Reklama

Dlouhé nehty

waranek_Nailist (Po, 25. 10. 2010 - 11:10)

Nemám nic proti dlouhým...To je úplně jednoduché ládíku...
Mě například vzrušuje, když se mě žena dlouhým nehtem dotýká..pak když si s nimi hraje, nebo když s nimi někde poťukává...Ale co přesně ve mě vyvolává ten pud vzrušivosti, to ani sám nevím...jespíš ta neobvyklost...:o)))stačí???

Láďa (Pá, 22. 10. 2010 - 13:10)

Nemám nic proti dlouhým nehtům ani proti těm hodně dlouhým o kterých tu většinou píšete. Mám na mysli dlouhé nehty jen u něžného pohlaví. Dokomce se mi i některé líbí, ale to je asi tak všechno. Pro některé pisatele jsou dlouhé nehty úplnou drogou tak by mně zajímalo, co vás na dlouhých nehtech tolik přitahuje a dokonce i vzrušuje?

Stáňa (Út, 19. 10. 2010 - 16:10)

Luboši, omlouvám se za tu záměnu jmen. Já mít 5-6cm nehty, tak také nervózně o něco pořát poťukávám, ale já bych jistě s tek dlouhými nehty nic neudělala.

Luboš (Út, 19. 10. 2010 - 14:10)

Neměl jsen sebou tel. a ani mně to nenapadlo, že bych tu ženskou mohl natočit. Netušil jsem, že by také mohla někoho zajímat.

desirea (Út, 19. 10. 2010 - 14:10)

:-)

waranek (Út, 19. 10. 2010 - 13:10)

Ty jo Lubo dobře...to bych chtěl moc vidět...a pročpak jsi to nenatočil...
Prosimtě Stáni, psal Luboš a ne Luďek..

Luboš (Út, 19. 10. 2010 - 13:10)

Stáňo, jsem Luboš né Luděk. Ta ženská měla nehty 5-6 cm.

Stáňa (Po, 18. 10. 2010 - 21:10)

Luďku, co si máme představit pod nezvykle dlouhými nehty?

Luboš (Ne, 17. 10. 2010 - 11:10)

waránku, něco pro tebe. Včera jsem stál v obchodě ve frontě na uzeniny asi 10-15 minut za ženskou a celou dobu poťukávala s nezvykle dlouhými nehty o skleněnou vitrínu, když přišla na řadu, tak prodavačce ukazovala o co má zájen tím stylem, že vždycky zaťukala nehtem na sklo vitríny u požadované uzeniny.

waranek_Nailist (St, 13. 10. 2010 - 10:10)

O stiletto úpravě zatím...Zuzanko...děkuji Ti, za info....však ani zde už mě nemůže nic překvapit....jo jsou tam solidní videa..
Máš pravdu, upřednostňuji nehty přírodní, pěstěné...ale vzrušují mě i různé náhrašky...nejde ani tak o ty nehty, ale spíš co dotyčná s nehty dělá...jestli si s nimi ráda hraje a umí jimi mluvit...

Zuzka (Po, 11. 10. 2010 - 09:10)

O stiletto úpravě zatím jen uvažuji. waranku já myslela, že ty uznáváš jen dlouhé přírodní drápky? Podívej se na net na Youtube tam najdeš hafo hóóódně dlouhých drápků. Včera jsem se tam zas po dlouhé době dívala, abych měla nějakou hezkou inspiraci.

waranek_Nailist (Pá, 8. 10. 2010 - 11:10)

Děvčátka....drápkaté nebo chtějící drápky..
Hlavně se s nimi poté koukejte pochlubit...ať je nemáte jen pro sebe...

Zuzka (Čt, 7. 10. 2010 - 21:10)

O stiletto úprvě s nějakým decentním zdobením také uvažuji. Když se u nás začali nosit, tak se přiznám, že se mi moc nelíbili, ale čím víc je vídám, tak se začínají líbit. Co tak vídám, tak stiletto se nosí hóóódně dlouhé a nevím jak, bych to snimi zvládala, i když na druhých se mi líbí. Olgo, ty uvažuješ o těch hóóódně dlouhých?

Olga (Čt, 7. 10. 2010 - 15:10)

O stiletto úpravě také uvažuju. Měla jsem dříve pocit, že působí přece jen příliš "lehce" :) ale s přiměřeně decentním zdobením jsou opravdu krásné.

Eliška (St, 6. 10. 2010 - 20:10)

Pepíno, nejsem Éliška, ale Eliška. Úplně nejlepší bude, když se zdržíš komentáře.

Pepíno (St, 6. 10. 2010 - 19:10)

Éliško, také bych určitě záviděl té paní její drápy.

Eliška (St, 6. 10. 2010 - 11:10)

Ahoj, asi tě nepotším, ale já bohužel nemůžu mít dlouhé drápky, i když bych je moc chtěla. Mám je nekvaliní a křehké. Dlouhé drápky všem ženám můžu jen tiše závidět, i když závist je špatná vlastnost. Jednou jsem záviděla jedné paní její nádherné cca 3-3,5cm přírodní drápky:o))) Na této paní bylo vidět že k ní dlouhé drápky patří a, že ví proč je nosí.

waranek_Nailist (St, 6. 10. 2010 - 07:10)

Waránku vůbec se nedivím,...Ahoj Eli...
Taky sse tomu divím, že takovému chlapíkovi nestačí nám sdělit názor a musí se nám pokoušet vyvracet líbivost...stejně nemá šanci...
No odborník přes drápky nevím, ale zbožňuji je na ženách, na kterých je mocně znát, že k nim dlouhé nehty patří:o)))
A jakjsi na tom s drápky Ty???

Eliška (Út, 5. 10. 2010 - 20:10)

Waránku vůbec se nedivím, že se někdo díví, alo docela mně udivuje jak někdo může prudit jako Pepíno, když o daném tématu neví vůbec nic. Ty asi budeš jiný odborník přes dlouhé drápky.

waranek_Nailist (Út, 5. 10. 2010 - 12:10)

Diskuse nějak utichla. Co se...Ale Eliško...tomu se nesmíš divit, že se někdo tak diví...
Pepíno si myslí, že když mu nikdo nic nenapíše, tak diskuze umírá...tak to samozřejmě není...Diskuze je v plném proudu a ten kdo si myslí opak je absolutně mimo scénu...
Jo to víte...kdo se hloupě ptá s vyjasněnou se potkává...:o)))

Reklama

Přidat komentář