Reklama

Dispoziční prognostika

x-x (Út, 17. 7. 2012 - 09:07)

(Pokud si chcete vykat, není...Každá manipulace je nebezpečná. Oni jsou schopni rozbít i svou rodinu, někteří vlivem dipácké ideologie, jiní si najdou důvod proč utéct ze vzahu, který se jim omrzel, vždycky si to nějak zdůvodní.Virgule jim řekne vše. :-) Děti v tom nehrají roli. Pokud se partner naprosto nepřizpůsobí dipu nebo ho, nedejbože, odmítá, musí z kola ven.

zuzi nona (Út, 17. 7. 2012 - 08:07)

víte , kolik velmi chytrých...(Pokud si chcete vykat, není problém). Ta moje poznámka byla něco jako emocionální výkřik k tomu konkretnímu případu. Vím moc dobře, co je to manipulace v histori lidstva. Víme také o nenápadných manipulacích v rodinách, ve firmách, v televizi. Všechny mají společné jedno- slibují něco novejšího, šťastnějšího, pokrokovějšího. Dějiny také říkají, že manipulace se nevyhýbá lidem inteligentním viz proces s Miladou H.....Přesto mě fascinuje tento konkretní případ matky, která opouští rodinu. Domnívám se, že její osobnostní profil musel být takový, že by podlehla i manipulaci jiné sekty, takže ti prognostici byly jen první na ráně

.. (Út, 17. 7. 2012 - 07:07)

Jsem z Prahy a o dispoziční...Bohužel je již zřejmě mimo tvůj život. Díky ideologii dispoziční prognostiky pro ni rodina ani děti nebudou mít takový význam, jak je to běžné. Prvořadé pro ni bude žít dle dip. Navíc jestli ji má na starost Matuška, to je arci lump, který jen hrabe lováče. čím více, tím lépe.

pro zuzi (Út, 17. 7. 2012 - 07:07)

To by ta ženská musela být...víte , kolik velmi chytrých a talentovaných lidí se v dějinách nechalo zlákat pro špatnou věc a stali se z nich pak šílení fanatici???

Kdy byli lidé (Út, 17. 7. 2012 - 01:07)

uvědomělí, nesloužili by v armádách. Nesloužili by těm zasraným psychopatům, kteří vládnou a lační po jakékoli moci a vyrábějí všeljaké zbraně k ničení. Kdyby byli lidé uvědoměli, neměli by tito psychopati komu vládnou. Lidé by tyto psychopaty neposlouchali, poslouchali by svoje uvědomělé svědomí, uvědomělé nitro. Nebyly by války, nebyly by vraždy, znásilnění a kdoví co ještě, kdyby lidé byli uvědomělí. Nechte hovada ať hovadí mezi sebou, dejte jim pytel sraček a ať mezi sebou bojují. Budou alspoň tak posraní, jak mají posrané své svědomí. Hovada bez svědomí, tito psychopati, vyrábějí ze států jaderné mocnosti a kdoví ne jaké, chtějí mit jakýkoli vliv, moc díky zbraním a né vliv díky inteligentnímu uvědomění si skutečného sebe sama, neboť jedinou mocí která je akceptovatelná, je moc nad sebou samým, ve jménu uvědomění, moc nad svou cestou k uvědomění. Nemusíte mít ale ani moc nad sebou samým, pokud jste prošli cestou uvědomění, nač taková moc stačí být uvědomělý a tím se stanete celistvým. Tito psychopati hledající vliv, moc nad lidmi, zakládají sekty a jiné organizace, kde se projevuje jen jejich touha po nadvládě nad lidmi. Chtějí především poslušnost, lidé bouřete se proti této strojené poslušnosti. Bouřete se proti jakékoli nadvládě, vládě z moci. Jediná skutečná moc je moc srdce, moc intelektuálního uvědomění, které vnáší do života lidí lásku, opravdovost lásky. Nenásledujte cestu diktátu, následujte cestu uvědomělé lásky a toho, že Univerzální řád boží je ve všem. Bůh je vše, Bůh je vším. Nehaňme tedy Boží přítomnost v sobě a buďme veřní především svému uvědomění, uvědomění nitra, uvědomění svědomí ve svém nitru. Přejí Vám poznat nekonečnou lásku tohoto Božího světa, když ji poznáte, nikdy nezradíte sebe sama. Bůh je vše, Bůh je vším. Proto čiňte tak, aby vaše činy byly Božími činy a né z moci nevědomosti. K činům nevědomým se Bůh nehlásí, hlasí se k těm, které jsou v jeho jménu. To jsem vám chtěl říci. Buďte uvědoměním a buďte celým jednotlivcem.

