Reklama

Dlouhé nehty

laura (Čt, 11. 11. 2010 - 19:11)

tak to je přesný s tím bouchaním do stolu minuly týden sem něco říkala kámošce a ona fakt blbá to nechápala a to sem těma nehtíkama tak klepala o stůl až se my zlomil nehet na malíčku,tak jsem ji pak škrábla pač ona je fakt magor to je ta co nesnáši když drápky třu o sebe nebo s nima jako dělám jiný zvuky nwm co jí vadí furt.tobě by to taky vadilo? a líbí se ti dlouhý drápky na holkách?

waranek_Nailist (Čt, 11. 11. 2010 - 17:11)

Muselo by být velice příjemné, poslouchat ve třídě tvé pohrávání s nehtíky...akorád že bych se třeba já nemohl vůbec soustředit na výuku...
To jsi přesně takový ten živý typ slečny, která je úplně bájo, protže v podstatě mluvíš i nehty že???Když někomu něco vysvětluješ, tak také jistě nehty boucháš do stolu...že???

laura (Čt, 11. 11. 2010 - 11:11)

tak teď je mám dlouhý tak 1cm od konce prstu mě ty nehty rostou totiž fakt rychle a dělám si bílou francii nebo růžový. já si s těma nehtíkama strašně ráda hraju.ve třídé furt ťukám nehtíky do lavice a tak a kámoška úpa šílí ale má smůlu mě to baví

laura (Čt, 11. 11. 2010 - 11:11)

jj já mám dlouhý nehtíky svý vlastní ale gelovky bych chtéla pač sou fakt nádherný a holky ve třídě už je taky maj ale teď jsem nemocná. jj mamča má taky dlouhý drápky ona má gelovky. a ty máš taky dlouhý nehtíky?

waranek_Nailist (Čt, 11. 11. 2010 - 11:11)

Upřednostňuji zde názor Laury...každý si může nosit přeci co se mu líbí...představa,že by se některé úče např. nelíbily dlouhé vlásky...je docela šílená...takto by to mohlo fungovat i s nehtíky...
takže co že si to lauríí písala???Že se Ti líbí nosit dlouhé nehty???To je moc dobře, takové ženy já obdivuji a fandím jim v pěstování...Mohla by jsi nám tvé nehtíky trochu představit???
Simi, to snad ani nemá Terezka na mysli, že by nosila tak dlouhé nehty...nebo snad ano Tereeez??
No víš Terezko moje mamka dlouhé nehty nenosí, možná někdy malinko delší..ptal jsem se na to proto, protože jsem si myslel, že by je tvá mamka mohla mít vyfocené, protože již to jsou jisté exempláře, které se dají někerými lidmi obdivovat a někdo je jen tak nenosí...nebo u Vás snad ještě někdo nosí takové nehty???Odkud nám vlastně píšeš???

Simona (Čt, 11. 11. 2010 - 09:11)

Lauro, nevím jak dlouhé nehty máš, ale podle mně je opravdu brzo nosit ve 12 letech gelovky. Když chcete mosit dlouhé nehtíky tak, bych byla maximálně pro dlouhá vlastní a né pro ty umělé. Tvoje namka také nosí dlouhé nehty jako Terezky mamka?

Laura (Čt, 11. 11. 2010 - 08:11)

tak nevím proč by jako terezka nemohla nosit dlouhý nehty.mě je taky 12 a mám je dlouhý a je to úplně normální a strašně se mi to líbí. a úči do toho nemaj co kecat

Simona (St, 10. 11. 2010 - 22:11)

Terezko, nemyslíš si, že máš ve 12 letech ještě dost času na to, abys nosila dlouhé nehty jako mamka?

