomu ještě pálení/píchání na zadní straně stehen a lýtek, bolest hlavy typu horší kocovina, rozostřené vidění a nausea.Před 2ma týdny jsem prodělal úraz krční páteře. Může mít s tímto souvislost?

Vlasta (Čt, 16. 7. 2020 - 12:07)

cipralex pusobí za 1hod odezva na uraz

Nali (Čt, 10. 3. 2005 - 14:03)

Ahoj, budes mat syndrom z vynechania davky. Je to neprijemne, mzikanie pred ocami, zastrete videnie, hucanie v hlave, v usiach. Preco ho nechces vysadzovat postupne? To, co sa pise na pribalovom letaku, je pravda. Cipralex treba vysadzovat postupne, v priebehu 2, pri rocnom uzivani, najlepsie 3 tyzdnov. Porad sa so svojim lekarom, on ti odporuci presne v akych davkach a v akej casovej naslednosti ho mas vysadzovat. Drzim palce.

šárka (Út, 8. 3. 2005 - 12:03)

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 15:11)

Já vysadila tě dne na den a opravdu pohoda ale nevím jak to bude působit na druhého , jsem úplně Ok

Návštěvník (Pá, 1. 11. 2019 - 15:11)

Já vysadila tě dne na den a opravdu pohoda ale nevím jak to bude působit na druhého , jsem úplně Ok

Amalka (Út, 14. 12. 2004 - 09:12)

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

tom (Ne, 17. 10. 2004 - 10:10)

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

Renka (Út, 5. 10. 2004 - 12:10)

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

Petr (Út, 5. 10. 2004 - 01:10)

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

Reklama

Přidat komentář