zuzi (Po, 16. 7. 2012 - 21:07)

To je klasika - vymyli jí...To by ta ženská musela být úplný blbec.

Nemo (Po, 16. 7. 2012 - 21:07)

Jsem z Prahy a o dispoziční...To je klasika - vymyli jí mozek, nakukali jí, že žít s vámi je špatně, vaši přátelé jsou špatně. Jen to, co určí oni je úžasné. Manipulují s životy jiných. Nejste ani první a obávám se, že ani poslední, komu se to stalo. Bohužel. Podívejte se zpět do diskuze a dozvíte se věci...

Byl jeden král (Po, 16. 7. 2012 - 18:07)

král, který hledal svoji korunu, symbol své moci. Měl dva rádce a nechal si tedy zavolat prvního. Rádce k němu přišel a král se ho ptal na ztacenou korunu, symbol své moci. "Rádče v pokladnici jsem někde ztatil svou korunu, symbol své moci, mohl bys mi ji tam najít." Rádce odešel hledat do pokladnice korunu, symbol moci. Za nějaký čas se vrátil a řekl králi: "Nic tam není králi." Král řekl: "Na co je mi rádce, který lže a ani o tom neví." Král zavolal stráže a nechal rádce popravit. Potom si nechal zavolat druhého rádce a také ho poslal do pokladnice hledat korunu, symbol moci. Rádce šel hledat. Za nějaký čas se vrátil a řekl králi: "Koruna tam není králi, tvůj symbol moci jsem nenalezl." Král zavolal stráže a nechal mu vyplatit 50 zlatých. Korunu potom nalezli služebníci v krávových komnatách.MIŘTE SLOVEM PŘESNĚ. - První dohoda Toltécké moudrosti.

Cerebrosi, už (Po, 16. 7. 2012 - 18:07)

Určují činy uvědomění a vinu? Pokud je jedinec uvědomělý, vina u něj nehraje roli, protože jeho uvědomění se odráží v jeho mravnosti. Mravnosti, která je Uvědoměním vyššího univerzálního řádu mravu-mravnosti. Nemá nic společného se společenskou konvencí, která se mění. Opravdová mravnost vychází z Univerzálního řádu božího. Opravdová mravnost neprobouzí svědomí, i když si je jedinec vědom svého svědomí. Proto i jedná tak, že je jeho jednání je slučitelné s uvědoměním. Pokud není jedinec uvědomělý, je nevědomý, potom z této nevědomosti může jednat tak, že jeho jednání není slučitelné s Univerzálním řádem božím. Potom uvědomění, které rozrne iluzi-májů mravu-mravnosti falešné, vzníká u jedinců jež mají svědomí pocit viny. Z nevědomosti vzníká vina. A vina je uvědomění viny, uvědomění řádu svědomí, jež je v nás. Uvědomění otevírá vinu ze svědomí, z nitra, které reflektuje, interaguje niterný a vnější svět a v niterném světě je Univerzální řád boží, který byl reflektován, interagován se všemi možnými prvky, které k tomu mohou sloužit. Pokud si jedinec uvědomi své jadnání z nevědomosti a necíti vinu, neprojeví se u něj svědomí, pokud tedy jednal proti Univerzálnímu řádu božímu, je nejspíž psychopatem. Dává vinu čemukoli jinému než sobě. Psychopat ničí spojení mezi událostmi a city, které je vyvolávají. Chce především v druhých vyvolávat vinu, která je ale jeho. Jednání může být i konec konců umyslné a svědomí se může slabě projevovat, ale je umlčováno, potom není jedinec psychopatem, protože i když svědomí umlčuje, přesto ho má, i když uvědoměle jedná proti Univerzálnímu řádu božímu. Arno Gruen: "Skutečné odpovědné jednání a ryzí lidskost jsou však možné jen ne základě autonomního já, které integruje niterný a vnější svět. O DOBRU A ZLU ROZHODUJE JEDINĚ ZACHÁZENÍ JEDINCE SAMA SE SEBOU.