Terezka (St, 10. 11. 2010 - 20:11)

Já už, bych je chtěla nosit dlouhé, ale účám se to nelíbí. Nevím proč, když třídní a jiné úči nosej gelovky. Mamča si drápky nefotí, ale na nějakých fotečkách by je mohla mít vidět. Tvoje mamča si je fotí?

waranek_Nailist (St, 10. 11. 2010 - 08:11)

Ty vogo...tak to já bych se jistě takovým nehtům také moc podivil...a ještě kdyby viděla, že mě její nehty zajímají a začala by s nimi provokovat...no to bych z toho byl pěkně rozkvetlý...
To má určitě mamča takové nehty nafocené žejo????Chtěl bych jí s těmy nehty vidět, jak jí slušejí...a vůbec...o jakých nehtech nám tu píšeš...
A ty Terezko taky budeš jistě nosit dlouhé nehty až to půjde...že???

Terezka (Út, 9. 11. 2010 - 22:11)

Ještě jsem nepísla, že někdo mamky drápky zas přehlédne a bere je jako běžnou věc asi jako já. Tedy u mamči to beru úplně normálně, když jí bez drápků anad ani neznám. Jiné ženské s drápky mně také moc nepřekvapí.

Terezka (Út, 9. 11. 2010 - 16:11)

Mamčiným drápkům se někdo diví dost často. Většinou mají vyvalené oči jeden druhého upozorňují na mamčiny drápky a dívají se jí na ně. Když si toho mamča všimne tak s nimi začne o sebe brnkat nebo o něco poťukávat. Často se dívají a diví i ženské. Asi ze závisti. Když jí někdy vytočím to s nimi vždycky mlátí tak, že si myslím, že si je všechny zláme. Adélo, mamča je moderní ženská to je pravda a taťkovi její nehty vůbec nevadí. Nekecá jí do toho jak má nosit dlouhé ani do toho jak se má oblékat.

waranek_Nailist (Út, 9. 11. 2010 - 12:11)

Terezko prosimtě, mohla by jsi nám sem napsat nějaký pěkný příběh s nehty Tvé mamky???Jestli s nimi ráda provokuje chlapy, jestli s nimi ráda poťukává, škrábe, nebo i lechtá...
Nebo třeba jestli se těm jejím drápům někdo divil a jak to vypadalo..:o)))díky jsi hodná, že nás takto informuješ o jistě nádherných nehtech..

Adéla (Po, 8. 11. 2010 - 11:11)

Terezko, to je manča asi pořádná dámička, když mosí tak dlouhé nehty. Co tomu říká taťka?

Jiří (Ne, 7. 11. 2010 - 19:11)

Tak to není vůbec špatný nápad udělat nějaký sraz s majitelkami dlouhých nehtů.

waranek (Ne, 7. 11. 2010 - 16:11)

čus slečny a holčičky...to je fajn, že je zde taková výborná debata...mám návrh, pěstujte nehtíky svobodně dle své vůle..delší i třeba dlouhé, hlavně však krásně tvarované....aaa..pak si dáme sraz a budeme vyhlašovat vítěze...co Vy na to hráli byste třeba o nějaké ceny za pěstování nehtíků???Třeba i hodnocení fotek:o))

Simona (So, 6. 11. 2010 - 13:11)

Když mám nehty 1-1,5cm od konce prstu, tak je to v pohodě, ale mít nehty 6,5cm od konce prstu jako Terezky mamča to už by asi moc v pohodlné nebylo.

jana (Pá, 5. 11. 2010 - 19:11)

nevim proč ale ja když mam delší nehty(asi 1cm od konce prstu)delaj se mi věcí líp

Simona (So, 30. 10. 2010 - 15:10)

Docela by mně zajímalo kdo se vám stará o domácmost, když má manka 6,5cm dlouhé nehty?

Terezka (Pá, 29. 10. 2010 - 22:10)

To je úplně jednoduché...Moji mamku jsem nikdy neviděla bez dlouhých nehtů. Když jsem jí je naposledy měřila tak je měla 6,5 cm. Je mi 12 let a mamka mi dlouhé nehty schvaluje, ale úči ve škole jsou proti tak je mám dlouhé jen o velkých práždninách, ale za dva měsíce mi moc dlouhé nenarostou.

Reklama

Přidat komentář