petr (Po, 16. 7. 2012 - 17:07)

Jsem z Prahy a o dispoziční prognostice nevím nic. Poprosil bych někoho, aby mi dal k mému problému krátký komentář. Po 18 letech manželství mi začala moje manželka říkat jak mě už nelíbí, naši společný kamarádi ji nebaví loni mi bylo z toho velmi těžko a letos se se mnou manželka rozvedla a nechala mi naše jediné dítě na starost, co jsem rád. Píšu to pro to, že jsem se dozvěděl, že je v kontaktu s Petrem Matuškou a tak jsem i vyhledal tuto diskusi. Do teď nevím pro co jsme se vlastně rozvedli a co se jí stalo. Našla si nové známí, se starými se v podstatě nesetkává?

Tak proč (St, 11. 7. 2012 - 14:07)

Asi nemají potřebu o tom...tady pořád kvákáš, Karle? :-)

d (St, 11. 7. 2012 - 13:07)

Asi nemají potřebu o tom...Asi, Karle. To je logické.:-)

Karel (St, 11. 7. 2012 - 11:07)

Nějak tady žadné nadšení...Asi nemají potřebu o tom kvákat...

No (Út, 10. 7. 2012 - 13:07)

Asi věděla proč.Zřejmě...to je tedy úroveň! Jak typické pro dip, útočit, urážet. Běda když má někdo jiný názor, že?

.. (Út, 10. 7. 2012 - 08:07)

Asi věděla proč.Zřejmě...To , že tvrdíte, že jsem lhář a parchant, aniž by jste se se mnou bavil(a) či znal(a) můj život, vypovídá o hodnotě vašich názorů. Na jednu stranu je to úsměvné, na druhou je to smutné. Váš smysl života asi bude taky jen v dispoziční prognostice, dle agresivity se kterou mě napadáte...

A tím (Po, 9. 7. 2012 - 23:07)

Asi věděla proč.Zřejmě...chceš jako říct co? Že se prognostika posouvá do hajzlu? Žádný div.

ss (Po, 9. 7. 2012 - 23:07)

Protože jí prognostika...Asi věděla proč.Zřejmě jí konečně došlo,co má doma za parchanta a lháře. Stále si jen stěžujete,ale co dál.To se tady už nedá číst,samé žvásty.Navštivte psychiatra.A hlavně přestante uz lhát lidem kolem sebe.Protože to vypadá,že se pomalu posouváte do hajzlu.

ss (Po, 9. 7. 2012 - 17:07)

a nejeden je nadšen...Nějak tady žadné nadšení z výsledků nemůžu zachytit. Asi bych měl jít na školu k prognostikům, kde by mě naučili , jak poznávat pravou realitu! :-)

Karel (Po, 9. 7. 2012 - 15:07)

je to naprostá manipulace....a nejeden je nadšen výsledky...

Nebuďte naivní, (Pá, 6. 7. 2012 - 10:07)

Jak to může být...je to naprostá manipulace. Namlouvají studentům TA, že jsou něco víc než obyčejný člověk. A dipak se pak podle toho začne chovat. Partner najednou nevhovuje, je potřeba najít si jiného. S oblibou se oblbují mezi sebou, případně oblbují klientky.To se podepíše na každém vztahu.Jinak jim nic nefunguje, je to obyčejná sugesce a autosugezce, placebo. Ale rozhodně vám nic "nepřičarují". Někomu jsou určité schopnosti dané, buď se s nimi narodí nebo je získá dejme tomu po klinické smrti, ale ne tak, že se to naučí jako násobilku ve škole. Je to docela směšné. Horší je manipulace týkající se podnikání, případně financí. Nejeden podnikatel chodící na klientely zaplakal nad výsledkem.

Reklama

Přidat komentář